Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

QUOTE(Kita @ 2009 07 07, 20:50)
Gal kas bandet, Urban Declay? Ar patiko?


per youtube merginos ji labai giria. maniskis artdeco greit baigsis, tai uzsisakiau ta urban decay. na nemanau kad bus blogas, bet vis del to po to parasysiu atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti
As jau isigijau "urban decay" seseliu pagrinda ir turiu pasakyti ,kad man jis labai patiko bigsmile.gif ,vakar pirma karta pasitepiau ir islaike seselius visa diena,netgi akiu piestukas issilaike,kas pries tai man buvo didele beda,kadangi man labai patinka piestukai,bet kad niekad neislaikydavo visa diena doh.gif
o dabar netgi piestukas issilaike thumbup.gif
Atsakyti
Na ka gi.. pazidaziau 8 ryto,iki siol seseliai atrodo,kaip ka tik uztepti,ne vienos rauksleles thumbup.gif o ir reikejo visai mazo kiekio,manau ilgam uzteks smile.gif Duodu 5* is 5 biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mertise: 16 liepos 2009 - 13:27
Kaži kuris geriau Urban Decay ar Ardeco? Vienas paie 17 dol + siuntimas kitas iki 29 lt g.gif Nežinau.... Ardeco turėjau tikrai geras.

Laukiu kol pasibaigs mano mary kay pagrindas- nelabai man jis- norisi man kad atskleistų šešėlių spalvas gerai. Negražiai kažkaip tepasi ir tt.
Atsakyti
QUOTE(gutė* @ 2009 07 17, 23:11)
Kaži kuris geriau Urban Decay ar Ardeco? Vienas paie  17 dol + siuntimas kitas iki 29 lt  g.gif Nežinau.... Ardeco turėjau tikrai geras.

Laukiu kol pasibaigs mano mary kay pagrindas- nelabai man jis- norisi man kad atskleistų šešėlių spalvas gerai. Negražiai kažkaip tepasi ir tt.

urban decay thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(_IRIS_ @ 2009 07 18, 00:23)
urban decay thumbup.gif

O Jus bandet artdeco juodoj bonkutej? man jis tikrai geras,nesubega seseliai,tik va pastebejau,kad sunkiau tepasi ant voko po to pagrindo,iskart matyt prilimpa prie jo,bet vistiek patenkinta esu.Idomu kuo tas urban decay geresnis,nes kainuoja dvigubai brangiau,ar apsimoka ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 07 22, 11:07)
O Jus bandet artdeco juodoj bonkutej? man jis tikrai geras,nesubega seseliai,tik va pastebejau,kad sunkiau tepasi ant voko po to pagrindo,iskart matyt prilimpa prie jo,bet vistiek patenkinta esu.Idomu kuo tas urban decay geresnis,nes kainuoja dvigubai brangiau,ar apsimoka ax.gif ?

ne, artdeco neteko bandyt, bet as ir nesakiau kad kazkuris yra geresnis ar blogesnis, tik rasiau kad man UD thumbup.gif
Atsakyti
atlikau siandien nedideli eksperimenta, patepliojau ant rankos kiniskus, nebrangius seselius, spalva ta pati! rezultatas:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(_IRIS_ @ 2009 07 28, 00:49)
aciukas uz vaizdine medziaga 4u.gif


ax.gif tikrai nera uz ka 4u.gif gal padesiu kam apsisprest, be to, kitos visai nenaudoja jokio pagrindo, ir seseliai neryskiai atrodo, na man skirtumas didziausias... o gal tiesiog seseliai mano nekokie, kad be pagrindo nekaip atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Na as taip pat turiu artdeco seseliu pagrinda, bet man jis nepatinka, nes jei dedu pora spalvu, tai labai sunku graziai perlieti schmoll.gif
Siandien nusipirkau is MAC prep+prime, tai ryt bandysiu . O gal kuri is jusu jau bandet?
Atsakyti
pasimeciau tarp artdeco ir urban decay:)manau ,kad pirma artdeco ismeginsiu,na,o jei jau netiks,tada uzsisakysiu UD...
Atsakyti
nusipirkau kron seseliu pagrinda. man jis thumbup.gif
Atsakyti