Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jums jūsų draugas pasipiršo?

manęs jis kokius dešimt kartų buvo paklausęs, ar tekėčiau už jo (atsakymas teigiamas), bet visada pridurdavo, kad čia dar nesiperša. o viskas įvyko gana paprastai, bet man labai patiko.
buvo valentino diena. jis atėjo su gėlėm, torčiuku ir, kai visai nesitikėjau, atsiklaupė, paėmė ranką, užmovė žiedelį, tada bučiavo, bučiavo, glaustėmės.... viskas vyko be žodžių. per daug susijaudinę buvom, tai nieko ir neišlemenom wub.gif wub.gif wub.gif neįsivaizduoju, kaip reiks priesaiką bažnyčioj sakyt, jei net peršantis tylėjom iš laimės doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos paneles,

Mano suzadetinis, taip pat nemoka buti romantiskas, nors ir sakydavau, ziurint filmus, kaip noreciau, kad man taip kas padarytu (duodu uzuomina), bet...
Jis pasipirso man taip pat, per valentino diena, pries 2,5 metus. Tiesiog atejo tada pas mane i namus, nes gyvenau dar pas tevus tada, su sampano bonka, ir dezute, atsiklaupe ir paprase manes teketi, o as nezinojau kur detis, nes tikrai nesitikejau to, norejau i zeme sulysti... Atidaro dezute, o ten geltono aukso ziedelis, ir man net verkti norisi, nes jis puikiai zinojo, jog man geltonas auksas nepatinka, nu tai aisku priemiau vistiek ta ziedeli, bet is israiskos mate, kad nuotaikos nera.
Nu tai jau po visko, as jam viska pasakiau, tai kita diena nuejom ir nupirko kita balto aukso... Buvau laiminga thumbup.gif
Dar jis zino, jog labiau turi isiklausyti manes, kas man patinka, o kas ne... mirksiukas.gif
Atsakyti
mane vyras pasikviete pas save atejau pilnas kambarys buvo zvakiu, visur padetos taip pat ir ant zemes ir dar ant zemes roziu primetyta,ant stalo tortas sampanas.atsiklaupe ir pasipirso o as sutikau wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovilee: 05 rugpjūčio 2007 - 13:31
hmmm... savo istorijos niekada nepamirsiu ax.gif tada dar gyvenau siauliuose, o jis kaune ir vazinedavome vienas pas kita. atvaziavo pas mane i siaulius, kad parsiveztu i kauna.. atvaziavom... pabuvom su tevais... (beje, tai buvo kuciu vakaras) ir isvaziavom... klausiau kur vaziuojam, bet nesake... nusiveze i rotuses aikste, prie eglutes... buvo taip romantiska... daug zvaguciu, daug lempuciu... nusivede prie prakarteles, kuri buvo pastatyta... ir..... daugeliui zmoniu matant, priklaupe ir pasipirso prie pat prakarteles.... is susijaudinimo nebemaciau ne vieno zmogaus isskyrus mus... wub.gif wub.gif wub.gif ir grojo rami, kaledine muzika... tai buvo PASAKA wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(J_Vaida @ 2007 08 06, 13:26)
hmmm... savo istorijos niekada nepamirsiu ax.gif  tada dar gyvenau siauliuose, o jis kaune ir vazinedavome vienas pas kita. atvaziavo pas mane i siaulius, kad parsiveztu i kauna.. atvaziavom... pabuvom su tevais... (beje, tai buvo kuciu vakaras) ir isvaziavom... klausiau kur vaziuojam, bet nesake... nusiveze i rotuses aikste, prie eglutes... buvo taip romantiska... daug zvaguciu, daug lempuciu... nusivede prie prakarteles, kuri buvo pastatyta... ir..... daugeliui zmoniu matant, priklaupe ir pasipirso prie pat prakarteles.... is susijaudinimo nebemaciau ne vieno zmogaus isskyrus mus... wub.gif  wub.gif  wub.gif  ir grojo rami, kaledine muzika... tai buvo PASAKA  wub.gif    wub.gif


Grazu 4u.gif
Atsakyti
joa smile.gif buvo tikrai grazu... na, jis visada pilnas maloniu staigmenu ir moka, bei zino kaip mane pamalonint...
