Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

as irgi perskaiciau cia viska apie seseliu pagrinda, apie kuri niekada dar nebuvau girdejus blush2.gif dauguma gyre lumene, todel pirmu taikiniu nulekiau i droga ir kaip tik uztaikiau ant nuolaidos bigsmile.gif siaip kainuoja gal virs 30 lt o as uz 20 lt su trupuciu sumokejau thumbup.gif negaliu atsidziaugti, kai ryte pasidazai kad ir paprasciausiais seseliais iki pat vakaro, kai jau eini pries miega praustis seseliai vis dar thumbup.gif
Atsakyti
pati siuo metu naudoju UMA man labai patiko ir tiko, seseliai labai gerai atrodo thumbup.gif



p.s. kazkas klause apie uma kosmetika, tai is jos esu bandzius pagringa seseliams, skaistalus,lupdazius, tai viskas man labai patiko ir mano reikalivimams atitiko
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2008 06 25, 13:10)
as irgi perskaiciau cia viska apie seseliu pagrinda, apie kuri niekada dar nebuvau girdejus  blush2.gif dauguma gyre lumene, todel pirmu taikiniu nulekiau i droga ir kaip tik uztaikiau ant nuolaidos  bigsmile.gif siaip kainuoja gal virs 30 lt o as uz 20 lt su trupuciu sumokejau  thumbup.gif  negaliu atsidziaugti, kai ryte pasidazai kad ir paprasciausiais seseliais iki pat vakaro, kai jau eini pries miega praustis seseliai vis dar  thumbup.gif


visiskai protariu. As taip pat Lumene pirkau su nuolaida Droge, sumokejau gal 22.90 Lt g.gif bet jo uzteks labai ilgam, nes reikia kruopeles dydzio thumbup.gif savo darba atlieka puikiai,neturiu jokiu priekaistu. Dabar pamegau tepliotis seseliais.
Atsakyti
naudoju artdeco neatsimenu kainos ar ne ~20lt kazkur.
kadangi mano akiu vokai uzkrite tai jokie seseliai ar piestukai nesilaikydavo o su pagrindu voila - visa diena kuo puikiausiai laikosi;>
Atsakyti
Esu turejus artdeco pagrinda bet kai kuriom kitom jis man sukietejo, net neisnaudojus teko ismesti, galvojau nusipirksiu Lumene bet kiek parduotuviu buvau kas prekiauja lumene jo neturi ir senai negauna, tai vel nusipirkau artdeco. Kazkas kalbejo apie kaina tai jis kainuoja 25lt
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2008 06 05, 23:13)
vat as irgi peikiau savo neblogus seselius, netiko ne vieni kuriuos turejau, visi isblukdavo po keleto valandu, ir stai atradau stebukla-seseliu pagrinda biggrin.gif tikrai nuostabus daiktas thumbup.gif

As ta pati galiu pasakyti, stebuklingas dalykas, pirkau Eurocose firmos Kron, apie 20lt sumokejau, o gal maziau nepamenu dabar, bet tikrai geras thumbup.gif
Atsakyti
jau antra karta perku Artdeco seseliu pagrinda. Bandziau essence, bet jis savo funkcijos neatlieka schmoll.gif
Atsakyti
nervuoja mane tas pagrindas- Artdeco , va pusmetukas ir padziovo, nesitepa, vnzo geras tikrai good.gif bet nepatogus, butu tubelej duociau desimt balu, dabar ieskosiu kazko kito lens.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2008 08 11, 19:31)
nervuoja mane tas pagrindas- Artdeco , va pusmetukas ir padziovo, nesitepa, vnzo geras tikrai good.gif bet nepatogus, butu tubelej duociau desimt balu, dabar ieskosiu kazko kito lens.gif

Artdeco dar turi išsukamą pagrindą- įdomu kaip jis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2008 08 11, 20:18)
o geras, nezinojau, gal ta reik paziuret tada ,einu ieskot.

Gal kad jis labai apgaulingai atrodo smile.gif - kaip paakių maskuoklis, tik juodos spalvos, o ir kur mačiau- šalia sudėti būna
Atsakyti
QUOTE(Lena.lt @ 2007 03 04, 21:33)
Maciau siandien ARTDECO sarmoj tai 25,00Lt jeigu nesuklidau, o kiek Lumene kainuoja? Napasiziurejau, gal zinote? Ir koks geresnis pagrindas?

ARTDECO turiu ir tikrai jo ilgam,nors buteliukas minimalus blush2.gif
Atsakyti
Įisigijau ir aš Artdeco pagrindą, na, tikrai puikus dalykas, šešėliai išsilaiko gerą pusdienį net kai labai karšta. Žodžiu, esu patenkinta.
Atsakyti