Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

Dabar naudoju "Too faced" šešėlių pagrindą, man geresnis pasirodė už "Ardeco" pagrindą.
Atsakyti
QUOTE(Agnutė @ 2008 09 16, 09:05)
Dabar naudoju "Too faced" šešėlių pagrindą, man geresnis pasirodė už "Ardeco" pagrindą.

kuom? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 09 16, 09:06)

Nesubėga šešėliai į raukšleles per visą dieną. smile.gif
Atsakyti
Jupyyy, skaičiau skaičiau pas jus , ryžaus nusipirkt, tj va nusiporkau lumene pagrindą šešėliams, kaip faina:) iš tiesų man netgi pigūs šešėliai laikosi visą dieną idealiai. Labai faina. Nusipirkau didelę nebrangią paletę ir dabar laiminga:)
Atsakyti
O aš turiu No7 šešėlių pagrindą, tai jis man pats į raukšles iškart subėga blink.gif
Atsakyti
bliuske, aš Bootse kažkada klausiau apie šešėių pagrinda, tai mane išsiuntė į kitą parduotuvę biggrin.gif sake ieškot smashbox, bet tada nusipirkau Urban Decay smile.gif o tu užtepus palauki kol jis kiek padžius?
Atsakyti
Užtepu ir einu susiruošti visa kita dažymuisi smile.gif Bet tai negi užsimerkus reik būt smile.gif Nesąąąąmonė smile.gif Tiesiog gal truputuką per daug užtepu, o kai subėga vėl pavalau smile.gif Ai nu žodžiu... Shoods tas Bootsas biggrin.gif Radau ir aš Urband Decay stendą smile.gif Reiks kada pašmirinėt ir gal nusipirksiu smile.gif
Atsakyti
as nusipirkau ARTDECO piestukini seseliu pagrinda kosmadoj 33Lt berods mokejau,nu laikosi tikrai net pigus seseliai rolleyes.gif
Atsakyti
As turejau Artdeco seseliu pagrinda, bet sukietejo, tai sunku buvo ji uztept. Surizikavau ir nusipirkau pigu (apie 9 lt) Catrice seseliu pagrinda Stay On. Ir buvau nustebusi, nes laiko taip pat kaip ir Artdeco-visa diena. clap_1.gif
Atsakyti
Artdeco ir aš galiu pagirti, tikrai geras pagrindas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(litta @ 2008 11 04, 22:39)
Nusipirkau siandien Lumene seseliu pagrinda  ax.gif  Gal esate bandziusios?



turiu ji, man geras ax.gif
Atsakyti
naudojau iki siol Uma, siandien isbandziau kosmadoje artdeco bonkuteje, konsistencija visai patiko thumbup.gif bet kaina mane nustebino ,galvojau jis kainuoja daugiau nei 25 lt g.gif
Atsakyti