Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jums jūsų draugas pasipiršo?

QUOTE(SSnieguolyte @ 2010 12 22, 14:57)
Na  mano atveju viskas vyko gan greitai. Viena diena sutinku zmogu. Po  savaites bendravimo jis isvyksta namo Prancuzijon. Bendravima internetu, telefonu...Po to  pareiskia,kad  myli ir kad vel atskrenda Lietuvon. Taip ir padare...
Tada atsargus pokalbis apie ateiti, apie  mano  norus, svajones.Atsargus  klausimai apie tai,kokie suzadetuviu  ziedeliai  patinka.Ir vel  isskrenda atgal Prancuzijon.
Po  poros  men. atvyksta  pasiimt  mane kelionei i  jo sali, nes niekad  dar ten nebuvau; ekskursija  po Paryziu. Finale - pasipirsimas Eifelio boksto restorane.
pazintis pavasari, pirslybos vasara:)

assa.gif


Sparčiai smile.gif Bet kažkaip atrodo, kad tai rimtas buvo žingsnis, ta prasme, kad vyras jį apmąstė gerai, kol būdavote atskirai. Ech, ta meilė... blush2.gif
Atsakyti
Grazu skaityti jusu istorijas. O pas mus viskas kukliai buvo. Buvo mano gimtadienio isvakares, ilindau i dusa vakare. Lepinuosi silto vandens srove. Isgirstu kazkas uz nugaros siurena. Atsisukau, prasikrapstau muilinas akis, o ten maniskis stovi, vienoj rankoj sampano taures, kitoj ziedas ir visas plikas, kaip dievas sutvere biggrin.gif Balsas drebantis, bet sypsena netelpa veide. Is to jaudulio net nepamenu, ka jis ten sake lotuliukas.gif O toliau jau nebepasakosiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2010 12 23, 19:27)
Grazu skaityti jusu istorijas. O pas mus viskas kukliai buvo. Buvo mano gimtadienio isvakares, ilindau i dusa vakare. Lepinuosi silto vandens srove. Isgirstu kazkas uz nugaros siurena. Atsisukau, prasikrapstau muilinas akis, o ten maniskis stovi, vienoj rankoj sampano taures, kitoj ziedas ir visas plikas, kaip dievas sutvere  biggrin.gif  Balsas drebantis, bet sypsena netelpa veide. Is to jaudulio net nepamenu, ka jis ten sake  lotuliukas.gif  O toliau jau nebepasakosiu  tongue.gif

