Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

QUOTE(Portishead @ 2010 01 29, 15:37)
tepasi su tuo spec. pagaliuku


Kiek ml. jis?
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2010 01 29, 16:39)
Kiek ml. jis?


maniskis 10 ml. bet dbr ziuriu ebay galima kazkokius mini nusipirkt, 2,66 ml g.gif o yra net XL, kur 16,3 ml...

ka tik savaji perpjoviau per puse, kaip kazkada patare shopingas, tai is tikruju viduj dar labai daug jo liko, su teptuku tik nepasiekdavo bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Taip atrodo Uma seseliu pagrindas. Ji galima isigyti Eurokos parduotuvese.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo radulia: 29 sausio 2010 - 20:17
QUOTE(radulia @ 2010 01 29, 20:17)
Taip atrodo Uma seseliu pagrindas. Ji galima isigyti Eurokos parduotuvese.
user posted image


Turiu šitą, man jis geresnis už Art Deco. Taip pat ir pigesnis.. Art Deco man kažkoks keistas, labai toks tirštas, nėjo vienodai paskirstyti ant voko, nežinau, gal koks pasenęs pasitaikė.. g.gif Bet ir šis ne visada atlieka savo darbą be priekaištų.. planuoju keist į MAC'o, gal kas bandėt jį? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnelee @ 2010 01 31, 21:01)
planuoju keist į MAC'o, gal kas bandėt jį?  ax.gif

Aš turiu. Super daiktas, siunčiausi iš Jav per tarpininkes mirksiukas.gif
Atsakyti
as siandien gavau Smashbox seseliu pagrinda,kol kas nebandziau su seseliais,bet galiu pasakyti,kad pats vienas uzteptas pasakiskai sulygina voku spalva,paskaistina gal kazkiek ax.gif jauciasi toks svelnumas,nzn,man patiko labai,ziuresim kaip atlaikys seselius ax.gif va toks:
smashbox PHOTO FINISH LID PRIMER
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2010 02 01, 17:19)
as siandien gavau Smashbox seseliu pagrinda,kol kas nebandziau su seseliais,bet galiu pasakyti,kad pats vienas uzteptas pasakiskai sulygina voku spalva,paskaistina gal kazkiek  ax.gif jauciasi toks svelnumas,nzn,man patiko labai,ziuresim kaip atlaikys seselius ax.gif va toks:
Smashbox  PHOTO FINISH LID PRIMER
http://www.sephora.c...232323_hero.jpg


Kokia jo kaina ir kaip šešėliai laikosi? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,
akiu seseliu pagrindas jega, jei jis geros kokybes tai puikiai laikosi seseliai, net ir ne labai kokybiski. As bandziau Lumene, ir Artdeko, geras ir tas ir tas 4u.gif
Atsakyti
Ardeko baze seseliams gera.
Tikrai daug geriau seseliai issilaiko negu be jos.
Atsakyti
Rekomenduoju Artdeco arba Mary Kay. Abu geri.
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2010 02 01, 18:19)
as siandien gavau Smashbox seseliu pagrinda,kol kas nebandziau su seseliais,bet galiu pasakyti,kad pats vienas uzteptas pasakiskai sulygina voku spalva,paskaistina gal kazkiek  ax.gif jauciasi toks svelnumas,nzn,man patiko labai,ziuresim kaip atlaikys seselius ax.gif va toks:
user posted image

Domina atsiliepimai. Esu turejus Urban Decay, tai vienas is geriausiu. Artdeco sunkiai tepesi. O dabar naudoju Lumene, bet pastebejau, kad atsirado gumuliuku unsure.gif
Atsakyti
Gal kuri nors bandėt Benefit šešėlių pagrindą? Kažkaip labai jau gundo jis mane ax.gif
Atsakyti