Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jums jūsų draugas pasipiršo?

Super merginos visos istorijos 4u.gif .Papasakosiu ir savaja ji be jokios romantikos gal kiek keistoka smile.gif Sedim ant lovos su savo dabartiniu vyru ir pradeda kazko bartis mano mama biggrin.gif as i asaras, jis mane ramina ir sako reik ir susituoksim :mirksiukas:As jam ar tikrai to nori? biggrin.gif Jis tyli, as jam paprasyk kaip priklauso, vos vos sugebejo islementi ar tekesi uz manes wub.gif Bet pareiskimus po 2dienu nunesem ir laimingai gyvenam jau beveik 10m tongue.gif
Atsakyti
Pas mane irgi jokios romantikos ir net ne i ta puse... Taip jau buvo, kad per draugu vestuves balavojom ir kai jam uzplauke sako tekek uz manes, noriu, kad butum mano zmona as aisku atsakiau, kad taip. Kita ryta as visa laiminga, o tas net neuzsimena doh.gif po keliu dienu (kai jau nebeiskentejau) paklausiau kada bus vestuves, o jis sako - o kada nori... Tai, kad jau pasiulei teketi tai gal jau esi numates kokia data, o jis man - "ka as pasiuliau" ... Jausmas tai ne itin puikus gun_bandana.gif Susipykom. Bet po pusmecio buvo valentino diena prekybos centre stabtelejo prie juvelyriniu dirbiniu parduotuveles ir pasiule issirinkti suzadetuviu zieduka, si karta buvo blaivas lotuliukas.gif
Atsakyti
Na jau galiu ir as pasipasakoti sulaukiau ir as:) nors apie vestuves ir visa kita buvo jau kalbu planu ir pan. bet vis pagalvodavau kad tik planai, nes dar nesipirs greitu metu. tai gi isvaziavom atostogauti i palanga, kita diena nuvaziavom i Nida kadangi ten niekad nebuvus buvau tai aprodyt man smile.gif na ir teko lipti i tas yspudingas kopas be galo grazias, nors aukstis nemenkas ten lipti smile.gif uzlipe apziurejom pasedejom, o kai ruosemes jau eit is kopu, maniskis priklaupe nors nesupratau ka jis cia daro kol nepamaciau dezutes blush2.gif blink.gif o kad reze kalba ilga, is pradziu bandziau klausyti bet labai jau jam drebejo balsas tai po to mintyse tiktai laikiausi kad tik nepravirkti, nes ir pagailo kad taip stengiasi wub.gif niekada nepagalvojau, kad ir man taip drebes kojos po visko vien pasimeciau nes nesitikejau to thumbup.gif truputi issipleciau bet kad ir kaip pasakotum visviena to nenupasakosi wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Panele* @ 2010 07 24, 09:23)
Na jau galiu ir as pasipasakoti sulaukiau ir as:)  nors apie vestuves ir visa kita buvo jau kalbu planu ir pan. bet vis pagalvodavau kad tik planai, nes dar nesipirs greitu metu. tai gi isvaziavom atostogauti i palanga, kita diena nuvaziavom i Nida kadangi ten niekad nebuvus buvau tai aprodyt man smile.gif na ir teko lipti i tas yspudingas kopas be galo grazias, nors aukstis nemenkas ten lipti smile.gif uzlipe apziurejom pasedejom, o kai ruosemes jau eit is kopu, maniskis priklaupe nors nesupratau ka jis cia daro kol nepamaciau dezutes  blush2.gif  blink.gif  o kad reze kalba ilga, is pradziu bandziau klausyti bet labai jau jam drebejo balsas tai po to mintyse tiktai laikiausi kad tik nepravirkti, nes ir pagailo kad taip stengiasi  wub.gif niekada nepagalvojau, kad ir man taip drebes kojos po visko vien pasimeciau nes nesitikejau to thumbup.gif  truputi issipleciau bet kad ir kaip pasakotum visviena to nenupasakosi  wub.gif  thumbup.gif

sveikinu wub.gif wub.gif wub.gif kaip grazu skaityt tokias istorijas wub.gif ir paciai malonus prisiminimai sugryzta wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Panele* @ 2010 07 24, 12:23)
Na jau galiu ir as pasipasakoti sulaukiau ir as:) 

