Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jums jūsų draugas pasipiršo?

As irgi laukiu tuos dienos kada man pasipirs, nes kaip ne kaip 7 metus jau draugaujame javascript:emoticon(':hm')
Atsakyti
QUOTE(~Emilija~ @ 2010 05 22, 14:22)
As irgi laukiu tuos dienos kada man pasipirs, nes kaip ne kaip 7 metus jau draugaujame javascript:emoticon(':hm')

nelauk ir tas momentas ateis savaime:)
Atsakyti
Is karto pasakysiu, kad mes abu ziaurus neromantikai doh.gif biggrin.gif draugaujam tris metus. As nestuke.gif ir rugpjuty mums gims stebuklelis. Apie vestuves nebuvo net kalbos, nes esam jauni ir pinigeliu vestuvems tikrai neturim. Atsitiko taip, kad jis dabar ne su mumis. Praita savaite gaunu ilga zinute apie reikalus ir viena pastraipa "Zinai as pagalvojau, kad rugsejo 1diena mums reiketu susirasyti bent, sita diena-paprasta savaites diena, taciau ji bus isimintina mums, ka tu apie tai manai?" doh.gif lotuliukas.gif
Vat ir tokiu buna lotuliukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 05 23, 15:03-->
QUOTE(Mazyle smile.gif @ 2010 05 23, 15:03)
Is karto pasakysiu, kad mes abu ziaurus neromantikai doh.gif  biggrin.gif draugaujam tris metus. As  nestuke.gif  ir rugpjuty mums gims stebuklelis. Apie vestuves nebuvo net kalbos, nes esam jauni ir pinigeliu vestuvems tikrai neturim. Atsitiko taip, kad jis dabar ne su mumis. Praita savaite gaunu ilga zinute apie reikalus ir viena pastraipa "Zinai as pagalvojau, kad rugsejo 1diena mums reiketu susirasyti bent, sita diena-paprasta savaites diena, taciau ji bus isimintina mums, ka tu apie tai manai?" doh.gif  lotuliukas.gif
Vat ir tokiu buna lotuliukas.gif



4u.gif
Papildyta:
Mes jau 5 metai draugaujam ir dar apie vestuves net kalbų nėra .
Kažkada seniai esu sakius kad kai pradraugausim 5 metus , arba ženysimės arba skirsimės g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Mes ir 7 metus draugaujame ir praktiskai apie vestuves nesnekam, nes jo manymu kol nuosavo butu nera tai nera ko svajoti...
Atsakyti
Na pasipasakosiu ir as bigsmile.gif
Maniskis pasipirso pernai metu paskutines dienos ryte rolleyes.gif Kaip iprastai as visada keldavausi puse 8 i darba, tik ta ryta ikyriai suskambo MB telefono zadintuvas, anksciau nei maniskis zadintuvas (buna sensacija, kai jis keliasi 7-8val ryte). Zadintuvas rekia, o tas nesikelia, jau maniau desiu as jam per ausi rupuzei, kam mano saldu miega trukdo ir dar taip anksti ryte. Zinoma, zadintuva as uzciaupiau, bet dar siltai i patalus ilindau, galvoju dar 15min pasnausiu... Ziu maniskis ropoja is lovos, girdziu puodukai barska, sauksteliai tarska - galvoju gerai atnesi kavos i patalus, tai kol isgersiu dar 10 min pabusiu siltai bigsmile.gif lotuliukas.gif Atnesa kava, as geriu, o tas sedi priesais mane ir ziuri kaip katinas i lasinius mirksiukas.gif tik staiga pajutau, kad kazkas man nepatogiai duriai i pirsta (mat nesioju du ziedelius- vienas nuo "Kaledu Senio" kitas gimtadienio dovana), neziuredama pasitaisau- vistiek duria... Nagi pakeliu arciau akiu, ogi ziu ziedelis dar vienas puikuojasi ant pirsto wub.gif lotuliukas.gif As kaip kokia nesusipratele ir klausiu jo "kas cia?". Tai kai pamaciau jau zieduka, MB ir pasipirso (tik neatsimenu kaip klause "ar tekesi uz manes" ar "ar busi mano zmona") mirksiukas.gif Tai va dabar jau laukiam tos dienos, kad saumainysim ziedelius.
Atsakyti
Pasipiršo tokioj vietoj, kur pirmą kartą pasibučiavome. Mes dažnai ten nueiname. Tąkart buvo jau vėlus vakaras, bet labai ramu ir romantiška. Kai paklausė ar sutinku būti jo žmona, turbūt kokį 50 kartų pakartojau "TAIP!" vis bučiuodama mažais bučinukais ir šokinėdama bei spiegdama iš laimės blush2.gif
Atsakyti
Mes nuo susipažinimo kas mėnesį pažymėdavome tą dieną, visada padovanodavo gėlių ir eidavome kur nors pavakarieniauti. Kai šventėme 5 susipažinimo mėnesį, kaip visada vakarieniavome kavinėje, po vakarienės MB atsiklaupė prieš mane ir ištiesęs žiedelį paprašė būti jo žmona wub.gif Dar po 5 mėn susituokėme bigsmile.gif Taigi pradraugavome (iš jų 7 mėn jau kartu gyvenome) 10 mėnesių iki vestuvių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziuokute @ 2010 05 26, 15:00)
Na pasipasakosiu ir as  bigsmile.gif
Maniskis pasipirso pernai metu paskutines dienos ryte  rolleyes.gif Kaip iprastai as visada keldavausi puse 8 i darba, tik ta ryta ikyriai suskambo MB telefono zadintuvas, anksciau nei maniskis zadintuvas (buna sensacija, kai jis keliasi 7-8val ryte). Zadintuvas rekia, o tas nesikelia, jau maniau desiu as jam per ausi rupuzei, kam mano saldu miega trukdo ir dar taip anksti ryte. Zinoma, zadintuva as uzciaupiau, bet dar siltai i patalus ilindau, galvoju dar 15min pasnausiu... Ziu maniskis ropoja is lovos, girdziu puodukai barska, sauksteliai tarska - galvoju gerai atnesi kavos i patalus, tai kol isgersiu dar 10 min pabusiu siltai  bigsmile.gif  lotuliukas.gif Atnesa kava, as geriu, o tas sedi priesais mane ir ziuri kaip katinas i lasinius  mirksiukas.gif tik staiga pajutau, kad kazkas man nepatogiai duriai i pirsta (mat nesioju du ziedelius- vienas nuo "Kaledu Senio" kitas gimtadienio dovana), neziuredama pasitaisau- vistiek duria... Nagi pakeliu arciau akiu, ogi ziu ziedelis dar vienas puikuojasi ant pirsto  wub.gif  lotuliukas.gif As kaip kokia nesusipratele ir klausiu jo "kas cia?". Tai kai pamaciau jau zieduka, MB ir pasipirso (tik neatsimenu kaip klause "ar tekesi uz manes" ar "ar busi mano zmona")  mirksiukas.gif Tai va dabar jau laukiam tos dienos, kad saumainysim ziedelius.

