Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

Išbandžiau ir aš Artdeco šešėlių pagrindą. Tai turiu pasakyti liuks thumbup.gif Bandžiau ant jo tepti ir tokius pigius šešėlius kaip iš Avono, ir tikrai daug geriau laikosi su juo. Ir nenusivalo taip greitai thumbup.gif
Atsakyti
turiu lumene seseliu pagrinda smile.gif man labai patiko thumbup.gif
siaip man labai subega i grioveli, o dabar ne smile.gif geras daikciukas bigsmile.gif
Atsakyti
Gavau šiandien "Oriflame" šešėlių pagrindą tongue.gif Rytoj jau išmėginsiu ir būtinai pranešiu rezultatus mirksiukas.gif Mokėjau nedaug - 12,90 Lt (su nuolaida), šiaip kainuoja kažkur apie 20 Lt. Man net patys brangiausi šešėliai įpusėjus dienai subėga į raukšleles, tikiuosi, šią problemą puikiai išspręs šis daikčiukas ax.gif
Atsakyti
Aš irgi turiu Lumene pagrindą. Kadangi aksčiau jokio neturėjau, tai neturiu su kuo ir palyginti. Šiaip esu juo patenkinta smile.gif .Tik labai juokinga, kad vakare mano kairysis vokas atrodo kaip neseniai nudažytas, o ant dešinio į raukšlę subėgę šešėliai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif . Matyt mano dešinio voko oda labai daug riebalų išskiria.
Atsakyti
QUOTE
Gavau šiandien "Oriflame" šešėlių pagrindą  Rytoj jau išmėginsiu ir būtinai pranešiu rezultatus  Mokėjau nedaug - 12,90 Lt (su nuolaida), šiaip kainuoja kažkur apie 20 Lt. Man net patys brangiausi šešėliai įpusėjus dienai subėga į raukšleles, tikiuosi, šią problemą puikiai išspręs šis daikčiukas 


Niu va, išbandžiau stebuklingąjį akių šešėlių pagrindą... ir nusivyliau verysad.gif Šešėliai vis vien lygiai taip pat kaip ir anksčiau subėga į raukšlę lotuliukas.gif doh.gif Jokio efekto ar bent menkiausio pliusiuko nepastebėjau, nors tepiau ir gausiau, ir visai nedaug, ir visą voką iki antakio, ir vos virš akiduobės raukšlės unsure.gif Žodžiu, nieko gero, bent jau "Oriflame" vokų šešėlių pagrindas schmoll.gif Nebandžiau kitų, taigi neturiu su kuo palyginti blush2.gif Ar kuriai nors iš Jūsų ir gi taip buvo g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Valeri @ 2007 04 23, 18:46)
Niu va, išbandžiau stebuklingąjį akių šešėlių pagrindą... ir nusivyliau verysad.gif Šešėliai vis vien lygiai taip pat kaip ir anksčiau subėga į raukšlę lotuliukas.gif  doh.gif Jokio efekto ar bent menkiausio pliusiuko nepastebėjau, nors tepiau ir gausiau, ir visai nedaug, ir visą voką iki antakio, ir vos virš akiduobės raukšlės unsure.gif Žodžiu, nieko gero, bent jau "Oriflame" vokų šešėlių pagrindas schmoll.gif Nebandžiau kitų, taigi neturiu su kuo palyginti blush2.gif Ar kuriai nors iš Jūsų ir gi taip buvo g.gif ?

as pati dar nebandziau seseliu pagrindo bet cia merginos labai giria Artdeco šešėlių pagrindą sako kad seseliai visa diena issilaiko ir tikraii raukslele nesubega, pabandyk toki nes pati esu turejusi oriflame pora priemoniu ir jokios kokybes jose neradau schmoll.gif
Atsakyti
naudoju tik artdeco pagrinda- thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . ispradziu kazkaip bijojau to pagrindo lengvo blizgesio, bet jo nelieka kai uztepi seselius, turiu omeny matinius. malonu i save ziureti prabegus visai dienai, netgi kai naudoji dvi seseliu spalvytes...
Atsakyti
QUOTE(Jacobs @ 2007 04 23, 19:20)
naudoju tik artdeco pagrinda- thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif . ispradziu kazkaip bijojau to pagrindo lengvo blizgesio, bet jo nelieka kai uztepi seselius, turiu omeny matinius. malonu i save ziureti prabegus visai dienai, netgi kai naudoji dvi seseliu spalvytes...

o jis toks kaip kremas? ji reikia su pirstu tiesiog vokus patepti ? labai noriu nes nusipirkau seseliukus kurie labai greit nubyra ir i raukslel subega
Atsakyti
QUOTE(ramintele22 @ 2007 04 23, 20:17)
o jis toks kaip kremas? ji reikia su pirstu tiesiog vokus patepti ? labai noriu nes nusipirkau seseliukus kurie labai greit nubyra ir i raukslel subega


Nu ziuriu Ramintele22 sunkiai tave sekasi itikint, kad Artdeco seseliu pagrindas tikrai geras lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zvaigzdute^ @ 2007 04 23, 20:53)
Nu ziuriu Ramintele22 sunkiai tave sekasi itikint, kad Artdeco seseliu pagrindas tikrai geras  lotuliukas.gif  biggrin.gif

ne ne as kaip tik manau kad geras jei visos taip giriate as tik idomumo delei noriu visko issiklausineti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ramintele22 @ 2007 04 23, 20:17)
o jis toks kaip kremas? ji reikia su pirstu tiesiog vokus patepti ? labai noriu nes nusipirkau seseliukus kurie labai greit nubyra ir i raukslel subega

taip, kaip kremas, tik kietesnis, kaip sviestas ax.gif patepi ant piršto ir tepi voką. jeituri ilgus nagus, geriau Lumene pirk, nes jis tutelėj ax.gif
Atsakyti
O tik Lumene, Artdeco ir Oriflame dar juos teturi ar yra ir is kitu firmu?
Atsakyti