Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

Aš tai naudoju ArtDeco, bet ne iš indelio tepama, o išsukamą, skystą su šepetėliu. Turbūt nelb aiškiai parašiau doh.gif Turiu jau apie pusmetį...šešėlius ne kasdien naudoju. Man patinka, nors neturiu su kuo palyginti, tačiau šešėliai laikosi, ir pats pagrindas neuždžiuvo. Manau, kad kitą kartą tokį patį pirksiu.
Atsakyti
QUOTE(smaggiuke @ 2009 04 25, 19:24)
Aš tai naudoju ArtDeco, bet ne iš indelio tepama, o išsukamą, skystą su šepetėliu. Turbūt nelb aiškiai parašiau  doh.gif  Turiu jau apie pusmetį...šešėlius ne kasdien naudoju. Man patinka, nors neturiu su kuo palyginti, tačiau šešėliai laikosi, ir pats pagrindas neuždžiuvo. Manau, kad kitą kartą tokį patį pirksiu.

As ir toki naudoju mirksiukas.gif Jau antra "tusinuka" biggrin.gif puse velnio man jis, gal siek tiek apsunkina aki, bet siaip seseliai laikos gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulevandeny @ 2009 03 03, 18:39)
Aš turiu Lumene. Pirmom savaitėm rodėsi, kad tikrai ilgai laiko, nuo ryto iki vakaro. O dabar man kažkaip nė pusės dienos nelaiko  blink.gif  nesuprantu...


As irgi nusivyliau siuo pagrindu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2009 03 03, 21:47)
Vat ir man Be yu is pradziu atrode geras,o veliau  schmoll.gif  gal pabandysiu ka nors is brangesniu issirinkt, Estee lauder labai sudomino rolleyes.gif

Be yu ir man visiskas slamstas palyginus su Artdeco(turiu ne tuteleje, o indelyje). Naudoju patenkinta, seseliai thumbup.gif laikosi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Kere_: 25 balandžio 2009 - 20:56
QUOTE(saulevandeny @ 2009 03 03, 17:39)
Aš turiu Lumene. Pirmom savaitėm rodėsi, kad tikrai ilgai laiko, nuo ryto iki vakaro. O dabar man kažkaip nė pusės dienos nelaiko  blink.gif  nesuprantu...



QUOTE(Poema @ 2009 04 25, 20:51)
As irgi nusivyliau siuo pagrindu schmoll.gif


Aš irgi pastebėjau, kad su Lumene pagrindu prastokai laikosi šešėliai. Yra šešėlių kurie ir taip man laikosi gerai, be jokio pagrindo visą dieną, bet jei nesilaiko, tada ir su Lumene pagrindu
nuplaukia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 26 balandžio 2009 - 13:39
QUOTE(Finna @ 2009 04 26, 14:39)
Aš irgi pastebėjau, kad su Lumene pagrindu prastokai laikosi šešėliai. Yra šešėlių kurie ir taip man laikosi gerai, be jokio pagrindo visą dieną, bet jei nesilaiko, tada ir su Lumene pagrindu
nuplaukia doh.gif


Man kaip tik Lumene laiko ir normaliai, tik aš prieš tai biria papudruoju, ir dar pagrindą papudruoju, nu ir laiko iki vakaro thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Smeltė @ 2009 05 05, 17:20)
Man kaip tik Lumene laiko ir normaliai, tik aš prieš tai biria papudruoju, ir dar pagrindą papudruoju, nu ir laiko iki vakaro  thumbup.gif


Papudruoju ir prieš tai, ir po to, bet man nesilaiko iki vakaro tikrai, net iki pietų nesilaiko schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 06 gegužės 2009 - 22:46
esu šiek tiek nepatyrus tokiuose dalykuose kaip pudros, pagrindai makiažui blush2.gif gal galit pasakyti, kaip ilgai ir kokio tūrio užtenka šešėlių pagrindo? 4u.gif
Atsakyti
gal kuri turite ir naudojate Guerlain šešėlių pagrindą? Įdomu, kaip jis laiko..
Atsakyti
QUOTE(Swallowtail @ 2009 06 11, 15:26)
gal kuri turite ir naudojate Guerlain šešėlių pagrindą? Įdomu, kaip jis laiko..

Turiu, naudoju ir man jis thumbup.gif Laiko tikrai ilgai, nepalyginsi su Lumene, kuriuo buvau nusivylus.
Atsakyti
QUOTE(SparnuotaPaukste @ 2009 06 12, 16:24)
nusipirkau siand Be you . ryt meginsiu:)

visai neblogai laiko smile.gif
Atsakyti
na merginos nznau, terliojausi seseliu pagrindu dvi dienas. man kazkaip seseliai geriau laiko be pagrindo. bet sakau, gal neteisingai tepu asji. ar reikia pries tai tepti krempudros ant voko ir tik tada pagrinda? nes netebdavau
Atsakyti