Atsakyti
tai kada vestuves? buvo ar bus?
labai orginaliai pasipirso..super tavo berniukas... smile.gif
Atsakyti
tikrai super thumbup.gif o vestuviu dar nebuvo... dar nenusprendem del datos... galvojam vis biggrin.gif noris labai isimintina svente padaryt... ne prabangia, bet isimintina.. bet vistiek pinigeliu reikia pasitaupyt... labai noreciau per vestuves su karieta pasivazinet... tai planuojam ka nors panasaus smile.gif jei tik orai nesugadins...
Atsakyti
na as sia istorija pasipirsimo jau esu rasiusi,bet kitame puslapyje,.nes buvo sneketa apie tai. Bet labai trumpai,tai buvo taip,.jog viena diena,rugpjucio 21 diena mane pasikviete na i pasimatyma,.bet pasake apsirenk su kelnem ir turek kepure,.aisku as spyriojausi kam ta kepure,juk as nenesioju jos,bet siaip ne taip ikalbejo. Na ir isejom,.priejom ta vieta kur pries akis pamaciau oro baliona,.net sutrikau nes labai bijojau skrist,.sakau negali but,sako taip brangioji skrisim,.na ir ka skridom,.ir 50m aukstyje jis istrauke ziedeli ir paprase buti zmona smile.gif o kur skraidino mus tas zmogus sako nera kur dingt, tongue.gif nes negali pabegt niekur,juk danguje,.aisku as sutikau,.kai nusileidom buvo mums surengtos krikstynos pirmo skrydzio,.pakriskstino su apeigomis,.isgerem sampana,.prifotkino,.po visko atsiunte nuotrauku,.buvo saunu,nepakartojama. Gavom pirmo skrydzio diploma,.
Papildyta:
tiesa vestuviu ceremonija vyko Prisikelimo baznycioje,virsuje koplyteleje,.visos tokios ypatingos sventes vyko arciau dangaus ax.gif tongue.gif
Atsakyti
O mano mylimukas pasipirso visai netiketai ir bent jau man tai lb ispudingai...niekad gyvenime nepamirsiu.... 4u.gif
taip jau atsitiko, kad isvykau studijuoti 4 men i graikus...ir griztant atvyko jis mane i oro uosta pasiimti...iseinu jau i laukiamaja sale.. maniskis su kostiumuku, milziniska geltonu roziu puokste (mano megiamiausios geles), apsikabine be zodziu prastovejom gal koki 15 min..tada jis iteike puokste.. o ten paslepta dezute... niu as ja paemiau..priklaupe tada jis ant kelio ir pasipirso...aisku as pasakaiu TAIP!!! mmmm... kaip miela ir netiketa buvo... biggrin.gif ten kazkas is zmoniu fotografo, kadangi su draugemn skridau tai ten jos ir pafotikno... niu zodziu apsalus jo drasos buvau, kad visu zmoniu akivaizdoj taip gali...
o ziedukas kox mielas!!!! baltas auksas su deimantoidu.. kazkox ale naujas akmuo toks salotinis ir dar kazkokie du salia... niu zodziu apsikaifavus dar ir siandien esu, nors tai beveik pries 2 men ivyko..ir per ta laika jau ir i buta issikelem, ir vestuviu data issirinkom ir prasymus i metrikacini nunesem ir visus kitus reikalus tvarkomes... biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liettuvaitte @ 2007 08 07, 13:00)
na as sia istorija pasipirsimo jau esu rasiusi,bet kitame puslapyje,.nes buvo sneketa apie tai. Bet labai trumpai,tai buvo taip,.jog viena diena,rugpjucio 21 diena mane pasikviete na i pasimatyma,.bet pasake apsirenk su kelnem ir turek kepure,.aisku as spyriojausi kam ta kepure,juk as nenesioju jos,bet siaip ne taip ikalbejo. Na ir isejom,.priejom ta vieta kur pries akis pamaciau oro baliona,.net sutrikau nes labai bijojau skrist,.sakau negali but,sako taip brangioji skrisim,.na ir ka skridom,.ir 50m aukstyje jis istrauke ziedeli ir paprase buti zmona smile.gif o kur skraidino mus tas zmogus sako nera kur dingt, tongue.gif nes negali pabegt niekur,juk danguje,.aisku as sutikau,.kai nusileidom buvo mums surengtos krikstynos pirmo skrydzio,.pakriskstino su apeigomis,.isgerem sampana,.prifotkino,.po visko atsiunte nuotrauku,.buvo saunu,nepakartojama. Gavom pirmo skrydzio diploma,.
