Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

QUOTE(shopingas @ 2010 09 05, 01:59)
Ant pakuotes turetu but parasyta per kiek nuo atidarymo sunaudot. Siaip tas kiekis berods trigubai kaip paprastoj pakuotej, tai gautusi siek tiek virs metu naudojimo.

Kas del tu 12men, tai tikrai nesamone. Paprastai gamintojai taip raso, bet daznai tas apsidraudimui buna. Nebutinai produktas sugenda per tiek laiko. Ypac toks, kur nekisami pirstai i vidu. Realiai jei nepasikeicia tekstura/kvapas, naudoti produkta galima ir toliau. Galit paieskot internete bendru naudojimo patarimu. Siuo konkreciu atveju kaip tik su teptuku daugiau visokiu nesvarumu ir brudu patenka atgal i indeli, nes juk tuo teptuku tepat ant voko ir vel kisat atgal. Isspaudziant niekas niekur nepatenka, neuzsitersia. Kad ir pvz seselius ivairus gamintojai raso sunaudot per 12-30men, bet ar realiai tarkim imanoma sunaudot per 12men kazkokias retesnes, nekasdienines spalvas doh.gif O pats seselis sausas, jame terpes beveik nera bakterijoms, tai jei viskas gerai, galima kuo puikiausiai ir toliau naudot. Pati turiu jautrias akis, bet niekad del to problemu nebuvo - neseniai ismeciau vienus bent 2-3 metus naudotus seselius, kuriu galiojimas po atidarymo 12men: o ismeciau, nes einamiausias spalvas isnaudojau ir nebenorejau mazai naudojamas atgal veztis po atostogu i namus. Dar krema irgi teke yra ismest - galiojimas buvo geras, bet pirstu kabinamas (ir dar vyras naudojo, tai ju supratimas kaip tept kremus menkesnis biggrin.gif ), tai pakeite kvapa greiciau nei nurodyta galiojime, tai aisku, kad nera ko naudot jau tokio. Sakyciau daznu atveju reikia ziuret i konkrecia sitaucija ir ja vertint.


Na gerai, beveik ikalbejot biggrin.gif Sunaudosiu Clarins pagrinda, tada imsiu ta tubele smile.gif Aisku, ji kazkiek lieciasi su pirstu, bet tiks pats galiukas, o ne visa viduj esanti mase. Va tik man biski gaila 29$, na bet jis nepakeiciamas dalykas man, tai teks aukoti tuos pinigus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2010 09 05, 13:47)
Na gerai, beveik ikalbejot  biggrin.gif  Sunaudosiu Clarins pagrinda, tada imsiu ta tubele  smile.gif      Aisku, ji kazkiek lieciasi su pirstu, bet tiks pats galiukas, o ne visa viduj esanti mase. Va tik man biski gaila 29$, na bet jis nepakeiciamas dalykas man, tai teks aukoti tuos pinigus  blush2.gif


Neikalbineju tikrai, nes kaip rasiau, man sesleiu pagrindas isvis nereikalingas, o butent UD irgi ispudzio jokio nepaliko. ax.gif Tik siaip man atrodo, jei tikrai jis jums patinka ir nuolat naudojat, tai kaip tik apsimoka didesne pakuote pirkt: maza $18, o didele $29, bet joje trigubas kiekis (na o jusu dabar naudojama seseliu baze is Clarins apie $25, o kiekis kazkur 5 kartus mazesnis net nei iprastinio dydzio Urban Decay (uz didiji kazkur 12 kartu mazesnis - jei gerai paskaiciavau)). Tai jau tikrai, kad nebrangiai gaunasi wink.gif

Tai glaiukas lieciasi su pirstu, bet juk nelieciat pacios viduje esancios mases, t.y. neprisispaudziat ant pirsto ir likucio atgal nekisat biggrin.gif Cia kaip su kremais tutelese ar su pompomis - juose juk irgi nesiliecia kremas. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 09 05, 22:47)
Neikalbineju tikrai, nes kaip rasiau, man sesleiu pagrindas isvis nereikalingas, o butent UD irgi ispudzio jokio nepaliko.  ax.gif Tik siaip man atrodo, jei tikrai jis jums patinka ir nuolat naudojat, tai kaip tik apsimoka didesne pakuote pirkt: maza $18, o didele $29, bet joje trigubas kiekis (na o jusu dabar naudojama seseliu baze is Clarins apie $25, o kiekis kazkur 5 kartus mazesnis net nei iprastinio dydzio Urban Decay (uz didiji kazkur 12 kartu mazesnis - jei gerai paskaiciavau)). Tai jau tikrai, kad nebrangiai gaunasi wink.gif

