Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jums jūsų draugas pasipiršo?

o musu istorija tokia ax.gif kadangi dabar gyvename Vilniuje, nedaznai griztam pas mano tevelius i pajuri, o kai jau griztam, tai butinai aplankom savo mylimaja jura, prie kurios ivyko musu pirmas pasimatymas wub.gif taigi apie pietus isvaziavome prie juros pasivaikscioti, buvo rugsejo galas, o diena tokia fantastiska, saule sviete taip skaisciai, ir buvo taip silta, jura ramiai bangavo, musu sunekas siuto smelyje, mes fotografavome ji, ir patys graziose vietose sustodavome pasifotografuoti, nutareme atnaujinti, foto kolekcija smile.gif radom grazia vietele kopose, sakau stok prie medzio, nufotografuosiu, pasidejau rankine, issitraukti fotoaprata, kol issikusiau (joje visas mano gyvenimas) atsisuku i savo mylimaji, o jis priklaupes ir jo rankose tviska ziedelis, pasidare taip karsta, rankos kojos pradejo drebeti ir i jo zodzius ''ar busi su manimi visa gyvenima?'' atsakiau taip wub.gif dabar jau planuojame savo nuostabiausia diena, kai pries Dieva prisieksime vienas kitam buti visa gyvenima kartu wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Nuo mane itin nustebinusių mūsų sužadėtuvių prabėgo kiek daugiau nei keli mėnesiai, bet vis dar iš laimės susigraudinu prisiminusi wub.gif (o susigraudint ypač lengva, kai viskas buvo nufilmuota biggrin.gif ) Taigi štai kokios buvo mano sužadėtuvės!

http://lt.pokernews....etuves-3639.htm
Atsakyti
QUOTE(Nute_Bitute @ 2010 12 02, 13:35)
Nuo mane itin nustebinusių mūsų sužadėtuvių prabėgo kiek daugiau nei keli mėnesiai, bet vis dar iš laimės susigraudinu prisiminusi  wub.gif  (o susigraudint ypač lengva, kai viskas buvo nufilmuota  biggrin.gif ) Taigi štai kokios buvo mano sužadėtuvės!

http://lt.pokernews....etuves-3639.htm


Wou thumbup.gif Sveikinu, sveikinu clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Nute_Bitute @ 2010 12 02, 13:35)
Nuo mane itin nustebinusių mūsų sužadėtuvių prabėgo kiek daugiau nei keli mėnesiai, bet vis dar iš laimės susigraudinu prisiminusi  wub.gif  (o susigraudint ypač lengva, kai viskas buvo nufilmuota  biggrin.gif ) Taigi štai kokios buvo mano sužadėtuvės!

http://lt.pokernews....etuves-3639.htm


eina sau, kaip gražu bigsmile.gif super sužadėtuvės bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gutte @ 2010 12 02, 18:34)
eina sau, kaip gražu  bigsmile.gif  super sužadėtuvės  bigsmile.gif

sveikinimai thumbup.gif vadinasi, tu su mano klasioku susizadejus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nute_Bitute @ 2010 12 02, 12:35)
Nuo mane itin nustebinusių mūsų sužadėtuvių prabėgo kiek daugiau nei keli mėnesiai, bet vis dar iš laimės susigraudinu prisiminusi  wub.gif  (o susigraudint ypač lengva, kai viskas buvo nufilmuota  biggrin.gif ) Taigi štai kokios buvo mano sužadėtuvės!

http://lt.pokernews....etuves-3639.htm


Oho, puiki idėja thumbup.gif Abu labai gražiai atrodote, spinduliuojate tiesiog smile.gif Sveikinu ir sėkmės vedybiniame gyvenime 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nute_Bitute @ 2010 12 02, 12:35)
Nuo mane itin nustebinusių mūsų sužadėtuvių prabėgo kiek daugiau nei keli mėnesiai, bet vis dar iš laimės susigraudinu prisiminusi  wub.gif  (o susigraudint ypač lengva, kai viskas buvo nufilmuota  biggrin.gif ) Taigi štai kokios buvo mano sužadėtuvės!