Tai jums užmovė žiedelį, kai miegojot? blink.gif hihihi.gif
Maniškis sakė, kad tokią mintį turėjo, bet bijojo, kad neprabusčiau hihihi.gif
Atsakyti
Aš laukiu tos dienos, kaip vaikai laukia gimtadienio šventės biggrin.gif lotuliukas.gif Bet dar niekaip nesulaukiu doh.gif biggrin.gif Nors netyčia sėdėdama prie draugo kompiuterio perskaičiau jo susirašinėjimą su draugu, ir aptikau man įdomių dalykų... bigsmile.gif ax.gif Kiek supratau, kiek nesupratau, kad rugpjūčio mėnesį, mums grįžus į lietuvą, maniškis klups ant kelių prieš mane ir prašys būti jo žmona blush2.gif doh.gif biggrin.gif bigsmile.gif o Dieve, kad čia tik būtų tiesa... unsure.gif ax.gif biggrin.gif Nes vistik, kaip ne kaip, jau ir apie vestuves kalbam, ir apie vaikučius ir gyvenam kartu.. Ir draugaujam 4 metus ... rolleyes.gif wub.gif Merginos, laukim, ir sulauksim !! biggrin.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(secret_lover_ @ 2010 07 02, 10:14)
Nors netyčia sėdėdama prie draugo kompiuterio perskaičiau jo susirašinėjimą su draugu, ir aptikau man įdomių dalykų...  bigsmile.gif  ax.gif  Kiek supratau, kiek nesupratau, kad rugpjūčio mėnesį, mums grįžus į lietuvą, maniškis klups ant kelių prieš mane ir prašys būti jo žmona  blush2.gif  doh.gif  biggrin.gif  bigsmile.gif  o Dieve, kad čia tik būtų tiesa...  unsure.gif  ax.gif  biggrin.gif  Nes vistik, kaip ne kaip, jau ir apie vestuves kalbam, ir apie vaikučius ir gyvenam kartu.. Ir draugaujam 4 metus ...  rolleyes.gif  wub.gif  Merginos, laukim, ir sulauksim !!  biggrin.gif  ax.gif  4u.gif

tai dabar tau laukimo metas prasides bigsmile.gif
Atsakyti



Super!!! lotuliukas.gif lotuliukas.gif Apie savo patylesiu verysad.gif verysad.gif

JIS: Girdi , imk mano kortele , nusipirk zieda.
AS: ??? blink.gif blink.gif
JIS: Tai tu nori zenitis ar ne?
AS: ??? blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
JIS: Nu viskas , lekiu i darba. Ate.
verysad.gif verysad.gif Nors imk ir nusisauk. Durnelis.. verysad.gif

Atsakyti