Na, žiūrint, ką laikysime kuklumu smile.gif Nors nebuvo nei brangaus restorano, nei skrydžio oro balionu ar kelionės (kas galėtų būti laikoma ne kukliu pasipiršimu, nors ne tai rodiklis), vis tiek pasipiršo labai gražiai smile.gif Ne kiekvienas taip išdrįstų smile.gif
Na, o aš nors tikėjausi Naujuosius sutikti būdama nebe sugyventinė, visgi nieko nesulaukiau. Ir vakar kai prakalbom apie pinigėlius, o as pasakiau, kad manau, jog kitais metais nebus jokių vestuvių, nes nesutaupysim, jis nieko į tai neatsakė, kaip supratau, pritarė. Reikalas tas, kad taupau tai aš viena, mat jis atseit net neturi pinigų pasipiršti. Kartais man net pikta darosi. Sakė, kad galvoti apie šį žingsnį rimčiau pradėjo vasarą, tai jei jau jam daug tų pinigų reikia, per pusmetį tikrai galėjo sutaupyti, jei būtų norėjęs... Kartais pagalvoju, kad jei po mėnesio ar kito pasipirštų, kažin ar begalėčiau taip džiaugtis. Tiesiog jaučiu šiokią tokią nuoskaudą. sad.gif
Atsakyti
Šios Kalėdos man bus įsimintinos visą gyvenimą, nes per jas (pagaliau) pasipiršo ir mano princas lotuliukas.gif buvo nerealu wub.gif po eglute buvo padėtos dovanėlės, mano žiedukas buvo gerokai paslėptas po eglute, ir aš jo neradau, tai savajam pasakiau, kad šiais metais matyt buvau lb bloga mergaitė, nes nieko negavau, jis pasiūlė atidžiau po eglute pasidairyt. atradau dėžutę, bet net neįtariau,kad ten žiedelis schmoll.gif maniškis tą dėžutę paėmė iš mano rankų ir nusisuko (dar ir gavo bart,kad mano dovanėlę iš manęs paėmė biggrin.gif ) td atsisuko į mane, priklaupė, ir paklausė ar tekėsiu už jo wub.gif nemoku apsakyt kokie jausmai malonūs mane tuo met užplūdo !!!! wub.gif iš tos begalinės laimės net apsiverkiau blush2.gif o pasirodo, jis jau trys mėnesiai tą žieduką turėjo,bet vis bijojo ,,priklaupt " biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Veja Feja @ 2010 12 29, 21:26)
Šios Kalėdos man bus įsimintinos visą gyvenimą, nes per jas (pagaliau) pasipiršo ir mano princas  lotuliukas.gif  buvo nerealu  wub.gif  po eglute buvo padėtos dovanėlės, mano žiedukas buvo gerokai paslėptas po eglute, ir aš jo neradau, tai savajam pasakiau, kad šiais metais matyt buvau lb bloga mergaitė, nes nieko negavau, jis pasiūlė atidžiau po eglute pasidairyt. atradau dėžutę, bet net neįtariau,kad ten žiedelis  schmoll.gif  maniškis tą dėžutę paėmė iš mano rankų ir nusisuko (dar ir gavo bart,kad mano dovanėlę iš manęs paėmė  biggrin.gif ) td atsisuko į mane, priklaupė, ir paklausė ar tekėsiu už jo  wub.gif  nemoku apsakyt kokie jausmai malonūs mane tuo met užplūdo !!!!  wub.gif  iš tos  begalinės laimės net apsiverkiau  blush2.gif  o pasirodo, jis jau trys mėnesiai tą žieduką turėjo,bet vis bijojo ,,priklaupt "  biggrin.gif

Sveikinu 4u.gif Kaip gražu. smile.gif
O va maniškis, kai negalėjau nuslėpti nusivylimo, pamaciusi, kad po eglute tikrai ne ziedukas ir supratusi, kad jis dar neketina pasipiršti, pasakė manęs, kad Kalėdų senelis negali atnešti žiedo. Nei juoktis, nei verkti.
Atsakyti
QUOTE(jurgituxg @ 2010 12 29, 21:38)
Sveikinu  4u.gif  Kaip gražu.  smile.gif
O va maniškis, kai negalėjau nuslėpti nusivylimo, pamaciusi, kad po eglute tikrai ne ziedukas ir supratusi, kad jis dar neketina pasipiršti, pasakė manęs, kad Kalėdų senelis negali atnešti žiedo. Nei juoktis, nei verkti.


man tokių visokių nusivylimų irgi būdavo, ir per gimtadienį tikėjausi, kad pasipirš ir per kitokias mudviejų šventes, bet nieko doh.gif užtat, kai to mažiausiai tikėjausi, jis ėmė ir pasipiršo wub.gif , ir taip buvo dar netgi fainiau biggrin.gif neabejoju, kad anksčiau ar vėlaiu ir jūs sulauksite pasipiršimo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Veja Feja @ 2010 12 29, 21:55)
man tokių visokių nusivylimų irgi būdavo, ir per gimtadienį tikėjausi, kad pasipirš ir per kitokias mudviejų šventes, bet nieko  doh.gif  užtat, kai to mažiausiai tikėjausi, jis ėmė ir pasipiršo  wub.gif , ir taip buvo dar netgi fainiau  biggrin.gif  neabejoju, kad anksčiau ar vėlaiu ir jūs sulauksite pasipiršimo  mirksiukas.gif