http://lt.pokernews....etuves-3639.htm

Oho wub.gif sveikinu wub.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(linneka @ 2010 11 23, 16:24)
o musu istorija tokia ax.gif  kadangi dabar gyvename Vilniuje, nedaznai griztam pas mano tevelius i pajuri, o kai jau griztam, tai butinai aplankom savo mylimaja jura, prie kurios ivyko musu pirmas pasimatymas wub.gif taigi apie pietus isvaziavome prie juros pasivaikscioti, buvo rugsejo galas, o diena tokia fantastiska, saule sviete taip skaisciai, ir buvo taip silta, jura ramiai bangavo, musu sunekas siuto smelyje, mes fotografavome ji, ir patys graziose vietose sustodavome pasifotografuoti, nutareme atnaujinti, foto kolekcija smile.gif  radom grazia vietele kopose, sakau stok prie medzio, nufotografuosiu, pasidejau rankine, issitraukti fotoaprata, kol issikusiau (joje visas mano gyvenimas) atsisuku i savo mylimaji, o jis priklaupes ir jo rankose tviska ziedelis, pasidare taip karsta, rankos kojos pradejo drebeti ir i jo zodzius ''ar busi su manimi visa gyvenima?'' atsakiau taip wub.gif  dabar jau planuojame savo nuostabiausia diena, kai pries Dieva prisieksime vienas kitam buti visa gyvenima kartu  wub.gif  4u.gif

prie jūros.. po mb, jūra - mano antra meilė biggrin.gif wub.gif

labai romantiška wub.gif sveikinimai ir jums wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nute_Bitute @ 2010 12 02, 13:35)

Geras! Žiūriu filmuką ir įsivaizduoju, kaip vieną dieną MB man pasipirš wub.gif Bet dar tikrai teks laukti minimum dvejus metus biggrin.gif
Atsakyti
ačiū visoms už sveikinimus 4u.gif wub.gif

QUOTE(^Ingucia^ @ 2010 12 06, 12:11)
sveikinimai thumbup.gif  vadinasi, tu su mano klasioku susizadejus biggrin.gif

Lietuva maža biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanelle @ 2010 11 09, 17:02)
Vat cia tai pasipirsimas!  blink.gif  lotuliukas.gif

na jau geriau toks, negu visai jokio lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(niamniuska @ 2007 05 31, 11:26)
na o man pasipirso gan netiketai..suplanavom kelione i paryziu..visi draugai skandavo kad jis man pasipirs..bet as negalejau tuo patiketi,nes jis dirba 7 dienas per savaite ir visad laiku namo gryzta,tad tikrai negalejo ziedo nupirkt... schmoll.gif tai vat jokiu neturadama minciu vaziavau i paryziu su mb...nuvarem i eifelio boksto pacia virsune,prisifotkinom ir sakau gal einam,nes man galva jau skauda nuo tiek zmoniu...tas ne ,dar nelaikas,dar pabunam...o man jau taip ten pabodo,kad zirzenau ir zirzenau kad eitume is ten.. doh.gif ir ziuriu jis visas perbalo,pradejo drebet ir atsiklaupe:ar tekesi uz manes?-pasake issitraukes maza dezute.. doh.gif o as pasimetus,aplink zmones ziuri,o as zliumbiu... blush2.gif na bet aisku sutikau  4u.gif visam gyvenimui liks sitas prisiminimas...o as jo ir klausiu vis kada spejai zieda nupirkt?o tas man pasake kad vienakart i darba nejo... thumbup.gif saunuolis,nes jis nera romantikas,o sugebejo pasipirsti taip kaip as svajojau... lotuliukas.gif




Smagumelis. ax.gif
Atsakyti
Na mano atveju viskas vyko gan greitai. Viena diena sutinku zmogu. Po savaites bendravimo jis isvyksta namo Prancuzijon. Bendravima internetu, telefonu...Po to pareiskia,kad myli ir kad vel atskrenda Lietuvon. Taip ir padare...
Tada atsargus pokalbis apie ateiti, apie mano norus, svajones.Atsargus klausimai apie tai,kokie suzadetuviu ziedeliai patinka.Ir vel isskrenda atgal Prancuzijon.
Po poros men. atvyksta pasiimt mane kelionei i jo sali, nes niekad dar ten nebuvau; ekskursija po Paryziu. Finale - pasipirsimas Eifelio boksto restorane.
pazintis pavasari, pirslybos vasara:)

assa.gif
Atsakyti