Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jums jūsų draugas pasipiršo?

na visu istoriju neskaiciau, bet gal tokiu cia ir nebutu kaip pas mane. na aisku, kaip daugelis atveju siais laikais - as pasijutau esanti nebe viena nestuke.gif . na nusprendem susituokti. nunesem pareiskimus, o ta moteris kuri prieme sako - dar tokios nelaimingos busimos nuotakos nemaciau (as visa susiraukusi buvau). galvoju - o ko cia dziaugtis, jei busimas vyras net nepasipirso!
na nieko, praeina savaite kokia, o maniskis sugalvojo nuvaziuoti i azuolyna (mes Kaune gyvenam) triusiui zoles priskinti. nu galvoju, ka jam zoles mazai prie namu? g.gif . ir dar mane tempiasi.... nu ka padarysi, einu su juo.o dar keisciausia, kad jis mane vedasi kartu jos skinti, juk as niekad jos neidavau skint. ir dar primygtinai reikalauja. galvoju cia kazkas netaip. ir ka gi - atsiklaupia, deda zieda. ir geriausiai tai - klausia AR TEKESI? nors jau pareiskimai paduoti lotuliukas.gif . bet sulaukiau yahoo.gif
Atsakyti
kazkaip galvoju as taip ir istekejau be pasipirsimo biggrin.gif mes nuvykom i ligonine,nes itariau,kad nebe viena esu,jis lauke masinoj,as parejau su teigiamu atsakymu,sakau yra ir padaviau lapeli persisviest jam plaucius,jis tik pasake na ka perkam sampano ir vaziuojam tevam pranest,kad tuokiames.
Atsakyti
Pasipasakosiu ir as smile.gif
Pasipirso maniskis man tai jau daugiau nei pries pusantru metu, bet vestuves bus tik kitais metais, jau ir data issirinkom, ir vieta uzsisakem smile.gif
Tada jis dirbo Airijije, o as gyvenau Lt, nors nuo pazinties buvo praeje irgi daugiau nei metai, bet kadangi mums trukde atstumas, tai ant vienos rankos pirstu buvo galima suskaiciuoti ta laika, kuri mes praleidom kartu rolleyes.gif
O ta syki, tai jo grizimo proga as uzsakiau romantiska savaitgali druskininkuose, nuvaziavom kaip tik sekancia diena po kaledu ir bent jau as tikejausi, kad tas kelias dienas galesim ramiai niekieno netrukdomi pasidziaugti vienas kitu smile.gif
Taip ir buvo, dziaugemes, pavalgem vakariene viesbucio restorane, tik as niekaip nesupratau, kam jis kostiuma apsirenge eidamas vakarieniau g.gif
Po vakarienes grizus i kambari as jau norejau kur kas rimtesniais reikalais uzsiimt mirksiukas.gif , o jis tada pasisodino mane ant lovos, kaip ir priklauso, priklaupe ir istraukes ziedeli paklause, ar tekesiu uz jo... thumbup.gif

paskui pasake, kad dar niekad nera mates manes taip ilgai tylincios, nes sneket pradejau tik po pusvalandzio lotuliukas.gif
Atsakyti
geriausia man mabi istorija, kaip "žolės triušiui" išėjot biggrin.gif

