Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

Perskaičiau visą temą ir skaičiavau kiek pliusų LUMENE ir kiek ARTDECO. Tai ARTDECO šiek tiek lenkia LUMENE.
Ką daryt unsure.gif Jaučiu trauksiu burtus kurį pirkt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Linju @ 2010 11 14, 13:05)
Perskaičiau visą temą ir skaičiavau kiek pliusų LUMENE ir kiek ARTDECO. Tai ARTDECO šiek tiek lenkia LUMENE.
Ką daryt unsure.gif Jaučiu trauksiu burtus kurį pirkt biggrin.gif


Galiu prideti pliusa artdeco bazei, ji puikiai atlieka savo darba.
tiesa Lumene nesu bandziusi lotuliukas.gif
Atsakyti
Bandzius ir artdeco, ir lumene. Lumene patogiau naudoti, lengviau uzsitepa. Su artdeco geriau laikosi seseliai, bet nepatogu naudoti, ypac jei ilgi nagai smile.gif
Atsakyti
Tai dar ir tokią reziumė padariau iš jūsų visų komentarų ax.gif
ARTDECO pliusai:
- geriau laikosi šešėliai
- pigiau nei Lumene

Minusai:
- nepatogu naudoti
- po kiek laiko sukietėja

LUMENE pliusai:
- patogu tepti
- didesnis kiekis nei Artdeco
- tinka naudoti ir kaip lūpų dažų pagrindas (skaičiau oficialiame Lumene puslapy)

Minusai:
- Brangesnis už Artdeco
- Šešėliai išsilaiko trumpiau
Atsakyti
O kaip BeYu? ax.gif vertas demesio?
Atsakyti
Na štai, nuėjau į Sarmą ir pabandžiau abu tuos pagrindus ant rankos. Šalia tepiau šešėlius be pagrindo. Skirtumas akivaizdus. ax.gif O teisybė, kad tikrai Lumene pigesnis bigsmile.gif Litu lotuliukas.gif Visgi širdis linksta prie ARTDECO labiau man. O besimatuodama pagrindus, tai ir šešėlių Lumene Natural Code užsimaniau, tokios spalvos fainos pasirodė.. bigsmile.gif
Atsakyti
nusipirkau siandien ardeco seseliu pagrinda ir isbandziau, zodziu laikosi seseliai super spalvos intensyvumas padidejo seseliu, tik idomu ar jis greitai sudzius
Atsakyti
O man teko pirkt Lumene, nes Artdeco nebuvo unsure.gif (Tuo laiku Sarmos akcija 21% buvo). Bet nieko, laiko šešėlius kol kas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Linju @ 2010 12 03, 22:27)
O man teko pirkt Lumene, nes Artdeco nebuvo unsure.gif (Tuo laiku Sarmos akcija 21% buvo). Bet nieko, laiko šešėlius kol kas thumbup.gif

ziurinejau as Lumene bet sudvejojau nes jis man riebenis pasirode o Aardeco greitciau prie odos prisitrauke tai tuom ir patiko, vakar ejau maudytis pasidazius seseliais ant najo pagrindo, siaip kol nuvaliau po dusu doh.gif islipus vistiek su valikliu teko akis valyt, tad siektiek isitikinau kad bus geras pagrindas ziuresim toliau
Atsakyti
Dabar galvoju ukiskai- ar gali buti, kad maskuojamasis kremas is principo gali buti naudojamas kaip seseliu pagrindas? man atrodo, kad atlieka ta pacia funkcija -padeda geriau prikibti seseliu pigmentui, todel jie egraiu issilaiko. Pataisykit, jei klystu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ermehilda @ 2010 12 07, 16:16)
Dabar galvoju ukiskai- ar gali buti, kad maskuojamasis kremas is principo gali buti naudojamas kaip seseliu pagrindas? man atrodo, kad atlieka ta pacia funkcija -padeda geriau prikibti seseliu pigmentui, todel jie egraiu issilaiko. Pataisykit, jei klystu wink.gif

Aš bandžiau su makiažo pagrindu, tai nieko nesigavo schmoll.gif O su maskuokliu nebandžiau bigsmile.gif
Atsakyti
O kodel maskuoklio funkcija pritraukti seseli? g.gif Maskuoklis yra maskuoklis, seseliu pagrindas - pagrindas.
Naudoju Artdeco, pirkau balandi, naudoju kiekviena diena, dar menesiui man jo pilnai uzteks, gal ir ilgiau, tad taupus, ir labai geras, seseliai be problemu issilaiko 12 valandu ir daugiau, nebijo ir dregno oro, zodziu medali, kas sugalvojo sia priemone thumbup.gif
Tik jau eina prie pabaigos, tai galvoju vel pirkti Artdeco, tik zinau yra jautrioms akims, pirma karta pirkau paprasta, gal si karta isbandyti jautrioms g.gif Yra bandziusiuju? ax.gif
Atsakyti