Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

Siryt isbandziau Lumene pagrinda, tai man jo konsistencija labai patiko wub.gif Toks tirstas, vos spaudziasi, o kaip lengvai ir tolygiai pasitepa ant voku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(litta @ 2008 11 05, 09:19)
Siryt isbandziau Lumene pagrinda, tai man jo konsistencija labai patiko  wub.gif Toks tirstas, vos spaudziasi, o kaip lengvai ir tolygiai pasitepa ant voku  thumbup.gif

Be to - seseliai laikosi visa diena thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Crystalic @ 2008 09 16, 08:05)
Dabar naudoju "Too faced" šešėlių pagrindą, man geresnis pasirodė už "Ardeco" pagrindą.

thumbup.gif man irgi
Kažkaip išryškina šešėlių spalvą, jie gerai ir lygiai laikosi. Ir pakuotė kur kas patogesnė bei higieniškesnė
Žodžiu - geriausias surastas clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 11 05, 11:35)
Be to - seseliai laikosi visa diena  thumbup.gif


Butent thumbup.gif Darbo pabaiga, o seseliai issilaike thumbup.gif drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
Pasibaigus Ardeco pagrindui, norėjau kokio pigesnio, tad nusipirkau Kron (už 15,99Lt) tai labai patogus naudoti, tolygiai pasiskirsto, yra toks gan skystas, bet dariausi labai neryškų makiažą- labai plonu sluoksniu šešėlių tai į vakarą jau buvo kiek apsirtynę verysad.gif
Atsakyti
Gal kas gali rekomenduoti pagrinda ant kurio gerai priliptu smulkus blizguciai. Isbandziau Artdeco, bet prie jo blizguciai nelimpa. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(caramell @ 2008 11 26, 10:15)
Gal kas gali rekomenduoti pagrinda ant kurio gerai priliptu smulkus blizguciai. Isbandziau Artdeco, bet prie jo blizguciai nelimpa.  unsure.gif


Lumene seseliu pagrinda visgi labiau giria merginos negu Artdeco, ir naudoti ji zymiai patogiau, man jis patinka smile.gif atlieka savo funkcija good.gif
Atsakyti
QUOTE(caramell @ 2008 11 26, 09:15)
Gal kas gali rekomenduoti pagrinda ant kurio gerai priliptu smulkus blizguciai. Isbandziau Artdeco, bet prie jo blizguciai nelimpa.  unsure.gif


make up store turi tokį daiktą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*skorpioniuke* @ 2008 11 26, 11:17)
Lumene seseliu pagrinda visgi labiau giria merginos negu Artdeco, ir naudoti ji zymiai patogiau, man jis patinka  smile.gif  atlieka savo funkcija  good.gif

man irgi Lumene patinka labiau lyginant su Artdeco ir Beyu. Beyu geresnis uz artdeco nes irgi tuteleje, bet jis skystenis nei ArtDeco ar Lumene ir susigeria sunkiau, tai ir seseliai laikosi prasciau. zodziu Lumene valdo thumbup.gif
Atsakyti
Ir aš turiu ARTDECO g.gif na ir stovi jis pas mane gražiai nenaudojamas. Nžn, nelipo jis man. Kad šešėliai geriau laikytųsi, ant vokų tepu kompaktinę MAT Lumiere pudrą..beveik nesubėga smile.gif
Atsakyti
As turiu ARTDECO pagrinda, esu laabai patenkinta. Viskas puikiai laikosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sweety123 @ 2008 12 05, 11:22)
Baiginejasi mano Urban Decay seseliu pagrindas cry.gif
be jokiu abejoniu uzsakysiu  nauja thumbup.gif

Kokiam maždaug laikui užteko? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo witchcraft: 05 gruodžio 2008 - 19:20