Tikriausiai smile.gif Bet bijau savo reakcijos, kai jis pasipirš (jei pasipirš). Kadangi aš jau norėčiau kitais metais susituokti ir vaikutį planuoti, jei jis dar temps gumą, tai bus neįmanoma. Pvz., jei pasipirš vasaros pradžioje, bijau, kad man bus pikta, kad taip ilgai tempė, viskas nusikelia dar metams (daryti vestuvių paskubom nenoriu). Kad bent jau kokiais nors būdais išreikštų tą norą, parodytų, bet ne, kol ko nors nepaklausi, nepasakai, tol tyli ta tema. Jau esu rašiusi anksčiau, kad aš pati stengiuosi taupyti vestuvėms, nes žinau, kad per kelis mėnesius to nepadarysim (nors šiaip beveik už viską, išskyrus paskolą, moku aš: už butą, maistą, buitinius daiktus, dažnai už pramogas, kurių reta pas mus ir t.t.), bet pradedu jausti beprasmybę to taupymo, nes atrodo, kad tai man vienai rūpi verysad.gif Jau planuoju, kaip mesiu aš tą griežtą taupymą ir leisiu sau kur nors pasilepinti, gal į kokį masažą nueisiu, gal ką nors gražaus nusipirksiu. Siaip ar taip, nebetikiu, kad yra reikalas čia kažką planuoti.
Atsakyti
QUOTE(jurgituxg @ 2010 12 29, 22:11)
Tikriausiai smile.gif Bet bijau savo reakcijos, kai jis pasipirš (jei pasipirš). Kadangi aš jau norėčiau kitais metais susituokti ir vaikutį planuoti, jei jis dar temps gumą, tai bus neįmanoma. Pvz., jei pasipirš vasaros pradžioje, bijau, kad man bus pikta, kad taip ilgai tempė, viskas nusikelia dar metams (daryti vestuvių paskubom nenoriu). Kad bent jau kokiais nors būdais išreikštų tą norą, parodytų, bet ne, kol ko nors nepaklausi,


pas mane irgi taip pat buvo, aš net kažkada MB buvau paklausus ar jis dvejoja dėl manęs, kad nesiperša ar kame čia bėdos biggrin.gif Jei mylit vienas kitą, tai ir piršlybos ir vestuvės tikrai bus mirksiukas.gif aišku puikiai suprantu, jų norisi kuo greičiau (kaip ir man) biggrin.gif aš savąjam vis sakydavau, kad noriu piršlybų, bent puse metų prieš vestuves (juk reikia ir su pasipiršimo žiedeliu pasivaikščiot), tai matyt jis būtent to ir laukė, paskaičiavo, kad iki vasaros maždaug pusę metų liko ir pasipiršo biggrin.gif o leliukas pas mus jau yra, tik va, piršlybos po vaikučio gimimo įvyko, ką jau kalbėt apie vestuves happy.gif kantrybės jums, o dėl to pasilepinimo, tai manau labai puiki mintis, atsipalaiduoti, pasilepinti save, tai juk supper ! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Veja Feja @ 2010 12 29, 22:40)
pas mane irgi taip pat buvo, aš net kažkada MB buvau paklausus ar jis dvejoja dėl manęs, kad nesiperša ar kame čia bėdos  biggrin.gif Jei mylit vienas kitą, tai ir piršlybos ir vestuvės tikrai bus  mirksiukas.gif  aišku puikiai suprantu, jų norisi kuo greičiau (kaip ir man)  biggrin.gif aš savąjam vis sakydavau, kad noriu piršlybų, bent puse metų prieš vestuves (juk reikia ir su pasipiršimo žiedeliu pasivaikščiot), tai matyt jis būtent to ir laukė, paskaičiavo, kad iki vasaros maždaug pusę metų liko ir pasipiršo  biggrin.gif  o leliukas pas mus jau yra, tik va, piršlybos po vaikučio gimimo įvyko, ką jau kalbėt apie vestuves  happy.gif  kantrybės jums, o dėl to pasilepinimo, tai manau labai puiki mintis, atsipalaiduoti, pasilepinti save, tai juk supper ! smile.gif

