Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

Naudoju Lumene šešėlių pagrindą ir tikrai kaip kur kas geriau išsilaiko šešėliai mirksiukas.gif
Atsakyti
o gal kuri bandete GOSH seseliu pagrinda?bandziau parduotuveje tao neblogai tepesi.
Atsakyti
turiu pagirti Artdeko šešėlių pagrindą, tas kuris kaip flomasterio išvazda su šepetėliu tepasi. atlaikė visiškai nepakitusį vokų makiažą 6 valandas esant sudėtingom aplinkos sąlygom biggrin.gif ir kaina nedidelė, jei neklystu apie 30 ~ lt.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

Naudoju Manhattan šešėlių pagrindą jau daugiau nei metus ir jis man labai patinka. Mano vokai šiek tiek užkritę ir šešėliai anksčiau neatlaikydavo tiek ilgai, kiek aš norėdavau, ir subėgdavo, tačiau dabar viskas tiesiog super - šešėliai yra išlaikę kaip ką tik pasidažius net apie parą laiko (miegojau nenusivalius). Tepti reikia nedaug ir naudojasi taupiai, man labai patinka jo kreminė konsistencija, tačiau mano dėžutė jau eina į galą ir galvoju pirkti naują, bet iškilo problemėlė - buvau poroje Eurokos parduotuvių (iš ten pirkau savąją dėžutę), tačiau niekur šito eyeshadow base'o nebemačiau. Konsultančių neklausiau, nes dar nedega... Gal kas žinot, ar dar yra prekyboje jo? Nes Manhattan puslapyje tarp gaminių jis yra, tik pakuotė pasikeitus (aš turiu juodą dėžutę, o ten balta).

user posted image

Atsakyti
Na va, regis, Manhattan'o pirkti niekur negausiu. Internete yra amazon.de, bet tik trijų vientų pakuotė - kol sunaudočiau, pasentų visiškai. Tad nusipirkau porą kitų base'ų. ArtDeco visai nieko, bet brangus, kaip už tokią nedidelę pakuotę (5ml - 30Lt). O KRON labai nuvylė - nepadaro to, ko norėčiau, net netepiau jo ant akių. Nusipirkau ant greitųjų ir tik namie užsitepiau ant rankos - labai tamsus ir visiškai nekibus, beveik neparyškina šešėlio spalvos. [color=plum] Jis tinktų toms, kurios mėgsta švelnų, natūralų, rusvą makiažą, o va dažniausiai renkuosi ryškesnias spalvas.

user posted image


 i 
Pasiūlymai pirkti/parduoti forume draudžiami. Tam yra Skelbimų lenta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 11 kovo 2010 - 02:32
QUOTE(Dovkyte @ 2010 02 01, 17:19)
ziuresim kaip atlaikys seselius ax.gif


Kaip atlaike seselius? smile.gif
Atsakyti
mano perkirpta Urban Decay seseliu baze isdziuvo sad.gif Su teptuku jau nebegalejau prieit, tai perkirpau, ir tikrai viduje buvo daug like tos bazes, bet isdziuvo... Ta Smashbox seseliu baze labai domina, bet kiek matau, jau labai mazas kiekis jos, 2.5 ml, Urban Decay standartinej bonkelej 10 ml g.gif
Atsakyti
As vakar isbandziau Artdeco, mano pirmas seseliu pagrindas, bet duodu 10 balu, savo funkcija atliko puikiai. Vakar buvo ir lietus, ir net sniego, seseliai laikesi puikiai, nesubego visa diena thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnelee @ 2010 03 03, 10:58)
Gal kuri nors bandėt Benefit šešėlių pagrindą? Kažkaip labai jau gundo jis mane  ax.gif


Kaip tik pabaigiau stai toki, labai patiko
Benefit stay don't stray
user posted image

Planuoju isbandyti Urban Decay Primer Potion, nes daug geru atsiliepimu girdejau

Dar idomu butu apie si isgirsti nuomoniu g.gif
too faced insurance
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 16 vasario 2011 - 18:22
QUOTE(* Stela * @ 2010 06 04, 14:12)
Dar idomu butu apie si isgirsti nuomoniu  g.gif
user posted image

visai neblogas, tik neprisirišu prie kosmetikos priemonių, tai pabaigus kitokį pirkau ax.gif Nors taip, kad visą dieną išlaikytų šešėliai man dar taip nebuvo g.gif g.gif Bet šis labiau patiko už Kanebo Sensai ax.gif
Atsakyti
Pirma kart isbandziau sesliu pagrinda..Ardeco. Ziauriai patiko bigsmile.gif skirtumas su juo ir be akivaizdus.. seseliai tokie ryskus, graziai tepas.. visai kitas vaizdas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 06 04, 18:25)
Pirma kart isbandziau sesliu pagrinda..Ardeco. Ziauriai patiko  bigsmile.gif skirtumas su juo ir be akivaizdus.. seseliai tokie ryskus, graziai tepas.. visai kitas vaizdas  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif sutinku, nerealus daiktas, dabar net neisivaizduoju akiu makiazo be pagrindo bigsmile.gif manau tai bus mano, metu atradimas smile.gif

Atsakyti