Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

QUOTE(>>agnute<< @ 2009 07 30, 19:08)
nusipirkau kron seseliu pagrinda. man jis  thumbup.gif


ilgai islaiko seselius?kokius naudoji?
as siandien paziurinejau artdeco pagrinda,tai nepatiko,kad blizguciu turi savyje schmoll.gif + sudziuves visas(aisku,sita suverciau tam,kad ilgai stovi,atidarineja zmones daznai ir t.t.)
Atsakyti
QUOTE(>>agnute<< @ 2009 07 30, 19:08)
nusipirkau kron seseliu pagrinda. man jis  thumbup.gif

Ir as ji prigriebiau su akcija, tai kaip ji tepti, pries pudra ar ant pudros? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(>>agnute<< @ 2009 07 30, 19:08)
nusipirkau kron seseliu pagrinda. man jis  thumbup.gif

kas cia per kron?
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2009 08 05, 10:17)
kas cia per kron?

va taip atrodo
user posted image
as ji dabar parduodu, nes turiu kokius 5 seseliu pagrindus-manau nespesiu sunaudoti
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 07 31, 19:50)
ilgai islaiko seselius?kokius naudoji?
as siandien paziurinejau artdeco pagrinda,tai nepatiko,kad blizguciu turi savyje schmoll.gif  + sudziuves visas(aisku,sita suverciau tam,kad ilgai stovi,atidarineja zmones daznai ir t.t.)

esu labai patenkinta thumbup.gif man visa diena islaiko seselius. o seselius pakolkas naudoju taipat kron firmos. na man jie patinka, nes naturalios spalvos smile.gif gailiuosi jog anksciau nenusipirkau , nes vos padazydavau akis, iskarto viskas nubegdavo . verysad.gif o dabar net karsta diena, viskas kaip katik padazyta atrodo


QUOTE(FoxLady @ 2009 08 04, 22:27)
Ir as ji prigriebiau su akcija, tai kaip ji tepti, pries pudra ar ant pudros? blush2.gif

as tai tepu pries pudra. smile.gif
Atsakyti
Galiu palyginti artdeco ir Lumene šeėlių pagrindus. Tai vat Ardeco iš pradžių labai patiko, lengvai tepėsi, patogu buvo paimti, laikydavo neblogai, iki darbo pabaigos ištempdavau, nes mano vokai labai užkritę. Bet į pabaigą artdeco šešėlių pagrindas sukietėjo, sunkiau buvo paimti, užtepti irgi sunkiau buvo. Vieno indelio užteko gal 2 metam, nes ne visada tepu šešėlius. Dabar nusipirkau Lumene, naudoju apie mėnesį laiko, tepasi gerai, lygiai padengia voką, gerai užsitepa ant viršaus šešėliai, patogu paimti iš tūbelės, ir šešėliai nesubėgę tikrai ilgiau laikosi nei su artdeco. Kol kas Lumene laimi prieš Artdeco. Tai tokia mano patirtis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spurgita: 10 rugpjūčio 2009 - 09:20
QUOTE(Eveliina @ 2009 06 15, 15:33)
As kazkaip pradejau galvot, kad seseliu pagrindas yra pardaveju t.y. kompaniju  ismislas, gal jei kas naudoja kremine pudra tiesiog uztenka jos laseli uztept  blush2.gif turejau artdeco ir manhattan seseliu, pagrinda ,ai nu ka as zinau.. anie nelygiai pasidengia  ax.gif  doh.gif


Isbandziau Be You seseliu pagrinda ir esu lygiai tokios pat nuomones. Mazyte tutele kainuoja ar ne 30 Lt. kad isspausti to pagrindo ant pirsto, reikia gerokai ta tutele pamaigyti - toks jausmas kad ji pustuste. Gal koks arbatinis saukstelis toj tutelej ir yra idetas. bet uz tokia kaina tai ka as zinau g.gif. Youtube.com daznai ziuriu kaip uzsienyje merginos dalijasi makiazo paslaptimis, tai tokios priemones kurios cia pas mus kainuoja didelius pinigus joms yra prieinamos uz kelis dolerius ir tikrai ne tokiais juokingais kiekiais.

Atsakyti
Aš vietoj šešėlių pagrindo vokus patepu maskuojamuoju pieštuku thumbup.gif Iš pradžių papaišau ant piršto, tada tepu ant voko.Ir nereikia man mėtyti pinigų ant pagrindų, šešėliai puikiai atrodo wub.gif
Atsakyti
Kolkas geriausias is to ka bandziau (artdeco, manhattan, sephora, Urban decay) geriausias yra urban decay primer potion, ir sepetukuas toks liuksiskas, lengvai dengiasi, nereikia voku odos tampyt, kaip su kitais, kol istepi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gretušiukas @ 2009 08 11, 19:58)
Aš vietoj šešėlių pagrindo vokus patepu maskuojamuoju pieštuku thumbup.gif  Iš pradžių papaišau ant piršto, tada tepu ant voko.Ir nereikia man mėtyti pinigų ant pagrindų, šešėliai puikiai atrodo wub.gif


gerai jums:) o pas mane voku oda kazkaip iskart susiriebaluoja,net ir pudra ruozeliais neryskiais,,sukrenta",tai galvoju ar ir su pagrindu tas pats nebutu..
Bet jau nusprendziau,kad arba UD pirkti,arba jokio biggrin.gif
Atsakyti
nusipirkau seseliu pagrinda Lumene, esu labai patenkinta wub.gif tik svarbiausia jo nepadaugint. gaila kad taip velai suzinojau, kad yra toks dalykas.. blush2.gif
Atsakyti
Man Lumene seseliu pagrindas irgi labai patinka. Kaip tik vakar teko net pirty su seseliais pabut, tai puikiai atlaike thumbup.gif
Atsakyti