Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

QUOTE(Kibekė @ 2010 06 04, 20:13)
Kokia jo kaina? Jau jis mano planuojamų pirkinukų sąraše  ax.gif
Ai, jau radau. apie 30Lt  rolleyes.gif



As jo neturiu 4u.gif drauge dave pabandyt.. 4u.gif bet sau nepirksiu, nes retai kada dazausi su seseliais, bet jei pirkciau tai tik ta Ardeco.. nors is tikro neturiu su kuo palygint biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Jelerny @ 2010 06 04, 20:24)
drinks_cheers.gif sutinku, nerealus daiktas, dabar net neisivaizduoju akiu makiazo be pagrindo  bigsmile.gif manau tai bus mano, metu atradimas  smile.gif



As tai asmeniskai pasijauciau kaip is akmens amziaus lotuliukas.gif nes nebuvau bandzius ir nlb isivaizdavau ka jis daro, apart to, kad seseliai laiko geriau.. bet kad spalvas taip paryskina ir t.t tai negalvojau.. bigsmile.gif super
Atsakyti
[quote=Kibekė,2010 06 04, 19:45]
Aš ir kažkaip pirmąkart atkreipiau dėmesį į šią temą, net nepagalvojau, jog toks daiktas išvis yra biggrin.gif bigsmile.gif Šešėlius naudoju dažnokai, tad manau tikrai pravers šis daikčiukas ir greit papildys mano kosmetinės turinį didis.gif

sis daikciukas turi papildyti jusu kosmetine, ir butinai! as kol jo neturejau, retai uzsiimdavau akiu seseliavimu, nes nemaciau tame prasmes - mano seseliai po poros valandu visad dingdavo. o dabar laikosi iki vakaro kaip ka tik uztepti thumbup.gif
Atsakyti
Bandziau Artdeco ir too faced tai abu labai geri. su too faced man laikosi geriau.
g.gif
Atsakyti
QUOTE(JUUPII @ 2007 03 04, 18:02)
laba... as cia naujoke  blush-anim-cl.gif
esu skaiciusi kitas temas apie kosmetikos priemones ir kitus dalykelius blush2.gif
vat radau, na gal cia tik man naujiena, bet va tas seseliu pagrindas blink.gif tai man idomu, kuris ten geresnis, kaip ji naudot (cia galima truputi nutuokti biggrin.gif )... ar nesusendins jis mano jaunu vokeliu? ax.gif  biggrin.gif va dar prie to paties, kokie seseliai megstamiausi ir patvariausi? g.gif

Sveiki,patarciau naudoti is make up forever Eye Seal ,tikrai voku nesendins smile.gif ir seseliai ilgiau issilaikys. Pati naudoju sia firma jau ilgai,nes esu profesionali grimere -vizaziste! Dar visai gera naujove is SLA seseliu pagrindas! o seselius naudoju SLA,man labai patinka,nes ilgai islieka efektas,nesubega jie ir visos klientes patenkintos makiazu! Paprasciausiai sita priemone padeda ilgiau islaikyt seselius,netgi iki ryto ! Daugiau klausymu galit uzduoti parasydami emaila: am.makeups@gmail.com Su malonumu atsakysiu
Atsakyti
Gosh primer'is kazkoks nesusipratimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(* Stela * @ 2010 06 23, 18:13)
Gosh primer'is kazkoks nesusipratimas  doh.gif


Nagi nagi, kuo netiko? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2010 06 23, 16:21)
Nagi nagi, kuo netiko? unsure.gif


Na, viskuo biggrin.gif Seseliai tepesi negraziai, greitai subego i voko rauksle, apatinis vokas taip pat atrode lyg 'apibeges'
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif ,
as naudoju Mary Kay seseliu pagrinda ir esu labai patenkinta, spava seseliu tampa ryskesne ir nesubega thumbup.gif
Atsakyti
Pasibaige mano Urban Decay primeris, tai issitraukiau is sandeliuko Clarins unsure.gif

user posted image

Nu net nera ko lyginti, UD puikiai tepasi, nepalieka jokiu zymiu ir islaiko seslius visa diena thumbup.gif O Clarins doh.gif Sunkiai tepasi, pirstai lieka purvini nuo jo, o is tusas tepa su juo, daugiau nepirksiu schmoll.gif

***********************************************************************

Beje, maciau naujas UD primeris pasirode, gal kas bandet? 4u.gif Kuom skiriasi? g.gif

http://sephora.com/b...tegoryId=C10461
Atsakyti
Na skaičiau skaičiau aš šią temą ir nutariau įsigyti šešėlių pagrindą. Šiaip mano šešėliai ir be pagrindo apie dešimt valandų išsilaiko, bet pirkau spalvų intensyvumui paryškinti.

Mano įsigytas yra ARTDECO indelyje. Man patiko tekstūra ir kaip tepasi. Principas kaip klijukai, prie kurių prisiklijuoja šešėlių granulytės. Šiaip lengvo kvapo, ir tepasi kaip vaškas. Užteks tokio kiekio tikrai ilgam, nors ir dažausi šešėliais praktiškai kas dieną. Šiaip užskaitau, o kaina KOSMADOJE ape 30 litų. Aš mokėjau su kosmados nuolaidų kortele 28 litus su centais.

Nes kol jų neturėjau, galvojau kad tekstūra kaip makiažo pagrindo, na kaip pudrytė skysta ar kažkas panašaus, bet tikrai nieko panašaus bigsmile.gif

Tikrai geras daiktas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE
Beje, maciau naujas UD primeris pasirode, gal kas bandet?  4u.gif Kuom skiriasi?  g.gif

http://sephora.com/b...tegoryId=C10461



Jis yra kūnos spalvos atspalvio todėl dar maskuoja voką ir suteikia matiškumą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(justicija @ 2010 09 01, 16:32)
Jis yra kūnos spalvos atspalvio todėl dar maskuoja voką ir suteikia matiškumą smile.gif


Kad tas violetinis irgi matinis g.gif
Atsakyti