Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

QUOTE(emiliuxas @ 2009 02 04, 16:07)
as anksciau visa laika seselius tepdavau ant nupudruoto veido , dabar isigyjau seseliu pagrinda tai norejau jusu paklausti kaip darote - skysta pudra , biri pudra , seseliu pagrindas ir seseliai? ar jus nepudruojate akyciu?


Krempudros ant akiu voku netepu smile.gif, bet su biria budra siek tiek papudruoju ir tada seseliu pagrinda ir seselius dedu.
Atsakyti
QUOTE(nikeo @ 2009 02 05, 11:10)
Krempudros ant akiu voku netepu smile.gif, bet su biria budra siek tiek papudruoju ir tada seseliu pagrinda ir seselius dedu.

as irgi taip pat darau ax.gif
Atsakyti
Turiu Too Faced seseliu pagrinda, superinis dalykas! Seseliai "nusebega" ir ilgai laikosi
Atsakyti
QUOTE(May* @ 2009 02 06, 16:58)
Turiu Too Faced seseliu pagrinda, superinis dalykas! Seseliai "nusebega" ir ilgai laikosi


o man jis visiskai nelaiko schmoll.gif
Atsakyti
Gavau dovanele-nauja Kanebo Sensai seseliu baze smile.gif Bet dar neisbandziau nes seselius beveik nenaudoju. smile.gif o siaip pagal aprasyma turetu but supergeras daiktas smile.gif
Atsakyti
Sako norint kad sesliai gerai laikytusi, reikia krempudra patepti pries dazant, o tas pagrindas, man rods dar vienas dalykelis, be kurio galima apseit, nlb reikalingas
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2009 02 07, 21:31)
Sako norint kad sesliai gerai laikytusi, reikia krempudra patepti pries dazant, o tas pagrindas, man rods dar vienas dalykelis, be kurio galima apseit, nlb reikalingas

Na,pvz.as meginau lumene pagrinda parduotuvej,tai jis toks tirstokas,ne kaip pudra,tai jei as tarkim renkuosi kokia labai lengva,vandeninga pudra,tai ji tikrai netarnaus kaip seseliu pagrindas,nuplauks viskas
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2009 02 07, 20:31)
Sako norint kad sesliai gerai laikytusi, reikia krempudra patepti pries dazant, o tas pagrindas, man rods dar vienas dalykelis, be kurio galima apseit, nlb reikalingas


Va cia tai tu klysti tongue.gif Savaitgali pagrindo nenaudoju(taupymo sumetimais blush2.gif ), o darau kaip tu sakai, patepu pudra ir tada seselius. Seseliai issilaiko pora valandu normaliai doh.gif O vat darbo dienom, kai einu i darba visada tepu seseliu pagrinda ir po darbo namo griztu, kaip ka tik pasidazius thumbup.gif
Atsakyti
Isbandzus esu as ir Artdeco, ir Too faced, seseliu pagrindus, bet geriausias man Lumene. smile.gif Too faced man nieko nelaike, ir labai jau netaupiau kazkaip naudodavosi. blink.gif Naudodama Artdeco pastebejau, kad vis gi i dienos pabaiga seseliai subegdavo i rauksleles. doh.gif O Lumene labai geras, laiko visa diena, ir jokiu subegimu i rauksleles. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2009 02 07, 22:05)
Va cia tai tu klysti  tongue.gif  Savaitgali pagrindo nenaudoju(taupymo sumetimais  blush2.gif ), o darau kaip tu sakai, patepu pudra ir tada seselius. Seseliai issilaiko pora valandu normaliai  doh.gif  O vat darbo dienom, kai einu i darba visada tepu seseliu pagrinda ir po darbo namo griztu, kaip ka tik pasidazius  thumbup.gif

tikrai taip, as anksciau irgi ta metoda su krempudra vokus tept praktikuodavau, bet kad cia kazkieno ismislas, nes kaip ir sakai pora valandu ilgiausiai issilaikydavo akiu makiazas...tragedija...uztat ir naudodavau reciau seselius, bet kai pabandziau seseliu pagrinda, nebesiruosiu jo atsizadet, nes dalykas tai thumbup.gif
Papildyta:
atvirai pasakius, kol neisbandziau as irgi neisivaizdavau, kad imanoma, kad seseliai visa diena isliktu, bet pasirodo - imanoma bigsmile.gif kas netikite, siulau ismeginti sia stebuklinga priemone didis.gif
Atsakyti
Kaip keista, kad jums netiko Too Faced, man tai jis super biggrin.gif
Beje, o Lumene irgi tiubelej, kaip Too Faced? Artdeco nepatiko, nes reikia su pirstu kabinti...
Atsakyti
o gal kas u.m.a pagrinda bandet? ax.gif 4u.gif
Atsakyti