Papildyta:
tiesa vestuviu ceremonija vyko Prisikelimo baznycioje,virsuje koplyteleje,.visos tokios ypatingos sventes vyko arciau dangaus ax.gif  tongue.gif


Nu ka tu ka tu kaip grazu wub.gif
Atsakyti
Sveikutes. mirksiukas.gif Kiek kartu cia uzejus skaitydavau jusu istorijas..tikrai visos tokios grazios,taip pavydejau,nes maniskis tik daug snekedavo apie tai,bet daryt..ne velnio..taciau kad ir kaip bebutu neitiketina is jo puses,jau praeita sestadieni isgirdau is jo lupu nuostabiausius zodzius skirtus tik man.. tad papasakosiu ir as dabar savo istorija. smile.gif Na maniskis nera didelis romantikas,ir apskritai jam romantika sunkiai suvokiama..(kaip ir daugeliui vyru).Buvo ankstus sestadienio rytas..pasilikau miegoti pas tevus,nes buvom mazumele apsipyke,o as eilini kart rodziau savo principus..Ryte gaunu zinute su tekstu" Isileisi mane vidun?" vos pazejus pro langa ,pamaciau jog apacioja stovi maniskis,su raudona rozyte ir nekalta sypsena..isileidau ji,isgerem kavos,susitvarkiau..o jis man sako:siandien ipatinga diena..na pamaniau jog saule sviecia,silta,grazu..zinoma ipatinga.Tada kaip zinodama pasipuosiau..uzsidejau raudona suknute ir raudonus batelius(jam patinka raudona spalva).Jis tik pasake kad mes vaziuojam..prase neklausinet nei kur nei del ko..vaziavom ilgai..pora ilgu valandu..Galop atvaziavom i ta vieta,kurioje ne tik praleidom pirma pasimatyma,bet ir pirma karta blush2.gif .Zmoniu ten beveik niekad nebuna..tai nuosali,bet dievisko krastovaizdzio vietele..Ilgai ten vaiksciojom,kol atejo vakaras,na lyg ir prietema tokia..Jis uzriso amn akis ir pakele mane nat ranku..jauciau kad nesa per tilteli,o jis buvo toks visas drebantis,jog pradejau klausinet kam tai daro..jis tik atsake: mieloji,pratinuosi ateiciai.. et..kad jus zinotumet ka as isvydau vos tik man nuriso raisti nuo akiu.Buvo nuostabu..didele kalva,ant kurios matesi visi laukai ir pievos,o tolumoj tekejo upe..saulelydis..jau tada nezinojau kur detis is laimes matant toki grazu vaizda.Buvo didelis vejas,tad jo uzdegtos zvakutes taip ir nedege..na bet man buvo nesvarbu..Jis priklaupe ant kelienio pries mane ir paeme mano ranka..pradejo sakyti eilerasti,kuri as jam buvau sukurus musu 1 metu draugystes proga..jis ji mokejo mintinai..jo balsas virpejo,jis manes pradejo atsiprasinet uz visa kias buvo negerai musu santykiuose,pradejo sneketi apie musu darugystes pradzia ir tolimesne ateiti..tada kita ranka issitaruke raudona dezute ir tik paklause:ar sutinki buti mano gyvenimu,mano zmona,vaiku motina,mano visada?ar tekesi uz manes?per kelias sekundes maciau kaip is jo akiu isriedejo ne viena asara..apsiverkaiu ir as..buvo taip nuostabu..Praleidome ten dar iki vidurnakcio..maudemes po kriokliu ir gerem sampana..veliau gavau baltu roziu puokste,neva tai mano sakistybes geles..As jam vis dar atrodau skaisti smile.gif ..ta diena,naktis buvo nuostabiausia mano gyvenime,ir mano busimas vyras man irode jog gali buti romantiskas..Si savaidgali laukia oficialus pasipirsimas tevu akivaizdoj..suruosem piknika gamtoje.galbut nebus taip romantiska ir nepaprasta..bet visa tai ivyko,ir dabar zeri dailus auksinis ziedukas,o svarbiausia as esu laimingaiusia pasaulyje busima nuotaka wub.gif tikiuosi nepabodo skaityt..as labai norejau ir cia issipasakot,nes darugem visa tai klausytis atsibodo..pasakoju po tris kart biggrin.gif
Atsakyti