Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

QUOTE(Sunreja @ 2010 06 29, 20:06)
Beje, maciau naujas UD primeris pasirode, gal kas bandet?  4u.gif Kuom skiriasi?  g.gif

http://sephora.com/b...tegoryId=C10461


Yra 3 UD seseliu pagrindai: iprastinis ('original'), 'eden' ir 'sin'. Beje, originalus yra isspaudziamoj pakuotej dabar Sephora.com puslapyje uz $29 ir jo beveik trigubai daugiau (+ pakuote patogesne, nes iprastoje net kai atrodo, kad tuscias aplink sieneles daug lieka ir jei neprapjauni pakuotes, tai labai daug issimeta).

Originali formule yra perregimos, lengvos konsistencijos, kuno spalvos:
user posted image

'Eden' - matinis, gelsvai rudos spalvos:
user posted image

'Sin' - blizgi sampanine spalva:
user posted image

Tai va tik tokie ir skirtumai - manau tuos naujesnius galima net ir vienus tept, tik voku sulyginimui, naturaliam atspalviui ir be seseliu naudot.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 09 01, 18:01)
'Eden' - matinis, gelsvai rudos spalvos:


Nepatinka man si spalva schmoll.gif Veidas ideges, o sis duoda spalva visai kitokia, tai negraziai atrodo, bandau pardavineti as ji unsure.gif
Noreciau Sin isbandyti, bet dabar jau bijau unsure.gif

shipingas, o jus turit kuri nors is ju? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2010 09 01, 20:42)
Noreciau Sin isbandyti, bet dabar jau bijau  unsure.gif

shipingas, o jus turit kuri nors is ju?  4u.gif


Turbut busiu Sephora'oj siandien, tai paziureciau kaip ant rankos jie atrodo visi 3 vienas salia kito. Na bet pagal aprasyma juk 'sin' skiriasi nuo 'eden', nes 'sin' sampaninis ir blizgus, o 'eden' matinis ir geltonai rudas (fe, kai isivaizduoju tai nupurto nuo tokiso spalvos).

Pati tik 'original' bandzius - net nezinau, ispudzio nepaliko. Bet gal del to, jog man su seseliais isvis sunku, akys jautrios, tai pvz MAC, Dior, YSL, ArtDeco, Guerlain (ir daug kitu) uztepu ant akiu, tai arba iskart pradeda perstet ir asarot (ir aisku nusiverkiu viska+paskui negaliu dazytis pora dienu), arba lyg ir nieko nebuna, bet po kokiu 10min ne zymes tu seseliu ant akiu, o vokai degantys doh.gif Tai kelias firmas turiu, kuriu seseliai tinka ir issilaiko man bent 8-10val be problemu, tai seseliu pagrindui nematau reikalo. Bandziau ir Tarte, ir si Urban Decay, bet man neislaike kazkaip ypatingiau, nesitepe seseliai akivaizdziai ryskiau, tai ir nenaudoju... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 09 02, 17:51)
Turbut busiu Sephora'oj siandien, tai paziureciau kaip ant rankos jie atrodo visi 3 vienas salia kito. Na bet pagal aprasyma juk 'sin' skiriasi nuo 'eden', nes 'sin' sampaninis ir blizgus, o 'eden' matinis ir geltonai rudas (fe, kai isivaizduoju tai nupurto nuo tokiso spalvos).

Pati tik 'original' bandzius - net nezinau, ispudzio nepaliko. Bet gal del to, jog man su seseliais isvis sunku, akys jautrios, tai pvz MAC, Dior, YSL, ArtDeco, Guerlain (ir daug kitu) uztepu ant akiu, tai arba iskart pradeda perstet ir asarot (ir aisku nusiverkiu viska+paskui negaliu dazytis pora dienu), arba lyg ir nieko nebuna, bet po kokiu 10min ne zymes tu seseliu ant akiu, o vokai degantys doh.gif Tai kelias firmas turiu, kuriu seseliai tinka ir issilaiko man bent 8-10val be problemu, tai seseliu pagrindui nematau reikalo. Bandziau ir Tarte, ir si Urban Decay, bet man neislaike kazkaip ypatingiau, nesitepe seseliai akivaizdziai ryskiau, tai ir nenaudoju...  ax.gif


