Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jums jūsų draugas pasipiršo?

QUOTE(tuti-fruti @ 2010 01 21, 21:42)
as skaitau slaitau ir vis paziuriu i nick'a, nes atrodo, kad pati rasau... ir mum puspenktu metu jau, ir geguzes pabaigoj 6m sueis  maniskis irgi 26m ir zyzia, kad nenori senu teciu buti  bet nu nesipersa dar...
sutapimai... 

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif Gal dar tau 22, o jūsų draugystės metinės gegužės 30 d bigsmile.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Jolanta1986 @ 2010 01 21, 22:30)
Maniškis jau ir apskaičiavęs kiek norėtų  , bet kaip žiedelio nėr, taip nėr 

Maniškis irgi biggrin.gif dviejų mažiausiai, trečias jeigu finansai leis unsure.gif Lytis jam nesvarbu, kad tik sveiki būtų 4u.gif

QUOTE(Becky @ 2010 01 22, 10:34)
Kiek cia daug graziu ir laimingu istoriju. Sveikinu visas, sulaukusais tos savo laimingos dienos  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Deja savo istorijos dar neturiu ir nezinau, ar turesiu. Mes draugaujam jau 3,5 metu, kartu gyvenam, bet ne tik kad apie perslybas, net apie ateiti nesikalbam. Tiesiog gyvenam ir tiek. Jei tik pabandau uzvesti sia tema - atsakymas vienas - ar nori pyktis? Musu santykiai butu idealus, jei ne vienas griezciausias tabu - pokalbiai apie ateiti  verysad.gif Suprantu, kad kolkas neturim savo namu, MB dar studijuoja, darbo neturi ir t.t. O tai reiskia kad artimiausiai metais ar net pora metu apie jokias perslybas galiu net nesvajoti, nes pas ji viskas suplanuota - darbas, namai, o tada jau ir seima. Bet visa tai per viena diena neatsiranda, ir per metus irgi ne. O man jau 25. Kiek turesiu laukti?  verysad.gif  Jis jaunesnis, todel to laiko kaip ir neskaiciuoja. Gal ir pati kalta kad gavau kazkokios sugyventines statusa ir pabaigos tam nesimato. Nezinau ar uzteks man jiegu ir kantrybes ir aplamai ar verta laukti jeigu puikiai zinai kad tavo mylimasis artimiausiais metais tikrai nieko neplanuoja.

O aš patarčiau parašyti jam laišką. Tiesiog raštu, atsisėsk parašyk ir palik namie, kad jis rastų grįžęs. Kad galėtų ramiai perskaityti ir pagalvoti vienas būdamas.

Parašyk, kad tau sunku gyventi nežinodama kas bus, juk tu nesitempti jo prie altoriaus. Tu tenori žinoti, kas jo galvoje dedasi, gal jis galvoja, kad vestuves bus po 10 metų? Negali žmogus nieko negalvoti. Vis tiek kažkas jo galvoje sukasi, gal nėra tikras dėl santykių, jausmų? Tegul atvirai parašo, jei pasakyt negali. Pasakyk, kad tave žeidžia jo tyla.


Aš seniau rašydavau laiškus, kai abu pasikalbėt normliai negalėdavom, nes rėkt pradėdavom iškart abu doh.gif

Sėkmės tau console.gif
Atsakyti
Hm mes kalbamės apie vestuves. Mano partneris jų laukia, aš manau, kad nėra kur skubėti (beja man 27 m.) Piršlybos man kažkokia mistika. Žinau, kad su savo nuomone aš čia kvailai atrodysiu. Kai nuspręsiu, kad esu jau subrendusi šeimai, taip jam ir pasakysiu. Tuomet eisim pirkti vestuvinių žiedų...
Atsakyti
o as ziedelio sulaukiau po devyneriu pazinties metu, rugseji planuojam vestuves wub.gif visko buvo, ir minciu, kad nemyli manes, ir spaudima lyg dariau toki, o paskui pasakiau, kad nebenoriu buti zmona, man ir taip gerai, gal pasipirs tas, kuris tikrai bus vertas. Na po dvieju menesiu sulaukiau pasiulymo rolleyes.gif rolleyes.gif taip, kad nenusiminkit. Tu vyru galvose kartais nezinia kas vyksta, ir turbut mes niekada ju neperprasim rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ingutera @ 2010 01 22, 20:30)
visko buvo, ir minciu, kad nemyli manes, ir spaudima lyg dariau toki, o paskui pasakiau, kad nebenoriu buti zmona, man ir taip gerai, gal pasipirs tas, kuris tikrai bus vertas. Na po dvieju menesiu sulaukiau pasiulymo rolleyes.gif  rolleyes.gif taip, kad nenusiminkit. Tu vyru galvose kartais nezinia kas vyksta, ir turbut mes niekada ju neperprasim rolleyes.gif


Moterų galvose irgi kartais nežinia kas vyksta Jūs tai patvirtinote. Aš nepiktai. Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2010 01 22, 13:08)


Labai geras pasiūlymas. Gal žmogus paskaitęs laišką, supras, kaip jums, 4u.gif , tai svarbu.

