Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

Na pagaliau ir as gavau savo Urban Decay seseliu pagrinda
user posted image

Ka galiu pasakyti. Kur jis buvo visa mano gyvenima??? doh.gif Seseliai ne trupucio NE-SU-BE-GA! thumbup.gif
dabar tik ziuresiu ar nesualergizuos mano jautriu akiu doh.gif meldziuosi kad taip neatsitiktu unsure.gif nes tas pagrindas is tikruju pasakiskas, tikras issigelbejimas

p.s. Noriu pridurti kad man subegdavo VISI seseliai (vieni daugiau kiti maziau)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sweety123: 15 gegužės 2008 - 13:44
deka jusu forumo ir as supratau kad ne seseliai kalti del subegimo, nes man taip pat subegdavo absoliuciai visi doh.gif isbandziau visai nebrangu Manhatan ir tikrai super, laikosi tie seseliai mirksiukas.gif
Atsakyti
o man labai patinka Lumene seseliu pagrindas. Gana didele talpa (10 ml) ir man patogi pakuotes, nes su ilgais nagais niekaip neiskabinciau Artdeco is dezutes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 15, 22:43)
o man labai patinka Lumene seseliu pagrindas. Gana didele talpa (10 ml) ir man patogi pakuotes, nes su ilgais nagais niekaip neiskabinciau Artdeco is dezutes doh.gif



as apie ji irgi galvojau g.gif ar nera sunku jo kaip cia pasakius dozuoti? nes as galvoju kad kol nedaug nudaudojau tai dar nera bedos su naguciais, bet kai teks kabinti is giliau tai nebus patogu...
Atsakyti
Nusipirkau seseliu pagrinda UMA is Eurokoso,niu kaip uz tokia kaina liux dalykelis thumbup.gif Seseliai nesubega o ir tepasi gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2008 05 16, 08:49)
as apie ji irgi galvojau g.gif ar nera sunku jo kaip cia pasakius dozuoti? nes as galvoju kad kol nedaug nudaudojau tai dar nera bedos su naguciais, bet kai teks kabinti is giliau tai nebus patogu...


ne, tikrai nera bedos. As isspaudziu mikroskopini laseli ir paskirstau pirsto pagalvele ant voko. Esu labai juo patenkinta bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Poema @ 2008 05 16, 16:47)
Nusipirkau seseliu pagrinda UMA is Eurokoso,niu kaip uz tokia kaina liux dalykelis thumbup.gif Seseliai nesubega o ir tepasi gerai mirksiukas.gif


o kokia to UMA pagrindo? Kurioje Eurokoje yra sios kosmetikos?Nes Bige jos nemaciau..wink.gif
Atsakyti
Apvalute sis pagrindas yra kreminis ir yra sepetelis kaip lupu blizgesio tai nereikia su ranka tepti mirksiukas.gif O Siauliuose pirkau.
Atsakyti
QUOTE(Poema @ 2008 05 16, 16:52)
Apvalute sis pagrindas yra kreminis ir yra sepetelis kaip lupu blizgesio tai nereikia su ranka tepti mirksiukas.gif O Siauliuose pirkau.


Atvirai pasakius neisivaizduoju kaip su sepeteliu reiktu paskirstyt normaliai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2008 05 16, 18:51)
Atvirai pasakius neisivaizduoju kaip su sepeteliu reiktu paskirstyt normaliai  g.gif


as tai isivaizduoju, nes juk ir yra seseliai slapi su sepeteliu.
Atsakyti
Laba,
Noriu ir as savo patirtim pasidalinti apie si stebukla rolleyes.gif
Jau buvau visai vilti praradus kada nors graziai pasidazyt - vos po poros val. seseliai subegdavo i raukslytes, o jei dar su piestuku pasidarydavau pravedimus - tai sededavau kaip su fanarais verysad.gif . Is pradziu kaltinau seselius... Isbandziau ju daugybe, o rezultatas tas pats... Uzvakar perskaiciau forume apie seseliu pagrinda ir vakar ji isigijau, siandien ryte ji isbandziau - specialiai pasidaziau pigiais seseliukais... Ir negalejau patiket rezultais - islaike visa diena - visikai nesusiliejo ir dar dabar graziai atrodo!!!!!! thumbup.gif
Atsakyti
vat as irgi peikiau savo neblogus seselius, netiko ne vieni kuriuos turejau, visi isblukdavo po keleto valandu, ir stai atradau stebukla-seseliu pagrinda biggrin.gif tikrai nuostabus daiktas thumbup.gif
Atsakyti
o as niekada nenaudodavau pagrindo seseliams laikydavo ir be jo ,nors istiesu nelabai dazydavaus seseliais smile.gif
bet nusipirkau is oriflame mazytei tubelei pagrindas laiko superiskai isties puiku bet naudju dar kilniesniems tikslams ypac patinka ji naudoti kaip po duso akims tampa tokia stangresne odele ir kaip patepti antakius igauna toki efekta graziai sutvarkyto lyg prilydyto nu super vienu zodziu kad ir uz 10 lt bet super smile.gif
Atsakyti