Man tas original Nude spalvyte superinis thumbup.gif wub.gif Bet va susigalvojau Eden isbandyti doh.gif Nezinau dabar kur deti verysad.gif Be UD seseliu pagrindo, man seseliai isvis nesilaiko, tik pasidazau ir isart subega i rauksle doh.gif Tai sis primeris man metu atradimas wub.gif Ir tas Eden gerai laiko, bet ta spalv netinka prie mano veido doh.gif
Jei nesunku, isbandykit ta Sin, labai idomu, kaip jis atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2010 09 02, 19:56)
Jei nesunku, isbandykit ta Sin, labai idomu, kaip jis atrodo  g.gif


Norejau palygint visus 3, bet 'Eden' nebuvo meginio - dvejose vietose stovi tie seseliu pagrindai UD ir abejose tik 'Sin' ir originalus (nors prikt visu 3 yra). 'Sin' labai patiko, bet ir apmastymams paskatino: spalvyte gaunasi grazi blizgi sampanine (kaip ir aprasymas), bet kaip seseliu pagrinda ja tept nebent po kokiais blizgiais seseliais arba tepant tik ji viena be jokiu seseliu - siaip gi kam taip issidirbinet biggrin.gif Na ir aisku uzkliuvantis dalykas, kad seseliu pagrindu dengiamas visas vokas iki antakio, tai velgi blizgus be rysio atrodytu... Man rodos, jei naudot pagal paskirti, t.y. po seseliais, tai geriausiai ta originali formule tinka ir nera cia ka atradinet... ax.gif

Imetu kelias foto is interneto:
user posted image

cia kairej originalus, viduryje 'sin':
user posted image
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 09 04, 01:04)
Norejau palygint visus 3, bet 'Eden' nebuvo meginio - dvejose vietose stovi tie seseliu pagrindai UD ir abejose tik 'Sin' ir originalus (nors prikt visu 3 yra). 'Sin' labai patiko, bet ir apmastymams paskatino: spalvyte gaunasi grazi blizgi sampanine (kaip ir aprasymas), bet kaip seseliu pagrinda ja tept nebent po kokiais blizgiais seseliais arba tepant tik ji viena be jokiu seseliu - siaip gi kam taip issidirbinet biggrin.gif Na ir aisku uzkliuvantis dalykas, kad seseliu pagrindu dengiamas visas vokas iki antakio, tai velgi blizgus be rysio atrodytu... Man rodos, jei naudot pagal paskirti, t.y. po seseliais, tai geriausiai ta originali formule tinka ir nera cia ka atradinet...  ax.gif


Aciukas uz info 4u.gif Norejau pati paieskoti, bet laiko neatradau blush2.gif

Mano isvada tokia - tureti Original, o Sin galima panaudoti kartais, pvz savaitgaliais, kai noresis blizgaus voko smile.gif

Idealiausia butu nusipirkti ta nauja pakuote primerio, bet kad ten jo ziauriai daug doh.gif O ir sepetelio nera tokio, kaip senoj pakuotej... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2010 09 04, 15:34)
Mano isvada tokia - tureti Original, o Sin galima panaudoti kartais, pvz savaitgaliais, kai noresis blizgaus voko  smile.gif

Idealiausia butu nusipirkti ta nauja pakuote primerio, bet kad ten jo ziauriai daug  doh.gif  O ir sepetelio nera tokio, kaip senoj pakuotej...  ax.gif


Nu jo, 'Sin' tinkamas arba kai norisi blizgius seselius naudot (bet velgi nesimatys tos spalvos po seseliais manau), arba kai tik viena ji tepi ant voko.

O nauja man kaip tik labai patogi atrodo - issispaudi ir viskas. Vistiek juk ant voko su pirstu tepama - ar jus su sepeteliu tepat? Be to, dideli pliusa matau, kad isspaudziamoj neturetu likt prie sieneliu kaip kad lieka toje su sepeteliu ir nereikia pakuotes pjaustyt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 09 04, 15:52)
Nu jo, 'Sin' tinkamas arba kai norisi blizgius seselius naudot (bet velgi nesimatys tos spalvos po seseliais manau), arba kai tik viena ji tepi ant voko.

