Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jums jūsų draugas pasipiršo?

QUOTE(kroshkyte @ 2010 01 15, 12:32)
na, tada i tema pavarau: SKELBIAM, kad Lemynai ir kroshkytei bus pasipirsta!!  thumbup.gif  thumbup.gif
Tik pabando but kitaip!!   gun_smilie.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif cool.gif smoke.gif

Paziuresim, kuriai pirma pasiseks mirksiukas.gif

Beje, man dar kokius metus nenusimato schmoll.gif Nes kazkada jam sakiau, kad jei pirsiesi, tai metu begi ir turesim kelt veseles, nes ilgiau suzadetine nebusiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lemyna: 15 sausio 2010 - 12:22
bus matyt wub.gif as tai galeciau ir ilgiau suzadetine pabut mirksiukas.gif mane pats susizadejimas labai nudziugintu blush2.gif na, kazkaip noreciau ir tiek wub.gif

PS. koks siandien oras grazus bigsmile.gif ideali diena suzadetuvem!! 4u.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kroshkyte @ 2010 01 15, 13:49)
bus matyt  wub.gif  as tai galeciau ir ilgiau suzadetine pabut  mirksiukas.gif  mane pats susizadejimas labai nudziugintu  blush2.gif na, kazkaip noreciau ir tiek  wub.gif

PS. koks siandien oras grazus  bigsmile.gif  ideali diena suzadetuvem!!  4u.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif Labai grazus oras thumbup.gif
Atsakyti
pala g.gif daba prisiminiau kad arteja musu metuku jubiliejus bigsmile.gif mmm.. bus idomu.. rolleyes.gif biggrin.gif kazkaip nesitiki kad da nei metu nera unsure.gif atrodo jau taip ilgai kartu blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kroshkyte @ 2010 01 15, 14:08)
pala  g.gif  daba prisiminiau kad arteja musu metuku jubiliejus  bigsmile.gif mmm.. bus idomu..  rolleyes.gif  biggrin.gif kazkaip nesitiki kad da nei metu nera  unsure.gif  atrodo jau taip ilgai kartu  blush2.gif  biggrin.gif

Mums tai geguzes pabaigoj metines biggrin.gif Man tai labai greitai tie metai prabego, nesitiki, kad jau beveik 6 metus kartu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2010 01 15, 14:12)
Mums tai geguzes pabaigoj metines  biggrin.gif  Man tai labai greitai tie metai prabego, nesitiki, kad jau beveik 6 metus kartu  rolleyes.gif

tikiu kad kai mums bus toks grazus jubiliejus irgi panasiai atrodys friends.gif wub.gif
Atsakyti
Draugaujam apie 3 metus, o kartu gyvenam apie 2 m. Nesiperša ir nepanašu, kad artimiausiu metu piršis... g.gif o aš save pagaunu vis dažniau galvojant apie šeimos kūrimą, vaikus.... blush2.gif tai va nežinau sulauksiu aš tų piršlybų, ar ne rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Eimy @ 2010 01 16, 16:59)
Draugaujam apie 3 metus, o kartu gyvenam apie 2 m. Nesiperša ir nepanašu, kad artimiausiu metu piršis...  g.gif o aš save pagaunu vis dažniau galvojant apie šeimos kūrimą, vaikus....  blush2.gif  tai va nežinau sulauksiu aš tų piršlybų, ar ne  rolleyes.gif


sulauksi sulauksi, truputi kantrybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2010 01 15, 14:12)
Mums tai geguzes pabaigoj metines  biggrin.gif  Man tai labai greitai tie metai prabego, nesitiki, kad jau beveik 6 metus kartu  rolleyes.gif



as skaitau slaitau ir vis paziuriu i nick'a, nes atrodo, kad pati rasau... ir mum puspenktu metu jau, ir geguzes pabaigoj 6m sueis biggrin.gif maniskis irgi 26m ir zyzia, kad nenori senu teciu buti biggrin.gif bet nu nesipersa dar...
sutapimai... thumbup.gif
Atsakyti
man grazu klausyt kai vyrai vaikuciu nori:)
Atsakyti
Maniškis jau ir apskaičiavęs kiek norėtų lotuliukas.gif , bet kaip žiedelio nėr, taip nėr verysad.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Kiek cia daug graziu ir laimingu istoriju. Sveikinu visas, sulaukusais tos savo laimingos dienos 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Deja savo istorijos dar neturiu ir nezinau, ar turesiu. Mes draugaujam jau 3,5 metu, kartu gyvenam, bet ne tik kad apie perslybas, net apie ateiti nesikalbam. Tiesiog gyvenam ir tiek. Jei tik pabandau uzvesti sia tema - atsakymas vienas - ar nori pyktis? Musu santykiai butu idealus, jei ne vienas griezciausias tabu - pokalbiai apie ateiti verysad.gif Suprantu, kad kolkas neturim savo namu, MB dar studijuoja, darbo neturi ir t.t. O tai reiskia kad artimiausiai metais ar net pora metu apie jokias perslybas galiu net nesvajoti, nes pas ji viskas suplanuota - darbas, namai, o tada jau ir seima. Bet visa tai per viena diena neatsiranda, ir per metus irgi ne. O man jau 25. Kiek turesiu laukti? verysad.gif Jis jaunesnis, todel to laiko kaip ir neskaiciuoja. Gal ir pati kalta kad gavau kazkokios sugyventines statusa ir pabaigos tam nesimato. Nezinau ar uzteks man jiegu ir kantrybes ir aplamai ar verta laukti jeigu puikiai zinai kad tavo mylimasis artimiausiais metais tikrai nieko neplanuoja.
Atsakyti