Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jums jūsų draugas pasipiršo?

QUOTE(Iceland @ 2011 01 06, 13:33)
Pasirašau po kiekvienu žodžiu, nors ir labai gaila, bet mano patirtis tokia pati rolleyes.gif

Aš su savo vaikinu kartu dar neilgai, tai konkrečiai kažką planuot anksti, bet mes irgi visai nesikalbam apie mūsų ateitį, net temą atskirą apie tai sukūriau. Pati irgi suvokiu,kad jei vaikinas nekalba apie tai, išsisukinėja, tai jam to ir nereikia paprasčiausiai. Nu bet aš savąjį taip įsimylėjus, kad vis pateisinu jį jo uždarumu, kuklumu. Galvoju va gal ims ir nuspręs pasikalbėt kurią dieną su manim. Bet žinokit pasąmonėj irgi kirba mintis kad aš smarkią saviapgaulę darau....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapnu_gaudytoja: 06 sausio 2011 - 20:54
QUOTE(sapnu_gaudytoja @ 2011 01 06, 21:54)
Aš su savo vaikinu kartu dar neilgai, tai konkrečiai kažką planuot anksti, bet mes irgi visai nesikalbam apie mūsų ateitį, net temą atskirą apie tai sukūriau. Pati irgi suvokiu,kad jei vaikinas nekalba apie tai, išsisukinėja, tai jam to ir nereikia paprasčiausiai. Nu bet aš savąjį taip įsimylėjus, kad vis pateisinu jį jo uždarumu, kuklumu. Galvoju va gal ims ir nuspręs pasikalbėt kurią dieną su manim. Bet žinokit pasąmonėj irgi kirba mintis kad aš smarkią saviapgaulę darau....

Aš jau kartą rašiau, kad 4 mėn. nėra daug, bet jeigu jums tai svarbu, tai bandykit kalbėtis. Galų gale nereikia klausti "ar tu mane vesi?", bet bendrą poziciją šeimos, santuokos, vaikų atžvilgiu sužinoti verta. Todėl per daug nenuolaidžiaukit ir tvirčiau išreiškit savo norą išsiaiškint esminius dalykus, liečiančius dviejų žmonių santykius. Iš tiesų, jei jau jūs abu esat tokio amžiaus, kai galima jau ir apie šeimą pagalvoti, tai neverta tempti metų metus ir laukti. Sėkmės! ok.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgituxg @ 2011 01 06, 17:05)


Ankščiau jo finansinė situacija buvo tokia, kad nelabai ką galėjo prisidėti, bet dabar turėtų jam pakelti atlyginimą ir mūsų abiejų finansinės galimybės bus lygios. Pažiūrėsiu, ar kas pasikeis.



Tai visiskai neturi nieko bendro su tuo, ka pasakiau apie jo, kaip vyro, pagarba jums, kaip moteriai. Anyway, auksine kantrybe. As jau kazkur po 2 metu buciau nedviprasmiska uzuomina davusi, kad brangusis davai gimdykis arba i ta puse, arba i ta. Pasikartosiu: jis labai patogiai isitaises. O ir pasiteisinimu jus jam surandate begales. Licom k licu lica ne vidat'.
Atsakyti
QUOTE(sapnu_gaudytoja @ 2011 01 06, 21:54)
Aš su savo vaikinu kartu dar neilgai, tai konkrečiai kažką planuot anksti, bet mes irgi visai nesikalbam apie mūsų ateitį, net temą atskirą apie tai sukūriau. Pati irgi suvokiu,kad jei vaikinas nekalba apie tai, išsisukinėja, tai jam to ir nereikia paprasčiausiai. Nu bet aš savąjį taip įsimylėjus, kad vis pateisinu jį jo uždarumu, kuklumu. Galvoju va gal ims ir nuspręs pasikalbėt kurią dieną su manim. Bet žinokit pasąmonėj irgi kirba mintis kad aš smarkią saviapgaulę darau....

4 men draugaujant dar neverta tiketis jokiu kalbu. Viskas eigoj. Kur skubat? Kantrybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2011 01 06, 22:53)
4 men draugaujant dar neverta tiketis jokiu kalbu. Viskas eigoj. Kur skubat? Kantrybes 4u.gif

Aš truputi nekantri blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sapnu_gaudytoja @ 2011 01 07, 02:10)
Aš truputi nekantri  blush2.gif

Su tokiu nekantrumu nubaidysit potencialu jauniki smile.gif as tai kaip tik is tokiu - tylesiu iki paskutiniuju, bet apie vestuves pirma neuzsimisiu. Pasiteisino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgituxg @ 2011 01 06, 22:17)
Aš jau kartą rašiau, kad 4 mėn. nėra daug, bet jeigu jums tai svarbu, tai bandykit kalbėtis. Galų gale nereikia klausti "ar tu mane vesi?", bet bendrą poziciją šeimos, santuokos, vaikų atžvilgiu sužinoti verta. Todėl per daug nenuolaidžiaukit ir tvirčiau išreiškit savo norą išsiaiškint esminius dalykus, liečiančius dviejų žmonių santykius. Iš tiesų, jei jau jūs abu esat tokio amžiaus, kai galima jau ir apie šeimą pagalvoti, tai neverta tempti metų metus ir laukti. Sėkmės!  ok.gif

jūs manote kad turite patirties patarti? kiek pati dar žadate laukt?