Atsakyti
buvo pora kartu kai as irgi rasiau laiska, tiesiog negalejau tiek visko i akis pasakyti, o rastu juk lengviau thumbup.gif tikrai suveikia, tikejausi kad atrasys bet jis paskaites atejo padekojo uz laiska ir viska atvirai atsake ko klausiau wub.gif
na o del pirslybu as irgi jau ju kaip ir laukiu, nes jis labai daznai kalba apie vestuves, vaikus ir pan, gyvenam kartu tai gal sulauksiu wub.gif ax.gif kai sulauksiu butinai pasipasakosiu, nors nera jis romantikas, doh.gif bet gal kazka sugalvos bigsmile.gif
Atsakyti
Man irgi nutiko labai juokingas dalykas

Mes su mano vyru gana aktyviai gyvenam, bunam gamtoje dauk. ir "žaidžiam" Geokešą. Taigi -rudeni išvažiavus į mišką grybauti bastemes rinkdami grybus ir mane pasikviete vyras sakydamas -žiūrėk čia raudonikis?. Aš atejau pažiūtėti ir matau guli mažytė raudona papuošalo dėžutė po egle. Man kažkaip net nesusišvietė kad čia gali būti kažkas skirta man. Pamaniau gal čia Geokešo lobis pasiūliau atidaryti -matau žiedas, apsidžiaugiau sakau -jega, davai pasiimam. paskui sekė nejauki tyla... blush2.gif
Galiausiai supratau kas čia vyksta doh.gif wub.gif ir užsimovėm žiedą 4u.gif
Atsakyti
aš tai jau žinojau, kad piršis tik nežinojau tiksliai kurią dieną, nes kartu matavomės man patinkančius žiedelius ir laukė poros mėnesių išsiskyrimas.
o buvo taip..
Jo tėveliai mums buvo padovanoję naktį druskininkų viešbutyje su vandens procedūrom, tai jau galvojau, kad druskininkuose garantuotai bus pasipiršimas, bet ne...
iš vakaro MB sako, kad jam reiks ryt prieš važiuojant dar dokumentus sutvarkyt, tai į druksininkus kokia pirma ar antra val išlėksim...
š ryto maniškis leido man ilgiau pasnausti, pats padarė sumuštinuku tongue.gif (kadangi po kelių dienų turėjom išssiskirti tai jis jau kelias savaites buvo beprotiškai mielas ir geras lotuliukas.gif )
papusryčiavom ir sako varom kartu dokumentus nuvešim ir tiesia lėksim į druskininkus.. na aš aišku atsikalbinėjau, juk nepakeliui, neįdomu man mašinoj laukt bus ir tt.. na bet įkalbėjo...
beje mes kauniečiai ir jam reikėjo į VST petraškėse.. na tai važiuojam iš HESo pusės ir kai yra sankryža į dešinę už 500m Pažaislis, o į kairę už 500m VST. tai jis pasuka į dešinę...
kadangi mes dažnai į pažaislį užsukdavom, o ir diena nuostabi, pirma gruodžio, tai man jokios minties net netopteli, gi maniau kad vakare druskininkuose doh.gif
o jis išlipa iš mašinos, pasikviečia vienuolę, kuri atrakina mus bažnyčia įžiebia lempas ir palieka mus vienut vienutėlius...
MB pasiveda mane priešais altorių, priklaupia ant kelio ir ištiesia dėžutę sakydamas kažka panašaus : tu gerai pagalvok ar nori būti su manim lotuliukas.gif (nepažodžiui bet esmė tokia)
aš su ašarom akyse sakau, kad jau pagalvojau mirksiukas.gif wub.gif

paskui pakeliui į druskininkus išsiaiškinau, kad jis prieš kelias dienas su venuolėm jau buvo sutaręs, o žiedelis jau porą savaičių namie buvo, o aš jo net nepastebėjau ax.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(turka22 @ 2007 03 04, 12:57)
Butu labai idomu isgirsti, kaip jusu draugas jums psipirso.O gal jus jam psipirsot. siais laikais tuo nieka nenustebinsi. Ar tai buvo romantiskai suplanuota viskas iki smulkmenu, ar siaip abudu sedejot ir nusprendet, kad jau laikas?

Taip, tai buvo iki smulkmenų romantiška ir jo puikiai suplanuota. wub.gif
Atsakyti
Maniskis kazkaip ir nesipirso, nes tiesiog karts nuo karto paplanuodavom ateiti kartu ir taip jau gavos kad ir jis zinojo kad as noriu vestuviu.. smile.gif tai kaip ir suzadetuviu nebuvo, tik toks bendras susitarimas..
Atsakyti
Kaip miela wub.gif Labai laukiu ir as, maniskis sako, tu net nenujausi, bus staigmena. Tai vat ir laukiu tos staigmenos biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
mm, perskaičiau visas istorijas ir net pavydas baltas suėmė. ahh, laukiu ir aš tos savo nuostabiosios dienelės, kaip mano MB man pasipirš, be abejo, dabar dar šiek tiek ankstoka, reikia mokslus pirma pabaigt(; bet yra man sakęs, jog, kai jau pasipirš, tai jau bus užtikrintas, jog sutiksiu ir susituokism maximum po metų. ir tikiuosi, jog sugalvos ką nors romantiško, nes šiaip retsykiais sugeba nustebint mane savo romantika;D
Atsakyti