Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jums jūsų draugas pasipiršo?

matyt jau buvo abiem pribrende, kad vyras nesipriesino:)
Atsakyti
QUOTE(uogyteG @ 2009 05 28, 19:51)
matyt jau buvo abiem pribrende, kad vyras nesipriesino:)




jetau, kada as galesiu pasigirti kad man pasipirso, nebutinai ypatingai, svarbu kad is viso tai padare... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvybe22 @ 2009 05 28, 17:53)
jetau, kada as galesiu pasigirti kad man pasipirso, nebutinai ypatingai, svarbu kad is viso tai padare... verysad.gif


Gi ne tragedija mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Niurzgike @ 2009 05 28, 19:58)
Gi ne tragedija  mirksiukas.gif




man darosi jau tragedija tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvybe22 @ 2009 05 28, 18:01)
man darosi jau tragedija tongue.gif


Nepriversi pasipiršt ir šiaip arba išlauk arba bandyk laimės ieškoti kitur, jei tau taip svarbu piršlybos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Niurzgike @ 2009 05 28, 20:09)
Nepriversi pasipiršt ir šiaip arba išlauk arba bandyk laimės ieškoti kitur, jei tau taip svarbu piršlybos smile.gif




tai ir esu dabar gyvenimo sankryzoj, mastau ka daryt, laukt ar ne... g.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvybe22 @ 2009 05 28, 18:24)
tai ir esu dabar gyvenimo sankryzoj, mastau ka daryt, laukt ar ne... g.gif


Nuoširdžiai siūlyčiau nelaukt, laukimas yra nuodemė, šiuo atveju... ax.gif Tuo laukimu save "žudysi", nuo likimo nepabėgsi, gal būsit kartu gal ne, bet geriau dabar parodyti ragus ir keliauti pirmyn rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Niurzgike @ 2009 05 28, 20:26)
Nuoširdžiai siūlyčiau nelaukt, laukimas yra nuodemė, šiuo atveju... ax.gif  Tuo laukimu save "žudysi", nuo likimo nepabėgsi, gal būsit kartu gal ne, bet geriau dabar parodyti ragus ir keliauti pirmyn rolleyes.gif




bet tai padaryt yra labai labai sunku...nes noris tiketi kad visgi sulauksiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvybe22 @ 2009 05 28, 19:27)
bet tai padaryt yra labai labai sunku...nes noris tiketi kad visgi sulauksiu unsure.gif


Na, jei jau taip labai spaudžia tai labai labai susikaupk ir pati išdrįsk pasakyt, kad Tau jau reikia žinot arba... arba... Gali duot savaitę kitą pamastyt. Gali pačiai reikt laiko išdrįsti pasakyt, bet pasakius žinosi ir nebereikės kankintis.

Gi jums ne po 80, kad reiktų bijot vienatvėj numirt - tai jei labai noris žinot atsakymą, giliai įkvėpk ir išberk viską. Sėkmės.
Atsakyti
QUOTE(stacie @ 2009 05 28, 19:43)


Gi jums ne po 80, kad reiktų bijot vienatvėj numirt - tai jei labai noris žinot atsakymą, giliai įkvėpk ir išberk viską. Sėkmės.


Galėjo tai jau anksčiau padaryti, bet matyt pati tempia gumą, nes bijo tiesos, gal klystu, bet iš situacijos taip atrodo..
Atsakyti
mao istorija gal neitin romantiska, bet vis tiek laaaabai maloni prisiminti smile.gif

gryzome i Lietuva aplankyti mano seimynos (mes gyvename Danijoje) ax.gif pas tevus susirinko seserys su seimomis ir visi smagiai vakarojome, tik MB buvo kazkoks keistokas biggrin.gif i tualeta ir vonia gana daznai eidavo ir kazkoks keistai tylus pasirode, paklausiau ar viskas gerai - atsake, kad gerai...po kiek laiko issitrauke braskinio likerio buteli (mmmm... mano megstamiausias rolleyes.gif ) ir tokiu prikimusiu balsu tare lietuviskai (beje, jis danas mirksiukas.gif ): MAZYTE MANO, AS TAVE LABAI LABAI MYLIU... AR BUSI MANO ZMONA?.. o as tokia apakus, apsalus, visa israudus ir su asaromis akyse: TAAAAIIIP biggrin.gif

nors pries tai esam kalbeje sia tema, bet vis tiek tai buvo netiketa ax.gif pasipirso metams praejus nuo draugystes pradzios...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauroone: 28 gegužės 2009 - 21:03
QUOTE(skorpea @ 2009 05 28, 18:24)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
isivaizduoju atsikelei ir sakai kelkis vilkis einam nest pareiskimu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif

nu taip ir buvo drinks_cheers.gif

QUOTE(Mimuke @ 2009 05 28, 18:37)
oho  thumbup.gif  thumbup.gif tai gerai, kad TB neissigando ir neatsisake laugh.gif

pabandytu jis man ax.gif

Linak10 thumbup.gif wub.gif tai deimantas ar pakankamo dydzio buvo ?

beje as tai net suzadetuviu ziedo neturiu unsure.gif
Atsakyti