QUOTE(ptashka @ 2011 01 06, 22:40)
Tai visiskai neturi nieko bendro su tuo, ka pasakiau apie jo, kaip vyro, pagarba jums, kaip moteriai. Anyway, auksine kantrybe. As jau kazkur po 2 metu buciau nedviprasmiska uzuomina davusi, kad brangusis davai gimdykis arba i ta puse, arba i ta. Pasikartosiu: jis labai patogiai isitaises. O ir pasiteisinimu jus jam surandate begales. Licom k licu lica ne vidat'.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2011 01 07, 12:28)
Su tokiu nekantrumu nubaidysit potencialu jauniki smile.gif as tai kaip tik is tokiu - tylesiu iki paskutiniuju,  bet apie vestuves pirma neuzsimisiu. Pasiteisino smile.gif


Man irgi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2011 01 06, 22:40)
Tai visiskai neturi nieko bendro su tuo, ka pasakiau apie jo, kaip vyro, pagarba jums, kaip moteriai. Anyway, auksine kantrybe. As jau kazkur po 2 metu buciau nedviprasmiska uzuomina davusi, kad brangusis davai gimdykis arba i ta puse, arba i ta. Pasikartosiu: jis labai patogiai isitaises. O ir pasiteisinimu jus jam surandate begales. Licom k licu lica ne vidat'.


Jei gerai pamenu, tai ir apsigyvenimas kartu buvo didele jurgituxg iniciatyva, tai negali ir vaikino smerkti, jis ima tai, ka gyvenimas jam duoda mirksiukas.gif
O siaip, kad vyras uzsimanytu vesti nebutina laukt n metu, nebutina simtus kartu apie tai kalbeti, skatinti, net nebutina pult kartu gyvent, kasdien skalbt jo triusikus ir kojines. Kai jie to nori - tai matos. Ir nereik jokiu pasiteisinimu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2011 01 07, 13:38)
jūs manote kad turite patirties patarti? kiek pati dar žadate laukt?


Iš šalies visada viskas kitaip atrodo. Be to, kai aš susipažinau su saviškiu, mes buvom kur kas jaunesni ir pokalbiai apie šeimą tikrai buvo ankstyvi. Be to, galbūt aš galiu patarti matydama savo klaidas? smile.gif Nereikia manęs laikyti naivuole ir kalti prie kryžiaus dėl to, kad aš saviškio dar nepriverčiau manęs vesti. Jei pasakyčiau "jis man dar nesiperša, todėl aš jį palieku, nors myliu", manau ir atsirastų kitos, kurios už tai kaltų prie kryžiaus smile.gif Todėl tikrai esu dėkinga visoms už nuomones, jos pastūmėjo mane imtis ryžtingesnių veiksmų, bet būčiau dėkinga, jei nelaikytumėte manęs naivia durnele, kuriai makaronus tik kabina, o ji viskuo tiki. Jau kurį laiką į saviškio žodžius žiūriu kritiškai ir viskuo aklai netikiu. Jei taip būtų, čia nerašyčiau, nes sau rami tyli kamputyje sėdėčiau ir laukčiau, kol vaikinas savo žodžius išpildys. aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgituxg @ 2011 01 07, 14:44)
Iš šalies visada viskas kitaip atrodo. Be to, kai aš susipažinau su saviškiu, mes buvom kur kas jaunesni ir pokalbiai apie šeimą tikrai buvo ankstyvi. Be to, galbūt aš galiu patarti matydama savo klaidas?  smile.gif Nereikia  manęs laikyti naivuole ir kalti prie kryžiaus dėl to, kad aš saviškio dar nepriverčiau manęs vesti. Jei pasakyčiau "jis man dar nesiperša, todėl aš jį palieku, nors myliu", manau ir atsirastų kitos, kurios už tai kaltų prie kryžiaus  smile.gif Todėl tikrai esu dėkinga visoms už nuomones, jos pastūmėjo mane imtis ryžtingesnių veiksmų, bet būčiau dėkinga, jei nelaikytumėte manęs naivia durnele, kuriai makaronus tik kabina, o ji viskuo tiki. Jau kurį laiką į saviškio žodžius žiūriu kritiškai ir viskuo aklai netikiu. Jei taip būtų, čia nerašyčiau, nes sau rami tyli kamputyje sėdėčiau ir laukčiau, kol vaikinas savo žodžius išpildys.  aciuks.gif

blink.gif oi nieko nereikia versti schmoll.gif Siaip, kaip ir paraset - is salies viskas kitaip atrodo. Niekas cia jums blogo nelinki, tai tiesiog nuomone, kaip viskas atrodo is salies mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2011 01 07, 15:00)
blink.gif  oi nieko nereikia versti schmoll.gif Siaip, kaip ir paraset - is salies viskas kitaip atrodo. Niekas cia jums blogo nelinki, tai tiesiog nuomone, kaip viskas atrodo is salies mirksiukas.gif

Ir patikėkit, aš už tą nuomonę esu labai dėkinga 4u.gif Ji padeda plačiau atsimerkti.
Atsakyti