Ačiū už supratimą 4u.gif Turbūt toms, kurios nelaukia ir gal nelabai ir nori piršlybų, tokios, kaip mes, laukiančios ir nekantraujančios, atrodom, kaip kokios maniakės doh.gif Bet kas to nepatyrė, nesupras. Dėl vaikelio, jei jis ateitų anksčiau, nei maniškis prisiruoštų ir apsispręstų dėl ateities su manimi, nebūtų didelė problema, tiesiog tada turbūt pati norėčiau nukelti vestuves, kol vaikelis paaugs šiek tiek. Visgi noras ir siekis mano pirmiausia sukurti šeimą, o tada ją ir pagausinti smile.gif Beje, pati netikiu būrėjom, bet mano mama neseniai išsibūrė ir jai pasakė, kad man pirmiausia bus vaikas, o paskui vestuvės, o dar kaip tik metu gerti KT, tai visko gali nutikti. Gal dėl to taip noriu, kad maniškis nebetemptų gumos, kad kitais metais galėtume susituokti. Aš taip pat manau, kad iki vestuvių bent pusmetį reikia turėti. O laikas greitai bėga...
Papildyta:
QUOTE(Veja Feja @ 2010 12 29, 22:40)
pas mane irgi taip pat buvo, aš net kažkada MB buvau paklausus ar jis dvejoja dėl manęs, kad nesiperša ar kame čia bėdos  biggrin.gif

Beje, Veja Feja, o kiek laiko jus jau kartu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgituxg: 29 gruodžio 2010 - 22:23
QUOTE(LumiLumi @ 2010 12 23, 19:27)
Grazu skaityti jusu istorijas. O pas mus viskas kukliai buvo. Buvo mano gimtadienio isvakares, ilindau i dusa vakare. Lepinuosi silto vandens srove. Isgirstu kazkas uz nugaros siurena. Atsisukau, prasikrapstau muilinas akis, o ten maniskis stovi, vienoj rankoj sampano taures, kitoj ziedas ir visas plikas, kaip dievas sutvere  biggrin.gif  Balsas drebantis, bet sypsena netelpa veide. Is to jaudulio net nepamenu, ka jis ten sake  lotuliukas.gif  O toliau jau nebepasakosiu  tongue.gif


Nemanau, kad kukliai, netgi labai romantiškai wub.gif Sveikinu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgituxg @ 2010 12 29, 23:23)
Beje, Veja Feja, o kiek laiko jus jau kartu?


Mes dar ne daug laiko kartu. kaip pora tai greit bus trys metai wub.gif o iki ,,susiporavimo" tai dar maždaug 6 mėnesius bendravom mirksiukas.gif bet aš patyliukais gal jau po kelių mėn, kai tapom pora pradėjau svajoti apie mudviejų vestuves blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Veja Feja @ 2010 12 30, 16:11)
Mes dar ne daug laiko kartu. kaip pora tai greit bus trys metai  wub.gif o iki ,,susiporavimo" tai dar maždaug 6 mėnesius bendravom  mirksiukas.gif  bet aš patyliukais gal jau po kelių mėn, kai tapom pora pradėjau svajoti apie mudviejų vestuves  blush2.gif

Aš gal po pirmo pusmečio kartu pradėjau galvoti, kad norėčiau su juo gyventi, o po metų jau pasvajodavau ir apie tai, kad būtų šaunu, jei pasipirštų. Nepasipiršo, bet tada labai į širdį ir į galvą to neėmiau, šiaip ar taip buvo ankstoka. Galvojau, kad gal 2 m. draugystės proga sulauksiu. Nesulaukiau. Šiek tiek gal buvo gaila, bet vėl per daug nepergyvenau. Tada kaip tik greitai pradėjom gyventi kartu, dar pakalbėjom ir apie tai, kad nei aš, nei jis nenorime gyventi ilgai susimetus, jis sakė, kad jam reiktų pusmečio pagyventi kartu, tada galėtų priimti ir tolesnius sprendimus. Tai va, kartu gyvenam jau 1 m. ir 2 mėn., draugaujam beveik 3,5 m. Nežinau, ko jam dar reikia.
Atsakyti