Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jums jūsų draugas pasipiršo?

QUOTE(satira @ 2007 08 23, 23:20)
Sveikutes.  mirksiukas.gif  Kiek kartu cia uzejus skaitydavau jusu istorijas..tikrai visos tokios grazios,taip pavydejau,nes maniskis tik daug snekedavo apie tai,bet daryt..ne velnio..taciau kad ir kaip bebutu neitiketina is jo puses,jau praeita sestadieni isgirdau is jo lupu nuostabiausius zodzius skirtus tik man.. tad papasakosiu ir as dabar savo istorija.  smile.gif  Na maniskis nera didelis romantikas,ir apskritai jam romantika sunkiai suvokiama..(kaip ir daugeliui vyru).Buvo ankstus sestadienio rytas..pasilikau miegoti pas tevus,nes buvom mazumele apsipyke,o as eilini kart rodziau savo principus..Ryte gaunu zinute su tekstu" Isileisi mane vidun?" vos pazejus pro langa ,pamaciau jog apacioja stovi maniskis,su raudona rozyte ir nekalta sypsena..isileidau ji,isgerem kavos,susitvarkiau..o jis man sako:siandien ipatinga diena..na pamaniau jog saule sviecia,silta,grazu..zinoma ipatinga.Tada kaip zinodama pasipuosiau..uzsidejau raudona suknute ir raudonus batelius(jam patinka raudona spalva).Jis tik pasake kad mes vaziuojam..prase neklausinet nei kur nei del ko..vaziavom ilgai..pora ilgu valandu..Galop atvaziavom i ta vieta,kurioje ne tik praleidom pirma pasimatyma,bet ir pirma karta  blush2.gif  .Zmoniu ten beveik niekad nebuna..tai nuosali,bet dievisko krastovaizdzio vietele..Ilgai ten vaiksciojom,kol atejo vakaras,na lyg ir prietema tokia..Jis uzriso amn akis ir pakele mane nat ranku..jauciau kad nesa per tilteli,o jis buvo toks visas drebantis,jog pradejau klausinet kam tai daro..jis tik atsake: mieloji,pratinuosi ateiciai.. et..kad jus zinotumet ka as isvydau vos tik man nuriso raisti nuo akiu.Buvo nuostabu..didele kalva,ant kurios matesi visi laukai ir pievos,o tolumoj tekejo upe..saulelydis..jau tada nezinojau kur detis is laimes matant toki grazu vaizda.Buvo didelis vejas,tad jo uzdegtos zvakutes taip ir nedege..na bet man buvo nesvarbu..Jis priklaupe ant kelienio pries mane ir paeme mano ranka..pradejo sakyti eilerasti,kuri as jam buvau sukurus musu 1 metu draugystes proga..jis ji mokejo mintinai..jo balsas virpejo,jis manes pradejo atsiprasinet uz visa kias buvo negerai musu santykiuose,pradejo sneketi apie musu darugystes pradzia ir tolimesne ateiti..tada kita ranka issitaruke raudona dezute ir tik paklause:ar sutinki buti mano gyvenimu,mano zmona,vaiku motina,mano visada?ar tekesi uz manes?per kelias sekundes maciau kaip is jo akiu isriedejo ne viena asara..apsiverkaiu ir as..buvo taip nuostabu..Praleidome ten dar iki vidurnakcio..maudemes po kriokliu ir gerem sampana..veliau gavau baltu roziu puokste,neva tai mano sakistybes geles..As jam vis dar atrodau skaisti  smile.gif ..ta diena,naktis buvo nuostabiausia mano gyvenime,ir mano busimas vyras man irode jog gali buti romantiskas..Si savaidgali laukia oficialus pasipirsimas tevu akivaizdoj..suruosem piknika gamtoje.galbut nebus taip romantiska ir nepaprasta..bet visa tai ivyko,ir dabar zeri dailus auksinis ziedukas,o svarbiausia as esu laimingaiusia pasaulyje busima nuotaka  wub.gif  tikiuosi nepabodo skaityt..as labai norejau ir cia issipasakot,nes darugem visa tai klausytis atsibodo..pasakoju po tris kart  biggrin.gif



Vau... Sveikinu! smile.gif thumbup.gif KA daugiau galima pridurti... Tikrai pasistenge tavo brangusis smile.gif Ir as tikiuosi sulaukti tokios sventes smile.gif Arteja musu 3 metai, gal tada blush2.gif
Atsakyti
o man buvo taip smile.gif :
as jam padovanojau kelionę į kretą, nes abiem išpuolė atostogos vienu metu tai kodėl gi nepakeliauti smile.gif
viena rytą prieš kelionę sau miegu skaniausiai, o jis mane pažadino savo bučiniu, ir paklause tyliai ar būsiu jo žmona wub.gif o as durne užsiklojau su kaldra galva, nes labai pasimečiau, tai dar kol iškrapšte jis mane iš ten, kad žiedą galėtų užmauti blush2.gif
žieduką labai gražų išrinkęs, tikras sužadėtuvių žiedas iš balto ir geltono aukso su per vidurį akutę (gal deimantas, nedrįsau klausti tongue.gif ) thumbup.gif
sake visi palepinimai bus kelionėja..na tikrai faina buvo..
