Įkraunama...
Įkraunama...

Kas per daiktas tas šešėlių pagrindas?

QUOTE(Kaprizinga @ 2008 04 16, 11:10)
Yra dar ir artdeco

Uzsisakiau garsuji URBAN DECAY Eyeshadow Primer Potion seseliu pagrinda
user posted image
tikiuosi ivyks stebuklas ir seseliai nesubegs visa diena rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(justjura @ 2008 04 15, 10:13)
sveikos, o kokios dar firmos be lumene gamina pagrinda tubeleje?

Sveikutė 4u.gif
Tūbelėje šešėlių pagrindą gamina dar ir "BeYu" wink.gif ir kaina jo mažesnė nei Lumene, žadėjau pirkti BeYu, bet pasimaišė pirmiau man tas Lumene ir nusipirkau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cheetah @ 2008 04 16, 18:08)
Sveikutė  4u.gif
Tūbelėje šešėlių pagrindą gamina dar ir "BeYu" wink.gif ir kaina jo mažesnė nei Lumene, žadėjau pirkti BeYu, bet pasimaišė pirmiau man tas Lumene ir nusipirkau  ax.gif



dekiui, pabandysiu paziureti. Beje, kas prekiauja?Sarma?
Nepaziurejau niko kuri i mano klausima atsake kad art deco. Pati turiu art deco indelyje, tai man labi nepatogu naudotis.Ar pakeite art deco fasuote?Kazka praleidau g.gif
Atsakyti
QUOTE(justjura @ 2008 04 17, 11:03)
dekiui, pabandysiu paziureti. Beje, kas prekiauja?Sarma?

BeYu būna Kosmadoj ir Kristianoj ax.gif
Atsakyti
O man toks klausimas idomu- as kartais megeja su juoda plunksnele paryskinti virsutinius vokus, bet man ji dienos begyje kazkaip ne tai, kad nuteka, bet nebe tokia ryski pasidaro, ir kazkokia kreiva biggrin.gif ar seseliu pagrindas cia padetu bigsmile.gif ??
Atsakyti
QUOTE(Levereti @ 2008 04 17, 11:42)
O man toks klausimas idomu- as kartais megeja su juoda plunksnele paryskinti virsutinius vokus, bet man ji dienos begyje kazkaip ne tai, kad nuteka, bet nebe tokia ryski pasidaro, ir kazkokia kreiva biggrin.gif  ar seseliu pagrindas cia padetu bigsmile.gif ??


Manau kazkiek padetu 4u.gif

Off toppic blush2.gif Beje vakar atradau baisiai gera man pravedima akims wub.gif Jis ne skystas, o toks is isores kaip piestukas atrodo, o kai nuimi kamsteli - kaip flomasteris. thumbup.gif Nu man su juo laaabai patogu dazytis, nepalyginsi su skystu pravedimu. schmoll.gif O ir dabar i darbo pabaiga toks pats ryskus kaip is ryto. thumbup.gif Tik va nuvalyt tai bus sunkoka verysad.gif , tai pati juokiuos - vaiksciosiu dabar kaip su permanentiniu makiazu kelias dienas doh.gif Zodziu duociau as jam 9 balus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tučka: 17 balandžio 2008 - 15:38
QUOTE(Tučka @ 2008 04 17, 16:37)
Off toppic  blush2.gif  Beje vakar atradau baisiai gera man pravedima akims  wub.gif  doh.gif  Zodziu duociau as jam 9 balus  ax.gif

kur dar vienas balas? biggrin.gif nuėmei, kad per gerai laikos ? hihihi.gif

beje, kokios firmos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 04 17, 17:33)
kur dar vienas balas?  biggrin.gif nuėmei, kad per gerai laikos  ? hihihi.gif 

beje, kokios firmos?  ax.gif


Aga biggrin.gif Jei gerai nusivalytu duociau 10 lotuliukas.gif Firma juodo Essence, o kitas rudas lygtai Carlo di Roma (nelabai iskaitau uzraso doh.gif ). 4u.gif
Atsakyti
sveikos, siandien isbandziau savo naujaji seseliu pagrinda, nu zinokit tikrai stebuklas, tepant su teptuku, seseliai iskart prikimba, vos ispoliruot eina, na ir ka, dienos begyje kiek pabluko bet ne tiek daug kiek be seseliu pagrindo, nu tikrai esu patenkinta thumbup.gif
Urban decay
user posted image
Atsakyti
as naudoju Lumene pagrinda, tai tikrai thumbup.gif wub.gif mano oda labiau i riebuma, tai man tai tikras issigelbejimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2008 04 30, 20:34)
sveikos, siandien isbandziau savo naujaji seseliu pagrinda, nu zinokit tikrai stebuklas, tepant su teptuku, seseliai iskart prikimba, vos ispoliruot eina, na ir ka, dienos begyje kiek pabluko bet ne tiek daug kiek be seseliu pagrindo, nu tikrai esu patenkinta thumbup.gif
user posted image

As irgi neseniai ji isbandziau. Ka galiu pasakyti - nors nesu didele seseliu zinove, naudoju juos itin retai, taciau skirtuma su pagrindu ir be jo tikrai pastebejau. Pradedu manyti, kad seseliu nenaudojimo priezastis ir buvo dazniausiai ta, kad jie man negraziai subegdavo i rauksleles. Urban Decay pagrindas sia problema issprende thumbup.gif . Galesiu dazniau malevotis ivairiomis spalvomis ax.gif
Atsakyti
minik o kiek jis lietuvoj kainuoja?as mokejau 15 euru uz sita wink.gif
Papildyta:
beje piestukas irgi puikiai laikosi ir nebereikia tepti sausos pudros, ir po to turet vargo kol kontura nubreziu, nes ant neriebaus voko piestukas sunkiais tepasi wink.gif
Atsakyti