O nauja man kaip tik labai patogi atrodo - issispaudi ir viskas. Vistiek juk ant voko su pirstu tepama - ar jus su sepeteliu tepat? Be to, dideli pliusa matau, kad isspaudziamoj neturetu likt prie sieneliu kaip kad lieka toje su sepeteliu ir nereikia pakuotes pjaustyt thumbup.gif


Naudojant ta SIN, tada tiesiog nebereikia tepti jokiu kitu seseliu ir tiek mirksiukas.gif

Siaip as su pirstu islyginu voka irgi... Tik uzdedu maza lopineli su tuo sepeteliu... ax.gif Tai praktiskai tas pats biggrin.gif O nepasens tas jo didziulis kiekis tubelej? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2010 09 04, 16:03)
Naudojant ta SIN, tada tiesiog nebereikia tepti jokiu kitu seseliu ir tiek  mirksiukas.gif

Siaip as su pirstu islyginu voka irgi... Tik uzdedu maza lopineli su tuo sepeteliu...  ax.gif  Tai praktiskai tas pats  biggrin.gif  O nepasens tas jo didziulis kiekis tubelej?  g.gif


Del 'Sin' tai taip, bet gi kiek ten jo isisnaudoja per viena karta, o kaskart nesidazysi vienodai i klubus/vakarelius ir tt. Na o po kitais seseliais beprasmiska ji tept. Na cia mano tokie pamastymai ax.gif

O del dideles tuteles, tai neturetu pasent - nezinau kaip daznai naudojat ir per kiek paprasta sunaudojat, bet juk glaiojimo laikas nurodytas.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 09 04, 17:01)
O del dideles tuteles, tai neturetu pasent - nezinau kaip daznai naudojat ir per kiek paprasta sunaudojat, bet juk glaiojimo laikas nurodytas.


Iprasta sunaudojau per kokis 5 men, nes kasdien tepu, jei ir seseliu nededu ant voko, jis man puikiai atlaiko tusa, kuris tepa vokus be pagrindo ax.gif Tai tos tuteles kokiems 2 metams uztektu biggrin.gif O paprastai kosmetika tik 12 men naudojama turi buti g.gif
Atsakyti
user posted image

benefit F.Y.... EYE seseliu pagrindas, labai patinka, patogus naudot, gerai seseliai laikosi ant jo, nesubega i rauksles thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 16 vasario 2011 - 18:27
QUOTE(Sunreja @ 2010 09 04, 23:11)
Iprasta sunaudojau per kokis 5 men, nes kasdien tepu, jei ir seseliu nededu ant voko, jis man puikiai atlaiko tusa, kuris tepa vokus be pagrindo  ax.gif  Tai tos tuteles kokiems 2 metams uztektu  biggrin.gif  O paprastai kosmetika tik 12 men naudojama turi buti  g.gif


Ant pakuotes turetu but parasyta per kiek nuo atidarymo sunaudot. Siaip tas kiekis berods trigubai kaip paprastoj pakuotej, tai gautusi siek tiek virs metu naudojimo.

Kas del tu 12men, tai tikrai nesamone. Paprastai gamintojai taip raso, bet daznai tas apsidraudimui buna. Nebutinai produktas sugenda per tiek laiko. Ypac toks, kur nekisami pirstai i vidu. Realiai jei nepasikeicia tekstura/kvapas, naudoti produkta galima ir toliau. Galit paieskot internete bendru naudojimo patarimu. Siuo konkreciu atveju kaip tik su teptuku daugiau visokiu nesvarumu ir brudu patenka atgal i indeli, nes juk tuo teptuku tepat ant voko ir vel kisat atgal. Isspaudziant niekas niekur nepatenka, neuzsitersia. Kad ir pvz seselius ivairus gamintojai raso sunaudot per 12-30men, bet ar realiai tarkim imanoma sunaudot per 12men kazkokias retesnes, nekasdienines spalvas doh.gif O pats seselis sausas, jame terpes beveik nera bakterijoms, tai jei viskas gerai, galima kuo puikiausiai ir toliau naudot. Pati turiu jautrias akis, bet niekad del to problemu nebuvo - neseniai ismeciau vienus bent 2-3 metus naudotus seselius, kuriu galiojimas po atidarymo 12men: o ismeciau, nes einamiausias spalvas isnaudojau ir nebenorejau mazai naudojamas atgal veztis po atostogu i namus. Dar krema irgi teke yra ismest - galiojimas buvo geras, bet pirstu kabinamas (ir dar vyras naudojo, tai ju supratimas kaip tept kremus menkesnis biggrin.gif ), tai pakeite kvapa greiciau nei nurodyta galiojime, tai aisku, kad nera ko naudot jau tokio. Sakyciau daznu atveju reikia ziuret i konkrecia sitaucija ir ja vertint.
Atsakyti