Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jums jūsų draugas pasipiršo?

QUOTE(siosia @ 2007 04 09, 14:17)
pavydziu toms kurioms pasipirso jos turi bent atsimint o man buvo taip kad as netycia pastojau blush2.gif  ir pradejom  kalbet apie vestuves jokiu pirslybu iskart vestuviu planai  verysad.gif  banalu linkiu visoms dar neistekejusioms kad taip neatsitiktu 4u.gif

manoji situacija tik pastojau ne netycia o lyg ir planuotai lyg ir netiketai , tai va bet pirslybu nesulaukiau, mano vyras ne romantikas turbut ir nesulauksiu doh.gif
Atsakyti
Prie juros, po 3 metu draugystes, nesitikejau
Atsakyti
grazios jusu istorijos, as dar tik laukiu savuju suzadetuviu, del kuriu nekantrauju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ikasiu* @ 2010 11 08, 19:12)
grazios jusu istorijos, as dar tik laukiu savuju suzadetuviu, del kuriu nekantrauju smile.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif

aš irgi vis dar tikiuosi kad pasipirš... o visai neseniai jis man užsiminė, kad labai ilgai laukti ir nebereikės, mat laukia tik tinkamo momento biggrin.gif skiedžia jaučiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(TamsiMergaite @ 2010 07 03, 23:29)
Super!!!  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Apie savo patylesiu  verysad.gif  verysad.gif 

JIS: Girdi , imk mano kortele , nusipirk zieda.
AS: ??? blink.gif  blink.gif
JIS: Tai tu nori zenitis ar ne?
AS: ??? blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif
JIS: Nu viskas , lekiu i darba. Ate.
verysad.gif  verysad.gif Nors imk ir nusisauk. Durnelis.. verysad.gif

Vat cia tai pasipirsimas! blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(martele1022 @ 2010 11 09, 05:59)
thumbup.gif  drinks_cheers.gif

aš irgi vis dar tikiuosi kad pasipirš... o visai neseniai jis man užsiminė, kad labai ilgai laukti ir nebereikės, mat laukia tik tinkamo momento  biggrin.gif  skiedžia jaučiu  cool.gif

Aš jau prarandu viltį, kad greitu metu pasipirš.... Man jis tiesiai šviesiai sako, kad laukia, kol pagerės situacija (kaip suprantu, finansinė), o tai kol kas nenusimato, nebent stebuklas įvyktų sad.gif Aš kaip durnelė, kiek galiu, tiek taupau pinigėlius, jei visgi pasipirštų ir nuspręstume susituokti kitą vasarą (yra užsiminęs, kad tai realu būtų). Bet jau nusprendžiau, kad jei šiais metai nesiperša, nesimato jokių pagerėjimo ženklų, sausį, po visų sesijų, padarysiu sau dovaną - gerai apsipirksiu. Kadangi vilties, kad susituoksime kitą vasarą nebeturėsiu, tai kam čia dar save riboti ir taupyti? Tai bent vieną mėnesį leisiu save pamaloninti ir paišlaidauti.
Atsakyti
QUOTE(jurgituxg @ 2010 11 09, 18:36)
Aš jau prarandu viltį, kad greitu metu pasipirš.... Man jis tiesiai šviesiai sako, kad laukia, kol pagerės situacija (kaip suprantu, finansinė), o tai kol kas nenusimato, nebent stebuklas įvyktų sad.gif Aš kaip durnelė, kiek galiu, tiek taupau pinigėlius, jei visgi pasipirštų ir nuspręstume susituokti kitą vasarą (yra užsiminęs, kad tai realu būtų). Bet jau nusprendžiau, kad jei šiais metai nesiperša, nesimato jokių pagerėjimo ženklų, sausį, po visų sesijų, padarysiu sau dovaną - gerai apsipirksiu. Kadangi vilties, kad susituoksime kitą vasarą nebeturėsiu, tai kam čia dar save riboti ir taupyti? Tai bent vieną mėnesį leisiu save pamaloninti ir paišlaidauti.



