Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

Nuostabus daiktas, atrodo dabar be jo neisgyvenciau biggrin.gif
Atsakyti
as taip pat naudoju LUMENE seseliu pagrinda ir esu juo labai patenkinta thumbup.gif anksciau man labai subegdavo seseliai,o dabar isbunu visa diena ir vakare atrodau kaip tik ka pasidaziusi thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas is paneliu galetu ideti Lumene seseliu pagrindo nuotrauka? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bambooce @ 2009 02 14, 18:13)
Gal kas is paneliu galetu ideti Lumene seseliu pagrindo nuotrauka?  blush2.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Johanesburgo kunigaikštytė @ 2009 02 14, 22:40)

O pas mane truputi kitokia,tutele kremines spalvos,cia ziuriu pilkos blink.gif (pirkau is SM)
Atsakyti
QUOTE(Florena @ 2009 02 14, 21:47)
O pas mane truputi kitokia,tutele kremines spalvos,cia ziuriu pilkos blink.gif (pirkau is SM)


Yra ir kremines spalvos smile.gif man rodos kremines spalvos yra naujas leidimas, o as kaip tik ieskau to senesnio leidimo pilkos spalvos. Reiks lekt i maxima thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2009 02 14, 23:19)
Yra ir kremines spalvos  smile.gif  man rodos kremines spalvos yra naujas leidimas, o as kaip tik ieskau to senesnio leidimo pilkos spalvos. Reiks lekt i maxima  thumbup.gif

O kodel ieskai pilkos,ji gal geresne? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Florena @ 2009 02 14, 22:47)
O pas mane truputi kitokia,tutele kremines spalvos,cia ziuriu pilkos blink.gif (pirkau is SM)



QUOTE(Tučka @ 2009 02 14, 23:19)
Yra ir kremines spalvos  smile.gif  man rodos kremines spalvos yra naujas leidimas, o as kaip tik ieskau to senesnio leidimo pilkos spalvos. Reiks lekt i maxima  thumbup.gif

Aš pirkau tai irgi kreminės spalvos g.gif
Atsakyti
o senesnio ir naujesnio leidimo skiriasi? ar tik ipakavimas skiriasi?
Atsakyti
QUOTE(Florena @ 2009 02 14, 21:47)
O pas mane truputi kitokia,tutele kremines spalvos,cia ziuriu pilkos blink.gif (pirkau is SM)


pas mane irgi kremines spalvos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandruciux @ 2009 02 10, 22:25)
Nuostabus daiktas, atrodo dabar be jo neisgyvenciau biggrin.gif

Koki naudoji?

As turiu Artdeco, tikrai geras 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nomeda.b @ 2009 01 12, 23:29)
Naudoju BeYu jau pusmeti - labai gerai seseliukai laiko... O iki to laiko visai dazytis negajau - net ir brangiausi seseliai subegdavo, o apie piestuka ir kalbet nebuvo ko - po keliu val. atrodydavau kaip su juodais "fanarais"  lotuliukas.gif Naudojasi labai skalsiai - tik dabar ta tutele i pabaiga eina  thumbup.gif Tai isigijau Ardeco - labai megstu eksperimentuot. Tikiuosi ir jis bus toks pat geras....  4u.gif


Jau savaite kaip naudoju Ardeco... Laiko gal ir neblogai, bet BeYu patiko labiau... Tepesi lengviau ir seseliai ant jo geriau laikesi... Be to ant BeYu seseliai igaudavo ryskene spalva, daugiau intensyvumo... 4u.gif
Sunaudosiu Ardeco ir grisiu prie BeYu...
Beja - pagrinda naudojau beveik 7 menesius ir kiekviena diena!!!!! thumbup.gif
Atsakyti