Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

As tai kiek skaiciau atsiliepimu tai sitas Urban Decay labai geras! Labai noreciau isbandyt, bet reikia uzbaigti savo Artdeco, nuo kurio man akis niezti g.gif Jums taip nebuna?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giselle: 25 sausio 2010 - 15:46
Naudoju Artdeco seseliu pagrinda, puikiai laiko ir ne garsiu firmu seselius thumbup.gif Pries tai turejau Lumene, tai nepatiko subegdavo i rauksleles ir nieko nelaike smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgiukai @ 2010 01 25, 16:39)
Naudoju Artdeco seseliu pagrinda, puikiai laiko ir ne garsiu firmu seselius thumbup.gif Pries tai turejau Lumene, tai nepatiko subegdavo i rauksleles ir nieko nelaike smile.gif

Man tai nuo to Artdeco pagrindo kai ilgesni laiko panaudoju pradeda akis persteti, netgi per rauksle buvo atsiradus zaizdele doh.gif Kai nutraukiu ji naudot viskas susitvarko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Giselle @ 2010 01 25, 16:48)
Man tai nuo to Artdeco pagrindo kai ilgesni laiko panaudoju pradeda akis persteti, netgi per rauksle buvo atsiradus zaizdele  doh.gif Kai nutraukiu ji naudot viskas susitvarko  g.gif


nezinau, nieko panasaus nejauciu, naudoju jau apie metus g.gif siaip dar patinka tas blizgesiukas jo ir be seseliu pasitepus vokai gyvesni man atrodo, subtiliai svyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgiukai @ 2010 01 25, 16:54)
nezinau, nieko panasaus nejauciu, naudoju jau apie metus g.gif siaip dar patinka tas blizgesiukas jo ir be seseliu pasitepus vokai gyvesni man atrodo, subtiliai svyti smile.gif

Siap kad jis geras tai ir as galiu pasakyti, tikrai ilgai seseliai issilaiko, bet kad taip dirgina oda tai kazkokia nesamone, mano oda nera nei alergiska nei jautri, anksciau galedavau ant saves tept bet ka...
Atsakyti
QUOTE(Giselle @ 2010 01 25, 16:39)


as taip pat nesulaukius kol artdeco baigsis isigijau urban decay biggrin.gif tai urban decay eina link pabaigos, o artdeco vargselis taip ir stovi, reikes paziuret ar minstas dar biggrin.gif beje, po urban decay noreciau jau kitoki isbandyt, tik nezinau koki g.gif man rodos ir tie patys urban decay turi kelis seseliu pagrindus...
Atsakyti
sweikos.as irgi nusipirkau pameginti kas per tas daiktas seseliu pagrindas.isigijau Artdeco seseliu pagrinda.ir jis man super.labai gerai laiko seselius.galejau anksciau toki dalyka atrasti. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgiukai @ 2010 01 25, 15:39)
Naudoju Artdeco seseliu pagrinda, puikiai laiko ir ne garsiu firmu seselius thumbup.gif

drinks_cheers.gif man taip pat.ir nieko nealergizuoja man(oda nejautri) viskas tvarkoj,naudoju apie puse metu rolleyes.gif ir net nesinori jokiu kitu firmu bandyt schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Giselle @ 2010 01 25, 15:39)
As tai kiek skaiciau atsiliepimu tai sitas Urban Decay labai geras! Labai noreciau isbandyt, bet reikia uzbaigti savo Artdeco, nuo kurio man akis niezti g.gif Jums taip nebuna?
user posted image


As ir cia prisiskaicius isigijau si sesliu pagrinda ir laaabai esu juo patenkinta wub.gif Bet aisku, noresis isbandyti ir kitus, tai jau uzsisakiau Clarins seseliu pagrinda ax.gif
Atsakyti
Turėjau artdeco, bet kažkaip sudžiūvo (nedažnai dažaus) ir tept nepatogu. Nors laikė puikiai. Neseniai nusipirkau BeYu, nu visiškas š, ar su juo ar be jo - nelaiko.
Atsakyti
as seseliais dazaus kazkur 2 kartus i svaite,tai man artdeco neuzdziuna smile.gif bet jo ,vienas minusas kad nepatogu tept
Atsakyti
turiu lumene, bet retai naudoju. kartais padeda tik sausos pudros patepimas pirstu ant voko...o kartais nelabai... rolleyes.gif
Atsakyti