sveikinimai wub.gif miela istorija wub.gif wub.gif
Atsakyti
aciu labai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Panele* @ 2010 07 24, 12:23)
Na jau galiu ir as pasipasakoti sulaukiau ir as:)  nors apie vestuves ir visa kita buvo jau kalbu planu ir pan. bet vis pagalvodavau kad tik planai, nes dar nesipirs greitu metu. tai gi isvaziavom atostogauti i palanga, kita diena nuvaziavom i Nida kadangi ten niekad nebuvus buvau tai aprodyt man smile.gif na ir teko lipti i tas yspudingas kopas be galo grazias, nors aukstis nemenkas ten lipti smile.gif uzlipe apziurejom pasedejom, o kai ruosemes jau eit is kopu, maniskis priklaupe nors nesupratau ka jis cia daro kol nepamaciau dezutes  blush2.gif  blink.gif  o kad reze kalba ilga, is pradziu bandziau klausyti bet labai jau jam drebejo balsas tai po to mintyse tiktai laikiausi kad tik nepravirkti, nes ir pagailo kad taip stengiasi  wub.gif niekada nepagalvojau, kad ir man taip drebes kojos po visko vien pasimeciau nes nesitikejau to thumbup.gif  truputi issipleciau bet kad ir kaip pasakotum visviena to nenupasakosi  wub.gif  thumbup.gif

Sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TamsiMergaite @ 2010 07 03, 23:29)
Super!!!  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Apie savo patylesiu  verysad.gif  verysad.gif 

JIS: Girdi , imk mano kortele , nusipirk zieda.
AS: ??? blink.gif  blink.gif
JIS: Tai tu nori zenitis ar ne?
AS: ??? blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif
JIS: Nu viskas , lekiu i darba. Ate.
verysad.gif  verysad.gif Nors imk ir nusisauk. Durnelis.. verysad.gif

blink.gif blink.gif niu ir tokiu dar buna doh.gif



Labai graziu, siltu, nuostabiu istoriju cia daug kas papasakojo, labai grazu wub.gif as irgi laukiu..vis tiek juk tik karta gyvenime tokia diena buna wub.gif
Atsakyti
Na mano vyras su romantika nelabai sutaria. Galima sakyti, kad pasipirsimas buvo dvigubas. Pira syki tai padare SMS pagalba. Mes draugavom tada tik puse metu. Jis tuo metu buvo uzsienyje, as buvau pusseseres vestuvese poroje su jaunojo draugu. Matyt MB kilo pavydas, nes per SMS apsizodziavom. Pirmadieni po tu vestuviu man buvo tokia bjauri diena. Buvau persalusi, lupa apsoko, truputi temperauros, o darbe lyg tycia paaiskejo, kad turiu padaryti tokia ataskaita, kurios be vadovo padaryti negaliu, o ja butina kaip tik ta diena priduoti. Vienu zodziu diena buvo tragiska. Bet... iseinant is darbo gavau SMS. Rase mano aukselis. Tiksliai nebepamenu teksto, bet buvo toks siltas SMS, kuris baigesi tuo, kad jis pasake, jog noretu, kad buciau jo zmona. as net apsiasarojau. namo ejau visa svytinti. po pusmecio per musu metines jis iteike man ir ziedeli. biggrin.gif
Atsakyti
man pasipirso ant Prisikelimo baznycios, Kaune cia, nusiveze uzristom akim, atseit staigmena smile.gif sunkiai viska atsimenu, buvau nustebus ir pasimetus, nesitikejau smile.gif buvo romantiska smile.gif wub.gif
Atsakyti
Kaip grazu skaityt romantiskas istorijas wub.gif Kad daugiau tokiu vyru romantisku ir tada moterys laimingos bus wub.gif Ech, kaip gera paskaitinet grazius pasakojimus wub.gif Laimes visoms! wub.gif As tikiuosi, kad greitai savaja irgi galesiu papasakot..
Atsakyti
smile.gif+2007 04 14, 19:17-->
QUOTE(curly smile.gif @ 2007 04 14, 19:17)
o man pasipirso kai atostogavom ispanijoj, kol maudziausi jis ant lovos ir kriaukliu sudeliojo uzrasa "ar tekesi uz manes"  ir sirdeliu sudeliojo is tu paciu kriaukliu. kai iejus i kambari pamaciau uzrasa,tai atsiklaupe ir paklause ar tekesiu ir uzmove ziedeli. man labai patiko, nors jau ir tikejausi  wub.gif

kaip gražu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti