Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

QUOTE(nomeda.b @ 2009 02 16, 01:06)
Jau savaite kaip naudoju Ardeco... Laiko gal ir neblogai, bet BeYu patiko labiau... Tepesi lengviau ir seseliai ant jo geriau laikesi... Be to ant BeYu seseliai igaudavo ryskene spalva, daugiau intensyvumo... 4u.gif
Sunaudosiu Ardeco ir grisiu prie BeYu...
Beja - pagrinda naudojau beveik 7 menesius ir kiekviena diena!!!!!  thumbup.gif

O gal galetumete imesti koki foto kaip tas BeYu atrodo ax.gif nesu dar apie toki girdejusi,kur jo yra pirkti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2009 02 09, 11:57)
tikrai taip, as anksciau irgi ta metoda su krempudra vokus tept praktikuodavau, bet kad cia kazkieno ismislas, nes kaip ir sakai pora valandu ilgiausiai issilaikydavo akiu makiazas...tragedija...uztat ir naudodavau reciau seselius, bet kai pabandziau seseliu pagrinda, nebesiruosiu jo atsizadet, nes dalykas tai thumbup.gif
Papildyta:
atvirai pasakius, kol neisbandziau as irgi neisivaizdavau, kad imanoma, kad seseliai visa diena isliktu, bet pasirodo - imanoma bigsmile.gif kas netikite, siulau ismeginti sia stebuklinga priemone didis.gif




Joks ne ismislas. krempudra ir SAUSA PUDRA, kuri uzfiksuoja, tada jau seseliai. Normalesni seseliai taip ir dvi paras be jokio pasikeitimo issilaiko. Tik cia kam patogiau tas renkasi arba viena metoda arba kita. tik jau vien ant krempudros iskarto seselius tepti, tai jau visiska nesamone. na dar plius nuo odos tipo priklauso.
Atsakyti
Kiekis didesnis biggrin.gif Pilkos yra 10 ml. o kremines - 7 ml. doh.gif

QUOTE(Florena @ 2009 02 15, 09:51)
O kodel ieskai pilkos,ji gal geresne? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tučka: 16 vasario 2009 - 17:49
QUOTE(Florena @ 2009 02 16, 10:44)
O gal galetumete imesti koki foto kaip tas BeYu atrodo ax.gif nesu dar apie toki girdejusi,kur jo yra pirkti blush2.gif


http://www.kristiana...u_pagrindas/445

O pirkau Kosmadoj. Dar yra Kristianoj. Mokejau apie 25 lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Habibi @ 2009 02 16, 16:36)
Joks ne ismislas. krempudra ir SAUSA PUDRA, kuri uzfiksuoja, tada jau seseliai. Normalesni seseliai taip ir dvi paras be jokio pasikeitimo issilaiko.  Tik cia kam patogiau tas renkasi arba viena metoda arba kita. tik jau vien ant krempudros iskarto seselius tepti, tai jau visiska nesamone. na dar plius nuo odos tipo priklauso.

aisku kad su kompaktine dar pudruodavau pries seselius, bet efekto jokio... schmoll.gif
Atsakyti
Gal dar kas ismegino clinique pagrinda??
Atsakyti
Siuo metu naudoju Be yu seseliu pagrinda,bet teks mesti ji lauk, is pradziu lyg ir nieko buvo, bet panaudojus daugiau nelaiko jis man visai seseliu,po keliu valandu Dioras subega i rauksles ir isvis tragiskai atrodo verysad.gif dar naudoju Artdeco seselius tai irgi tas pats, pastebejau kad Dior netgi greiciau subega blink.gif teks isgirtaji Lumene bandyt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mari21: 01 kovo 2009 - 18:59
Aš turiu Lumene. Pirmom savaitėm rodėsi, kad tikrai ilgai laiko, nuo ryto iki vakaro. O dabar man kažkaip nė pusės dienos nelaiko blink.gif nesuprantu...
Atsakyti
QUOTE(saulevandeny @ 2009 03 03, 17:39)
Aš turiu Lumene. Pirmom savaitėm rodėsi, kad tikrai ilgai laiko, nuo ryto iki vakaro. O dabar man kažkaip nė pusės dienos nelaiko  blink.gif  nesuprantu...

Vat ir man Be yu is pradziu atrode geras,o veliau schmoll.gif gal pabandysiu ka nors is brangesniu issirinkt, Estee lauder labai sudomino rolleyes.gif
Atsakyti
Kol kas gesesnio seselio pagrindo nei Urban Decay nesu turejusi thumbup.gif

user posted image

Isbandziau Artdeco, tai jis sudziuvo, dar metosi kazkur Estee Lauder ir too faced seseliu pagrindai doh.gif
Atsakyti
naudoju Manhattan šešėlių pagrindą, jau nusipirkusi prisiskaičiau, kad neverta imti tokių iš dėžutės kabinamų, bet man jau beveik per metus nei sudžiūvo nei kažkas kitas pasikeitė g.gif
vienu tarpu ir man pradėjo lyg nebelaikyti taip gerai šešėlių, bet pabandžiau iš karto ant pagrindo užtepti matinių kūno spalvos šešėlių (manau čia tas pats principas kaip ir papudruoti ant viršaus biria pudra) ir vėl viskas puikiai laikosi smile.gif
Atsakyti
sveikos neseniai dovanu gavau artdeco seseliu pagrinda ir man jis labai patiko, malonus kvapas (ramuneliu), visa diena laiko seseliai(na nezinau kaip del visos, bet kad daugaiu kaip 12 valandu tai tikrai) be to paryskina spalvas ir kaina gera, 29lt uz 5 perots ml smile.gif laukiu jusu atsiliepimu user posted image
Atsakyti