o grižus namo jis išpildė dar viena mano nora..pagaliau turiu šuniukąąą wub.gif thumbup.gif ir tikiuosi turėsiu geriausia vyra pasaulyje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puma***: 27 rugpjūčio 2007 - 10:44
Karta dukom ir jis patraukes mano susitarsiusius plaukus nuo veido istare: "jei buciau viresnis vesciau tave..." Ir toliau siautem to nesureiksmine...
Nezinau po kiek laiko, jis nakvojo mano tevu namuose. Atsigulem i pukinius patalus ir tokia jaudinanti tyla. Jis paime meno ranka ir pabuciaves ja tare: "noriu kad tu teketum uz manes sia vasara"... Ir uzmove ant pirsto ziedeli. As sutikau. Nes juk jauciau jam meile...
3 metai esu jo zmonyte. Niekada nesigailejau.
Atsakyti
MB pasipirso per atostogas LT. atvaziavom i Palanga vakare pasivaiksciot ir saules palydet. sedejom kopose ir kalbejomes. paskui jis pasilenke pabuciuot mane ir pajutau, kad kazkas sukuteno ranka. atsimerkiau ir ziuriu - MB laiko dezute su ziedeliu ir paprase buti jo zmona ax.gif geguze tuokiames wub.gif
Atsakyti
Skaitau jusu istorijas ir vis prisimenu savuosius smile.gif turbut keista kad sakau daugiskaita. Studiju antrame kurse draugavau su labai fainu zmogumi, kuri tikrai mylejau ir norejom abu buti kartu amzinai, bet taip isejo kadf mes viena vakara labai susipykome ir jis isejo, as paklausiau kur iseina jis pasake i parduotuve. Praejo valanda ir jis grizta namo tik neleidzia eiti i kolidoriu, man pasirode itartina, pagalvojau, kad man rozyte susitaikymui nupirko, ir staiga jis ieidamas i kambari liepia man uzsimerkti... kai atsimerkiau pamaciau baltu leliju puokste as taip apsidziaugiau ir nustebau kad paemiau ja ir apsikabinau drauga, bet jis susuko atsargiai... as pasiziuriu i puokste o ten lelijos ziedelio viduryje sidabrinis ziesukas, as net pasimeciau ir susvirduliavau ir isgirdau tuos zodzius tekesi uz manes.... as gal kokia 5-10 min. buvau apstulbus kad negalejau nei zodzio pratarti, kai atsipeikejau sutikau... 4u.gif blush2.gif na bet gailapo 8 menesi mes issiskyrem, nes pamatem kad negalim buti kartu.... verysad.gif

Na bet kai zaisdos sugijo suradau kita man brangu zmoguti, po metuku draugystes,geguzes men. per jo bendradarbio vestuves prie visu man pasipirso, as aisku nustebau, nes nesitikejau nors buvom apie tai kalbeja ir sutikau, tai tad buvau laiminga. Na bet tuo suzadetuves nesibaige...
Per jonines, kurias sventem kartu su mano artimaisiais pas broliuka sodyboje, visi mane ikiriai pradejo klausineti koks mano ziedo dydis ir kaip tycia maniskis buvo dinges kazkur...na pagalvojau gal i miesta nuvaziaves man gimtadienio dovanos nupirkti nors ir jis jau buvo praejas...jis megsta mane stebinti. Vakaras uzkurtas didelis ir pirmasis joniniu lauzas sioje sodyboje... susirinko visa seima prie lauzo, dainos ... tik staiga maniskis atkreipia visu demesi ir priklaupia... issitraukia sirdutes formos raudona dezute ir ja atidares papraso manes uz jo teketi (pasipera jau su ziedu) as net susimeciau ir net pasimeciau, nes prie seimos... ilgai nesvarcius sutikau, kai iseme isdezutes zieda ir jau norejo mauti is jaudulio pamete zieda, tai broliukas pasake nesijaudink taip blush2.gif ir kai tik uzmove ziedeli paskambino sesuo pasveikinti su joninem, ir mama pasake na va ir muzika ir ziedas reikia tai atsvesti...
