Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

QUOTE(JUUPII @ 2007 03 05, 13:41)
aciu labai uz isamu atsakyma, o koki pati naudoji ax.gif ?
o mano labai jaurtios akys, neprades persteti? g.gif ... o dar geriau, jei apsiasarosiu nelaiku  blush2.gif

Papildyta:

o kokia jo kaina? rolleyes.gif

apie 24 lt ax.gif

Pati naudoju artdeco, liuks thumbup.gif O tau nuo šešėlių neperšti akys ? jei ne, tai nemanau, akd nuo pagrindo perštės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2007 03 05, 15:22)
apie 24 lt  ax.gif

Pati naudoju artdeco, liuks  thumbup.gif  O tau nuo šešėlių neperšti akys ? jei ne, tai nemanau, akd nuo pagrindo perštės  rolleyes.gif

na... nuo kai kuriu persti... na gal nuo jo neturetu... manau kosmetologai apsvarste jautriu akyciu problema bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Papasakokit man tundrai doh.gif Kokios konsistencijos tas pagrindas, pvz. LUMENE, kaip koks kremukas paakiams ar gelis? Jis permatomas? Ir ar ilgam uztenka naudojant kasdien?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lena.lt: 05 kovo 2007 - 21:40
Gal kas Manhattan naudojat šešėlių pagrindą ? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vita82: 05 kovo 2007 - 21:45
QUOTE(Lena.lt @ 2007 03 05, 23:39)
Papasakokit man tundrai  doh.gif  Kokios konsistencijos tas pagrindas, pvz. LUMENE, kaip koks kremukas paakiams ar gelis? Jis permatomas? Ir ar ilgam uztenka naudojant kasdien?


as lumene neseniai nusipirkau. konsistencija man jo panasi i krempudros, kremo. turetu ilgam uztekt, nes po nedaug reikia g.gif
siaip labai geras dalykas: ryte 9 pasidaziau, vakare 6 valanda ne trupinelis nesubeges seseliu ( o dar lauke dregna buvo), kaip ka tik padazyta butu... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lena.lt @ 2007 03 05, 21:39)
Papasakokit man tundrai  doh.gif  Kokios konsistencijos tas pagrindas, pvz. LUMENE, kaip koks kremukas paakiams ar gelis? Jis permatomas? Ir ar ilgam uztenka naudojant kasdien?

pvz. artdeco toks manau kietesnis nei krempudra, greičiau kaip koks vazelinas. Kūno spalvos toks, užtenka labai ilgam, nes vos vos tereikia tepti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fake @ 2007 03 06, 00:57)
as lumene neseniai nusipirkau. konsistencija man jo panasi i krempudros, kremo. turetu ilgam uztekt, nes po nedaug reikia g.gif 
siaip labai geras dalykas: ryte 9 pasidaziau, vakare 6 valanda ne trupinelis nesubeges seseliu ( o dar lauke dregna buvo), kaip ka tik padazyta butu... thumbup.gif

o tai jis kaip kremas i vokiukus susigeria? blink.gif gal dar ir nuo ultravioletiniu spinduliu apsaugo? g.gif
Atsakyti
Patarkit, merginukės, ką? Nusipirkau ir aš tą Artdeco pagrindą, na man vistiek subėga šešėliai į raukšles- jokio efekto. Naudojau ir Artdeko, ir manheteno, ir papigiaiskus Ruby Rose šešėlius... Patepu pagrindu, palaukiu minutėlę ir dažausi šešėliais. Ką aš ne taip darau? g.gif Gal per daug to pagrindo tepu?
Atsakyti
elzeda, gal nepatepi voko raukšlės ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2007 04 01, 20:10)
Patarkit, merginukės, ką? Nusipirkau ir aš tą Artdeco pagrindą, na man vistiek subėga šešėliai į raukšles- jokio efekto. Naudojau ir Artdeko, ir manheteno, ir papigiaiskus Ruby Rose šešėlius... Patepu pagrindu, palaukiu minutėlę ir dažausi šešėliais. Ką aš ne taip darau? g.gif  Gal per daug to pagrindo tepu?

Na gal cia ir nuo pacios voku odos priklauso g.gif as naudoju ir artdeco, ir lumene pagrindus. Dazniausiai naudoju lumene, nes ant jo seseliai lengviau tepasi ir geriau pasiskirsto. Siaip man irgi ir ant pagrindo uztepus seselius i vakara jie subega, bet jei tepciau juos be pagrindo, tai subegtu jau diena, taip kad manau viskas cia normaliai. Nereikia noreti kazko nerealaus, juk tas pagrindas tai ne cementas smile.gif
Atsakyti
Ačiū, Baltija, Mylia už atsakymus 4u.gif
Tai aš ir nenoriu kažko nerealaus, bet man šešėliai subėga jau dieną. Voko raukšlę tepu. O dabar kvailai paklausiu bigsmile.gif - gal kai užsitepi tą pagrindą reikia jį padžiovinti užsimerkus? Nepykit, kad kvailai klausiu, bet labai noriu išsiaiškinti...
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2007 04 02, 13:26)
Ačiū, Baltija, Mylia už atsakymus  4u.gif
Tai aš ir nenoriu kažko nerealaus, bet man šešėliai subėga jau dieną. Voko raukšlę tepu. O dabar kvailai paklausiu  bigsmile.gif  - gal kai užsitepi tą pagrindą reikia jį padžiovinti užsimerkus? Nepykit, kad kvailai klausiu, bet labai noriu išsiaiškinti...

aš nebūnu užsimerkus schmoll.gif Kartais ir nelaukiu, kol nudžius, tepu iš karto. Man niekada nesubėga ax.gif
Atsakyti