Tai glaiukas lieciasi su pirstu, bet juk nelieciat pacios viduje esancios mases, t.y. neprisispaudziat ant pirsto ir likucio atgal nekisat  biggrin.gif Cia kaip su kremais tutelese ar su pompomis - juose juk irgi nesiliecia kremas.  ax.gif


Clarins emiau tik todel, jog truko iki nemokamo shippo doh.gif Bet jau toks sh.... kad baisu schmoll.gif Kainuotu maziau, senai buciau ismetus, o dabar gaila, kai tiek mokejau doh.gif
Atsakyti
Na, nežinau už ką Lumene pagrindą giriat... sad.gif Niekaip su juo nesusidraugaunu, popiet jau būna subėgę viskas... Gal per daug naudoju? sad.gif
Atsakyti
O seseliu pagrindas paryskina seseliu spalva? Turiu vienus seselius, grazios spalvos, bet labai nepigmentuoti. smile.gif
Atsakyti
as naudoju ardeco, man tai geris, niekad nenuvyle...nesubego, negrauze akiu.. ir seseliu spalvytes paryskina... tepu vos vos ir gerai pirstu paskirstau po visa voka
Atsakyti
QUOTE(zhyi @ 2010 10 17, 15:08)
O seseliu pagrindas paryskina seseliu spalva? Turiu vienus seselius, grazios spalvos, bet labai nepigmentuoti.  smile.gif

Šiek tiek paryškina wub.gif
Atsakyti
Ar kuri bandete panaudoti seseliu pagrinda lupoms,kai naudojat lupu dazus? Kalbu apie ryskius lupu dazus,ir jie man poros valandu eigoje vistiek siek tiek pasilieja i krastus,nors ir piestuka naudoju. Gal baze padetu jiems ilgiau issilaikyti, tepant baze ne per visas lupas,bet link konturo pakrascio. Ar labai kvailai cia sugalvojau? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 11 02, 18:02)
Ar kuri bandete panaudoti seseliu pagrinda lupoms,kai naudojat lupu dazus? Kalbu apie ryskius lupu dazus,ir jie man poros valandu eigoje vistiek siek tiek pasilieja i krastus,nors ir piestuka naudoju. Gal baze padetu jiems ilgiau issilaikyti, tepant baze ne per visas lupas,bet link konturo pakrascio. Ar labai kvailai cia sugalvojau?  biggrin.gif

Mintis tai gera, tik man rodos šešėlių pagrindas nelabai tam tinkamas produktas 4u.gif Man rodos tokiam reikalui daug geriau tiktų makiažo bazė, o kai kurios firmos tikrai turi specialų primerį lūpoms, berods Lumene tikrai kažkur esu mačiusi.
Atsakyti
QUOTE(TUK_TUK @ 2010 11 02, 22:00)
Mintis tai gera, tik man rodos šešėlių pagrindas nelabai tam tinkamas produktas 4u.gif Man rodos tokiam reikalui daug geriau tiktų makiažo bazė, o kai kurios firmos tikrai turi specialų  primerį lūpoms, berods Lumene tikrai kažkur esu mačiusi.

Turiu clarins baze,bet kazkaip abejoju ar padetu g.gif ji silikonu pagrindu..
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 11 02, 18:02)
Ar kuri bandete panaudoti seseliu pagrinda lupoms,kai naudojat lupu dazus? Kalbu apie ryskius lupu dazus,ir jie man poros valandu eigoje vistiek siek tiek pasilieja i krastus,nors ir piestuka naudoju. Gal baze padetu jiems ilgiau issilaikyti, tepant baze ne per visas lupas,bet link konturo pakrascio. Ar labai kvailai cia sugalvojau?  biggrin.gif



_______
kaip seseliu pagrindas, taip ir lupdaziu pagrindas yra.... pavadinimai skiriasi... pakuotes panasios....o sudetis gal ir ta pati smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 11 03, 01:49)
Turiu clarins baze,bet kazkaip abejoju ar padetu g.gif  ji silikonu pagrindu..

Man visažistė prieš lūpų blizgesį kaip pagrindą tepė skystą kūno spalvos maskuoklį mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 06 lapkričio 2010 - 00:10