eh... jei aš taupyčiau, tokia proga (nepasipiršimo) šaučiau į kokią kelionę... doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(martele1022 @ 2010 11 10, 05:24)
eh... jei aš taupyčiau, tokia proga (nepasipiršimo) šaučiau į kokią kelionę...  doh.gif  biggrin.gif

Galvojau apie tai smile.gif Bet pati neturėčiau galimybių, nes darbas/mokslas, nieks man atostogų neduos. Be to, nenoriu išleisti visų santaupų, tiesiog nustočiau taip taupyti. Žodžiu, dabar jaučiuosi nei pririšta, nei paleista. Lyg ir sako "taupyk, gal prireiks kitais metais", bet ir kitos pusės nesimato jokių ženklų, kad prireiktų. Šiaip ar taip, juk reikia viską planuoti pradėti ne likus dviem trim mėnesiams, o anksčiau. Tikrai nenorėčiau rinktis ne iš patinkančių, o tiesiog iš likusių laisvų vietų/fotografų/muzikantų ar dar ko nors. Na, kaip bus taip, nelabai aš pati galiu ką pakeisti, ultimatumų kelti nenoriu, taigi belieka laukt sad.gif
Atsakyti
MAno draugas man pasipirso sia vasara
suplanavo kelione i Nida visa diena vaiksciojom po Nida plaukiojom laivu net neitariau kad jis zada man pasipirsti, kai uzlipom prie saules laikrodzio pasifotografavom pasivaiksciojm kai priejom vieta kur matosi is vienos puses jura is kitos marios, jis mane sustabde priklaupe ir paprase tapti jo zmona wub.gif buvo tikrai romantiska ir miela.
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2010 11 18, 15:25)
MAno draugas man pasipirso sia vasara
suplanavo kelione i Nida visa diena vaiksciojom po Nida plaukiojom laivu net neitariau kad jis zada man pasipirsti, kai uzlipom prie saules laikrodzio pasifotografavom pasivaiksciojm kai priejom vieta kur matosi is vienos puses jura is kitos marios, jis mane sustabde priklaupe ir paprase tapti jo zmona  wub.gif  buvo tikrai romantiska ir miela.



Tikrai, kad miela 4u.gif
Įsivaizduoju, kad kol jūs plaukiojot iki pasipiršimo, kad jam jauduliukas koks buvo hihihi.gif

Sėkmės! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sviecia_saule @ 2010 11 19, 19:18)
Tikrai, kad miela  4u.gif
Įsivaizduoju, kad kol jūs plaukiojot iki pasipiršimo, kad jam jauduliukas koks buvo  hihihi.gif

Sėkmės! smile.gif

jo sake kad labai jaudinosi biggrin.gif
Atsakyti
O maniskis man pasipirso pries menesi, spalio 16d. Kaip tik buvo mano mokyklos 5m. baigimo susitikimas ir is jo grizau tikrai nekokios nuotaikos, biski nuvyle kai stengiesi, organizuoji, o nes nesulauki menkutes padekos verysad.gif Zodziu, grizau liudna. O mano brangiausiasis buvo likes kartu su mano tevais. Taigi, grizau, atsisedau prie stalo, Vitalijus (toks maniskio vardas) pripyle taure sampano ir sako "uzsimerk". Nu uzsimerkiau ir galvoju kokia cia nieksybe jis sumaste biggrin.gif Man bemastant sako "atsimerk". Atsimerkiu, ir ziuriu...mano brangiausias priklaupes ant kelio, o rankoje ziedelis. Sako "ar busi mano zmona?" wub.gif Uch, is netiketumo net zado netekau, apsiasarojau, bet aisku, kad atsakiau "taip" smile.gif Tevukai irgi apsiverke, nors jau zinojo, kad man Vitalijus ketina pasipirsti biggrin.gif
Is esmes tai buvo surengtas samokslas pries mane. Nes kol buvau klasioku susitikime, mano brangiausias paprase oficialiai tevu mano rankos biggrin.gif Taigi visi jau zinojo isskyrus mane biggrin.gif
Bet kai prisimenu, apima lengvas jauduliukas, nes tikrai nesitikejau, kad man pasipirs vat butent taip wub.gif
Atsakyti