Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jums jūsų draugas pasipiršo?

QUOTE(Puma*** @ 2007 08 27, 10:43)
o as durne užsiklojau su kaldra galva, nes labai pasimečiau, tai dar kol iškrapšte jis mane iš ten, kad žiedą galėtų užmauti blush2.gif 



Mes su MB kol kas apie vestuves nekalbame, tai aš temą skaitau sau patylom, o jis sėdi šalia. Perskaičiau tą vietą ir negalėjau susivaldyti nepradėjusi juoktis vos ne iki ašarų. lotuliukas.gif Aišku, MB klausia kas yra?.. O aš kaip Marytė Melnikaitė- neišsiduodu, nes tikrai pirmoji apie vedybas nekalbėsiu ir užuominų nemėtysiu. Esu konservatoriška šiuo klausimu ir manau, kad vyras turi susiprasti pats ir imtis iniciatyvos. ax.gif
O šiaip labai fainos istorijos! Nerealu, kad taip būna ir gyvenime, o ne pasakose... wub.gif
Atsakyti
man tai netiketai pasipirso ant tiltelio po zvaigzdetu dangum prie raudonosios juros smile.gif
Atsakyti
As visada norejau ir tikejausi, kad man pasipirs labai romantiskai. Deja buvo visai kitaip. Nu gal savaip romantiska tongue.gif O buvo taip.
Mes jau gyvenome kartu gerus metus. O draugavom visus keturis. Ne karta jam buvau sakiusi, kad reiktu susituokti, bet jis vis nedrysdavo. Viena savaitgali pasake, kad nakvos pas savo mama, ir reikia jam pagalvoti vienam apie tai. As is to sielvarto, kad jis isejo, su drauge prisigeriau ax.gif O ir jis su draugeliais pabaliavojo doh.gif Sedziu ryte su drauge virtuvej, darom pachmieliuka, o tas ivaro su gelem ir ziedu, priklaupe, ir paklause ar tekesiu uz jo blush2.gif Drauge nebezinojo kur detis is nepatogumo biggrin.gif O ir as gerokai pasimeciau. Tikrai viska isivaizdavau kitaip. Vos alaus butelis is ranku neiskrito lotuliukas.gif Bet aisku sutikau drinks_cheers.gif
Dabar jau kartu esam 8 metai, ir auginam nuostabu suneli. Atrodo, kad nepasigailejo vyras mane vedes lotuliukas.gif
Atsakyti
O manęs pima paklausė ar tekėčiau...uj kaip neromantiškai verysad.gif
Atsakyti
O manes vis lovoj karts nuo karto paklausia ar tekėčiau už jo? blush2.gif lotuliukas.gif
tai as jam sakau: kai pasipirsi tai ir pasakysiu ar tekesiu.. lotuliukas.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Tai ziuresim kaip cia viskas baigsis lotuliukas.gif
Atsakyti
viskas ivyko masinoi doh.gif bet kalba tai gera pasake o man taip gera buvo ziuret i ji toki visa susijaudinusi ir pasimetusi lotuliukas.gif nors paciai tai pat ir kojos ir rankos drebejo wub.gif
Atsakyti
Pirmą kartą po savaitės pažinties prie ežero, plaukiojant vandeny degančioms žvakutėms, o antrą kartą po pusės metų, man grįžus po kelių mėnesių iš užsienio - gavau žiedą. Bet susituokėm po 3 metų pažinties biggrin.gif
Atsakyti
Man jis pasipiršo per patį pirmą pasimatymą, pasakydamas kad tu būsi mano žmona biggrin.gif Žiedelį įteikė po pusės metų draugystės.Anskyvą vasaros rytą, iškėlė mane ant rankų iš lovos ir nunešė ant sofkutės.Nesupratau kas daros.Jis paėmė mano ranką ir nieko nesakydamas užmovė žiedelį.....Pusę dienos vaikščiojau kaip trenkta lotuliukas.gif
Atsakyti
niu maniskiui romantikos irgi biskiuka truksta... doh.gif biggrin.gif kazkaip eme ir pradejo zmona vadint, nors net negyvenom kartu... niu tai sakau bent pasipirstum biggrin.gif o jis - "ketvirtadieni". ir pradejo kamantinet, sutiksiu ar ne teket uz jo... sunervino.. doh.gif bet sedziu ir laukiuketvirtadienio kaip kvailiuke lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif juk zadejo... ir pasirodo MB be geliu, be ziedo... blink.gif stoviu tarpdury ir vos neverkiu... verysad.gif sakau kur mano ziedas?? ziedas kur?? lotuliukas.gif lotuliukas.gif o jis kad pareiks - taigi nesakei, kad sutiksi, tai ir nepirkau.... doh.gif tai gavosi kad kita diena kol as trumpam i darba uzsukau, o jis pasiliko masinoj, nubeges nupirko man ta issvajota ziedeli biggrin.gif griztu, jis istraukia dezute is kisenes, uzdeda zieduka... ir tyli visas susigedes lotuliukas.gif niu as uzsikuriau masina, vaziuojam... nuvaziavom gal kokiu 10km ir sakau as jam - tu zenitis nori, ar siaip man zieda nupirkai lotuliukas.gif tai pasimete baisiausiai "sako, as zinojau, kad tu sutiksi, tai ne neklausiau" thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai tokios mano romantiskos pirslybos mirksiukas.gif
Atsakyti
nesipiršo, pati pasisiūliau būt jo žmona. Pagalvojo porą-trejetą valandų ir sutiko. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(iena @ 2007 03 10, 15:44)
na as dar laukiu TOS dienos  4u.gif o kai ateis butinai pasipasakosiu  drinks_cheers.gif

as irgi labai labai laukiu wub.gif wub.gif
Papildyta:
smile.gif+2007 04 14, 20:17-->
QUOTE(curly smile.gif @ 2007 04 14, 20:17)
o man pasipirso kai atostogavom ispanijoj, kol maudziausi jis ant lovos ir kriaukliu sudeliojo uzrasa "ar tekesi uz manes"  ir sirdeliu sudeliojo is tu paciu kriaukliu. kai iejus i kambari pamaciau uzrasa,tai atsiklaupe ir paklause ar tekesiu ir uzmove ziedeli. man labai patiko, nors jau ir tikejausi  wub.gif


kas gali buti romantiskaiu,kai pagalvoji...net siurpuliukai eina mirksiukas.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(EsuAmanda @ 2007 05 18, 11:13)
Turbut 'romantiškiausiaq' bus pas mane  lotuliukas.gif
praėjus šokui, kad už 7,5 mėn turėsime mūsų meilės vaisių,
šnekėjome apie gyvenimą ir buvo taip ....

... JIS: na reikia pradėti gyventi kartu gal jau? Gal tu nori kad tavė vesčiau? ...

'Super' pasiūlymas, 'svajojau' nuo vaikystės  thumbup.gif

na bent juokingi prisiminimai bus:)))
Atsakyti
Besimylint.... blush2.gif blush2.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Ar gali buti romantiskiau wub.gif ?
Atsakyti