Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

Aš apti čiupinėjau tik vieną pagdeindą - Mary Kay. Buvau apakus. Konsultantė užtepė pagrindo atn plaštakos ir ant jų - ryškius spalvotus šešėlius ir šalia dar patepė šešėlių ten, kur pagrindo nebuvo. Spalva, užtepta ant pagrindo, buvo 2 k. sodresnė ir patrynus nenusitrynė. Visgi, kaina buvo 60 lt., tai susilaikiau nepirkus, bet lumene reikia pabandyti.
Atsakyti
Merginos,reikia patarimo smile.gif nusipirkau pries pora dienu KRon sesliu pagrinda.
bet kazkoks jis man keistas, arba nemoku juo naudotis blink.gif
visu pirma pasirode gan skystai,tai vat nzn ar reikia storu sluoksniu tepti,ar plonu. ar reikia laukti kad isdziutu????
dariau ivairiai , bet atrodo taip, lyg seseliai isigertu ir ji ir ju beveik nesimato. arba gal tiesiog jis neatlika savo funkcijos.. nzn..
jau pradedu gailetis,kad nenusiperkau Uma pagrindo, nes tas tikrai puikus, tik gaila,kad galiojimo laikas tik 6 men, nespeju sunaudot taip greitiai..

lauksiu patarimu smile.gif dekui
Atsakyti
Olga, as turiu Kron pagrinda, jis man normalus.
Atsakyti
siaip juk uztepus seseliu pagrinda reikia issilyginti i klosteles subegusi pertekliu ir gausiai papudruoti biria pudra , tada ir seseliai gerai laikys ir juos lengvai ispiesti eis wink.gif
asmeniskai naudoju MAKE UP FOR EVER Lift Concealer korektoriu, siaip jis kaip korektoriu- akiu seseliu pagrindas, labai puikiai maskuoja paakius ir puikiai laiko seselius.
Atsakyti
laba,
as gavau dovanu vakar seseliu pagrinda LUMENE ir naujus blizgius seselius, siandiena ryte pasidaziau, o dabar dar viskas tebesilaiko kaip is ryto nei biski nesubege, nenubire ir pan. super, tik dar kilo klausimas ar cia del del pagrindo ar del brangiu sesliu, ryt sakiau pabandysiu be pagrindo tuos seselius ir paziuresiu kaip cia kas thumbup.gif bet man tai super sis daikciukas rolleyes.gif
Atsakyti
Ismeginau Urban decay pagrinda seseliams,tai super,ne trupucio nesubego. Nors akytes buvo stiprokai padazytos. Siandien bus dar ryskesis makiazas,idomu kaip atlaikys:)
Atsakyti
Pries gera menesiuka perskaiciau visa tema ir nusprendziau isbandyti Urban Decay pagrinda seseliams. Aciu mergaitems visoms uz patarimus, nes esu ziauriai juo patenkinta 4u.gif wub.gif Mano vokai uzkrite, bet sesliai visiskai nesubego i rauksleles schmoll.gif Be to ir nubraukus keleta asareliu viskas islieka kaip buve thumbup.gif thumbup.gif

Kazkaip pries tai buvau nusiteikusi skeptiskai, bet tikrai laaabai geras dalykas wub.gif Va tik viena beda, pasikeite visu mano seseliu spalvos, na bet isgyvensiu mirksiukas.gif

Tiesa, maniskis pagrindas yra sheer nude spalvytes, bet gal kas bandet shimmering champagne??? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunreja: 14 lapkričio 2009 - 18:01
O kur Urban Decay galima isigyti Lietuvoje? Siandien norejau nusipirkti UMA seseliu pagrinda, bet tuscia lentynele, matyt visos SM mergaites isperka biggrin.gif Esu turejusi Artdeco, labai patiko, bet noriu kitos firmos isbandyt, kad galeciau palyginti.
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2009 11 14, 19:59)
Kazkaip pries tai buvau nusiteikusi skeptiskai, bet tikrai laaabai geras dalykas  wub.gif  Va tik viena beda, pasikeite visu mano seseliu spalvos, na bet isgyvensiu  mirksiukas.gif

Nuo šešėlių pagrindo spalvos pasikeitė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tobsita @ 2009 11 14, 18:57)
O kur Urban Decay galima isigyti Lietuvoje? Siandien norejau nusipirkti UMA seseliu pagrinda, bet tuscia lentynele, matyt visos SM mergaites isperka biggrin.gif Esu turejusi Artdeco, labai patiko, bet noriu kitos firmos isbandyt, kad galeciau palyginti.


LT Urban Decay nera 4u.gif

QUOTE(Victorious @ 2009 11 14, 19:24)
Nuo šešėlių pagrindo spalvos pasikeitė?  g.gif


Jop, juk be seslio pagrindo jos atrodo vienaip, o su juo - kitaip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2009 11 14, 21:45)

Jop, juk be seslio pagrindo jos atrodo vienaip, o su juo - kitaip  4u.gif

Turiu "Artdeco", tai didelio skirtumo nepastebėjau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2009 11 14, 19:52)
Turiu "Artdeco", tai didelio skirtumo nepastebėjau g.gif


Spalvos daug ryskesnes ir intensyvesnes buna mirksiukas.gif
Atsakyti