Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

As kazkaip pradejau galvot, kad seseliu pagrindas yra pardaveju t.y. kompaniju ismislas, gal jei kas naudoja kremine pudra tiesiog uztenka jos laseli uztept blush2.gif turejau artdeco ir manhattan seseliu, pagrinda ,ai nu ka as zinau.. anie nelygiai pasidengia ax.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveliina: 15 birželio 2009 - 14:35
sutinku, as kazkaip irgi suzaveta nelikau.
Atsakyti
QUOTE(SparnuotaPaukste @ 2009 06 15, 21:48)
sutinku, as kazkaip irgi suzaveta nelikau.

jo reikia labai nedaug tepti
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2009 06 17, 12:53)
jo reikia labai nedaug tepti

nedaug ir tepu, tik kad nelygiai pasiskirsto, o ant jo nelygiai pasiskirsto seseliai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2009 06 17, 13:04)
nedaug ir tepu, tik kad nelygiai pasiskirsto, o ant jo  nelygiai pasiskirsto seseliai doh.gif

o tr palaukiat kol susigers?
Atsakyti
mano pirmas ir kolkas paskutinis seseliu pagrindas - artdeco, tas bonkutei. labai patogus naudot, ir man viskas lygiai su juo pasiskirsto, ir skirtumas didziulis tepant seselius ant pagrindo ir be jo. man pvz nereikia laukt kol isdzius. tik deja jau eina link pabaigos. o siaip dar girdejau gerus atsiliepimus apie Urban Decay, internetu yra pirkt 4u.gif
Atsakyti
as be you turiu, irgi nelabai jau patenkinta
Atsakyti
Isigijau Guerlain seseliu pagrinda. Na ir nieko jis man nedaro, seseliai kaip subegdavo i rauksleles, taip ir su pagrindu subega verysad.gif
Ir teptuku tepiau, ir pirstu, atrodo vokas taip lygiai pasidengia tuo pagrindu, seseliai graziai uzsitepa, geriau prilimpa tarsi, bet po keliu valandu jau i rauksleles subega, kaip ir be pagrindo doh.gif Gal sakau, mano vokai tokie, kad joks seseliu pagrindas nepanaikins to seseliu subegimo i rauksleles g.gif Jauciu reiks parduot sita priemone, nes jokio rezultato verysad.gif
Atsakyti
na ka, vakar nusipirkau ir as Artdeco seseliu pagrinda,
ryte 9 val. pasidaziau, o dabar jau puse devyniu vakaro, o seseliai vis dar laikosi, nei kiek nesubego i rauksle ir nenubyrejo thumbup.gif tikrai labai geras produktas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas bandet, Urban Declay? Ar patiko?
Atsakyti
QUOTE(kartais @ 2009 07 09, 18:39)
Artdeco pirkau, tai kainavo 29 litai Kosmadoje
ir negaliu nustoti girti! uzmigusi buvai, o seseliai.. kaip katik padazyta !!!  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Tai patepi tuo pagrindu ir tada jau seselius dedi? smile.gif
Atsakyti
Taip smile.gif
Atsakyti