Mano pačios istorija labai romantiška wub.gif
Mano gimtadieniui MB suorganizavo kelionę į miestelį, kur mes studijuodami susipažinom. Miestelis nedidelis, tačiau labai mielas, turistinis, su pilimi ir nerealiai gražiu parku prie jos...
Taigi nuvažiavome mes į tą miestuką, įsikūrėm labai mielame viešbutyje ir aš galvojau, kad čia jau visa dovana - grįžti į tą miestuką ir prisiminti romantiškas akimirkas.
Tuomet MB pasiūlė pasivaikščiot prie pilies ir aš, be abejo, sutikau. Prisėdom ant žolės tam parkely ir MB man pradėjo komplimentus sakyt... aš jau raustu visa ir tada jis sako:
"dėl visų šitų išvardintų priežasčių noriu paprašyt tavęs tekėt už manęs" ir išsitraukė žiedą.
Žodžiu, pasipiršimas buvo geriausias, kokį tik išsvajot galėjau smile.gif
Atsakyti
niu mano istorija ne tokia romantiska, bet man ji pati mieliausia..su wyru iki wedybu pragywenome 2metus, vestuwes planavome kai as tik pabaigsiu mokykla ir atsoksiu isleistuwes (apie tai kad susituoksim svajojom pusantru metu..)zd buvo taip..vaiksciojom po kauna, uzejom i juwelyrine, sako pasimatuok zieda, va sitas grazus, niu jis man patiko, tiko, tai ir nusipiurkom kaip eiline prekia... smile.gif poto kai vaziavome namo traukiniu lotuliukas.gif sako parodyk ta zieduka, istraukiau, o jis paemes sako 'ar tekesi uz manes..'as kazkaip impulsiviai sureagavau, net nesitikejau sito..dabar nebepamenu, bet tikriausiai sutikau.. biggrin.gif
Atsakyti
Labai jukingai pasipiršo, jei tai galima taip pavadint doh.gif lotuliukas.gif : pirmiau mūsų pirmo susitikimo su jo tėvais pasakė tėvams, kad rudenį mane ves, o paskui lauke, išėjus smoke.gif , paklausė ar tekėsiu... Be je tėvams tai buvo diiiiidelis šokas; tėvas užsisakė viskio, mama išsitraukė nosinę lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
butu idomu suzinoti kaip mb jums pasipirso wub.gif
man tai isimintina diena wub.gif
pasipirso per kaledas wub.gif ant sniego is sviecianciu lazdeliu sudeliojo zodi myliu tave wub.gif liepe iseiti i lauka ten priklaupe ir pasipirso jausmas nenusakomas ir neuzmirstomas wub.gif
ar jums ta diena tokia pati isimintina 4u.gif
Atsakyti
Man nesipirso schmoll.gif as pati ji nusitempiau i rotuse priduoti pareiskimu thumbup.gif (tiesiog atsikeliau ryte ir pasakiaukad vaziuojam,laikas zenytis lotuliukas.gif ) po to pasedejom restorane su jo pusbroliu,buvo i svecius atvaziaves is Raseiniu.Ir vsio.
Kazkaip mes abu neromantikai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(asertyt @ 2009 05 28, 18:16)
Man nesipirso  schmoll.gif  as pati ji nusitempiau i rotuse priduoti pareiskimu  thumbup.gif (tiesiog atsikeliau ryte ir pasakiaukad vaziuojam,laikas zenytis  lotuliukas.gif  ) po to pasedejom restorane su jo pusbroliu,buvo i svecius atvaziaves is Raseiniu.Ir vsio.
Kazkaip mes abu neromantikai  blush2.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
isivaizduoju atsikelei ir sakai kelkis vilkis einam nest pareiskimu lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(asertyt @ 2009 05 28, 18:16)
Man nesipirso  schmoll.gif  as pati ji nusitempiau i rotuse priduoti pareiskimu  thumbup.gif (tiesiog atsikeliau ryte ir pasakiaukad vaziuojam,laikas zenytis  lotuliukas.gif  ) po to pasedejom restorane su jo pusbroliu,buvo i svecius atvaziaves is Raseiniu.Ir vsio.
Kazkaip mes abu neromantikai  blush2.gif

oho thumbup.gif thumbup.gif tai gerai, kad TB neissigando ir neatsisake laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimuke @ 2009 05 28, 19:37)
oho  thumbup.gif  thumbup.gif tai gerai, kad TB neissigando ir neatsisake laugh.gif



nu sakes cia jau super, jei as taip atsikelus pasakyciau viena ryta galvotu kad juokauju...bet gerai kad taviskis sutiko smile.gif
Papildyta:
QUOTE(gyvybe22 @ 2009 05 28, 19:42)
nu sakes cia jau super, jei as taip atsikelus pasakyciau viena ryta galvotu kad juokauju...bet gerai kad taviskis sutiko smile.gif




bet tai pas tave irgi drasos daug buvo taip pasakyti smile.gif as noreciau pamegint, bet neisdrisciau tongue.gif
Atsakyti
As MB susakiau visus savo norus ir ateities planus po 2 metu draugystes: vestuves ir vaikas smile.gif . Pareiskiau, kad kai pirks man zieda, deimantas turi buti didelis biggrin.gif. Po triju metu draugystes MB gryzo viena vakara namo gan keistas, buvo nupirkes vyno ir geliu, bet galvoju siaip pavakaroti nori....paskui matau, kad tripcioja labai aplink mane. Nu ir finale atsisedo salia ir padave dezute biggrin.gif , as klausiu: tai tu cia man persies? Jis: nu jo, visas susinepatogines. Ir pareiskia, kad net neklaus ar tekesiu, nes ir taip zino kad TAIP blush2.gif . Ir viskas. Viena diena nunesem pareiskimus, o sekancia diena as jam padaviau teigiama nestumo testa biggrin.gif .
Atsakyti