Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

Gal kas bandete si Elizabeth Arden Eye-Fix Eyeshadow Primer ?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(katytee-kriste @ 2010 01 25, 17:35)
sweikos.as irgi nusipirkau pameginti kas per tas daiktas seseliu pagrindas.isigijau Artdeco seseliu pagrinda.ir jis man super.labai gerai laiko seselius.galejau anksciau toki dalyka atrasti. thumbup.gif

As taip pat turiu Artdeco seseliu pagrinda ir esu labai patenkinta - seselius man islaiko puikiai. Tik pradzioje kai tik pradejau naudoti toks sunkokas atrode - taciau subtiliai uztepus, viskas puiku. mirksiukas.gif
Atsakyti
As isigijau Kron seseliu pagrinda tai jis man ne schmoll.gif negraziai jis man dengiasi ant pacio voko ir seseliai neissilaiko taip kaip noreciau, bandysiu koki kita mirksiukas.gif gal net Ardeco, kazi kiek jis kainuoja blush2.gif
Atsakyti
Man toks klausimas iškilo,jei šešėliai subėga,tai ir tas pagrindas nuo vokų riebumo turėtų subėgt g.gif Vis žadu nusipirkt,noriu pabandyt pradžiai pigesnį Umos firmos,bet nerandu niekur pirkt unsure.gif
Atsakyti
Nusipirkau UMA šešėlių pagrindą ir esu patenkinta. Geresnis UMA už artdeco man bent.
Atsakyti
Šiandien nusipirkau Kron šešėlių pagrindą, žiūrėsim,kaip laikys, nes vokai gan linkę riebaluotis mano...
Atsakyti
QUOTE(cover_girl @ 2010 01 28, 19:50)
Nusipirkau UMA šešėlių pagrindą ir esu patenkinta. Geresnis UMA už artdeco man bent.

Na as ir turiu abu. Tai UMA visiskai man savo paskirties neatlieka schmoll.gif o vat Ardeco labai patinka.
Atsakyti
QUOTE(angel666 @ 2010 01 28, 18:45)
Man toks klausimas iškilo,jei šešėliai subėga,tai ir tas pagrindas nuo vokų riebumo turėtų subėgt g.gif Vis žadu nusipirkt,noriu pabandyt pradžiai pigesnį Umos firmos,bet nerandu niekur pirkt unsure.gif


Mano vokai uzkrite ir visada seseliai likdavo rauksleje, o dabar, kai naudoju sesliu pagrinda, nieko panasaus nenutinka schmoll.gif Seseliu pagrindas negali subegti i rauksle, nes visu pirma yra odos spalvos, o antra - dengiasi kaip kremukas mirksiukas.gif
Atsakyti
10 01 28, 21:13]
Mano vokai uzkrite ir visada seseliai likdavo rauksleje, o dabar, kai naudoju sesliu pagrinda, nieko panasaus nenutinka schmoll.gif Seseliu pagrindas negali subegti i rauksle, nes visu pirma yra odos spalvos, o antra - dengiasi kaip kremukas mirksiukas.gif
[/quote]

Pritariu drinks_cheers.gif Man ta pati situacija budavo,bet su seseliu pagrindu viskas issilaiko tobulai,ir nezinau,ko i ta pagrinda deda,kad jis butent ir padeda ,,nesusimirkseti" seseliams biggrin.gif As naudoju urban decay thumbup.gif
Atsakyti
o kur perkat ta Urban decay ir kiek jis kainuoja? g.gif jis tutelej, tai kaip tepas?
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2010 01 29, 15:29)
o kur perkat ta Urban decay ir kiek jis kainuoja? g.gif jis tutelej, tai kaip tepas?

is uk internetiniu parduotuviu arba is Ebay.jis kaip lupu blizgis atrodo,uztepi ant voko,o paskirstai pirstu jau.
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2010 01 29, 16:29)
o kur perkat ta Urban decay ir kiek jis kainuoja? g.gif jis tutelej, tai kaip tepas?

Kaina jo berods 11 savaru dazniausiai buna, o tepal labai parastai su tokiu teptuku kai blizgiuose buna mirksiukas.gif
Atsakyti