Na jau metukai susizadeja bet vis laiko pritruksta susiruosti vestuvem, tai svajojam savo vestuves padaryti per jonines thumbup.gif
Atsakyti
O man buvo taip...nusivede mane MB i juvelyrinę ir liepė išsirinkti man labiausiai patikusį žiedelį. Jau tada man kazkas širdelėj suvirpėjo bet neissidaviau ax.gif Vakare jis išsitraukė ta žiedelį ir paklausė ar busiu jo žmona wub.gif be galo apsidžiaugiau, pabučiavau ir ištariau taip wub.gif Ah dar ir dabar prisiminus taip gera pasidaro.... bigsmile.gif
Atsakyti
Man pasipiršo prekybos centre lotuliukas.gif Mes vaikštinėjom po juvelyrines ir rinkomės vestuvinius žiedus. Jis sako išsirink sau žiedelį. Aš išsirinkau, jis nupirko ir iškart pasipiršo. Tai nebuvo staigmena, nes net savo vestuvių datą jau buvome pasirinkę ir viską planavom. Bet vistiek buvo komiškai romantiška ax.gif
Atsakyti
pasipiršo per pirmąjį mūsų draugystės jubiliejų... wub.gif visų pirma parsivežė mane pas save į namus, viskas atrodė įprastai - įjungė pc, klausėmės muzikos, kalbėjom apie viską.. tada pasiūlė pavalgyt ko nors, bet aš nenorėjau.. taigi tai jis padarė vienas biggrin.gif mačiau, kad jis neramus, muistosi, vis išbala arba paraudonuoja lotuliukas.gif uždengė man akis ir nusivedė į kambarį, kuris visąlaik buvo uždarytas, o atsimerkusi pamačiau ant žemės iš daugyyyybės rožių žiedlapių išbarstytą širdelę, o jos viduje - žieduką.. tada jis priklaupė ir.. daugiau nieko neprisimenu! Tik jo blizgančias akis ir keistai rimtą veido išraišką biggrin.gif žodžiu, pasakiau "TAIP", susidaužėme šampano taurėmis ir.. keliavo gerti ir purkštis vaistų - kaip tyčia, abu buvome gerokai peršalę ir įsiligoję doh.gif visą tą vakarą pragulėjome šiltai apsikloje su termometru po pagalve ir karštos arbatos puodeliais rankose.. Kaip ten bebūtų, tai buvo be galo nuoširdu, o tos dienos aš niekada niekada niekada nepamiršiu wub.gif
Atsakyti
pasipirso po 10men draugystes... smile.gif per naujuosius metus... wub.gif
Atsakyti
mano istorija tokia. Buvome isvyke ilsetis i uzsieni, as nieko net neitariau, plaukiojom viena diena laivu po jura ir artinomes prie didziuliu olu, viena is tu olu buvo pavadinta isimylejeliu ola, kai priplaukem arciau ir pasipirso wub.gif , pasake labai grazius zodzius(pasiruoses buvo tongue.gif ), as net susigraudinau blush2.gif , bet sirdy labai gera buvo, siurprizas nerealus thumbup.gif
Atsakyti
Man pasipiršo buvusioj "Lietuvos ryto" krepšinio arenoj per svarbių krepšinio rungtynių didžiąją pertrauką. Stebint daugiatūkstantiniams žiūrovams jis išėjo vidury aikštelės su mikrafu ir šaukė: "brangioji!!"
Tuo metu visas piršlybas filmavo viena TV laida, kurioje visi piršosi. Tiesa, aš apie piršlybas žinojau, mes pažįstami buvom porą savaičių ir pati laida buvo surežisuota lotuliukas.gif
Antrą kartą pasipiršo po metų. Bet pirmos "piršlybos" buvo labiau jaudinančios ax.gif
Atsakyti
Eh, merginos, kaip jums faina wub.gif .
Atsakyti