Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jums jūsų draugas pasipiršo?

QUOTE(Lemyna @ 2010 01 11, 21:18)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Ką tik supratau, kad visai norėčiau jau tapti "sužadėtine"  blush2.gif  nors dar negyvenam kartu, bet jau ieškom, domimės ir greitu laiku gyvensim  4u.gif

Mes jau pusšeštų metų kartu  smile.gif


oho bigsmile.gif jau ilgai kartu smile.gif mes tai tokio stazo dar neturim, bet jau po metu/ dvieju planuojam apsigyvent kartu, nes abu baigsim mokslus blush2.gif wub.gif
Atsakyti
Mes draugaujame jau 7metus, o man dar nepasipirso verysad.gif ....kazkaip ir liudna
Atsakyti
QUOTE(kroshkyte @ 2010 01 11, 21:33)
oho  bigsmile.gif  jau ilgai kartu  smile.gif  mes tai tokio stazo dar neturim, bet jau po metu/ dvieju planuojam apsigyvent kartu, nes abu baigsim mokslus  blush2.gif  wub.gif

Aš tai dar studentė gerus metus būsiu biggrin.gif bet kitą žiemą jau turėtume pasitikti savo namuose wub.gif ech kaip to laukiu, net silpna pasidaro kai pagalvoju wub.gif O tada jau spausiu porie sienos, jei pats nesusiprotės pirštis biggrin.gif Bet manau, kad susiprotės. Nes žino, ko aš noriu: 1. nuosavi namai. 2. vestuvės. 3. vaikai. O jis nori vaikų labai, taip, kad manau į naktį netrauks biggrin.gif

QUOTE(~Emilija~ @ 2010 01 11, 22:08)
Mes draugaujame jau 7metus, o man dar nepasipirso  verysad.gif  ....kazkaip ir liudna

ir niekada neužsimena apie vestuves, vaikus, šeima? unsure.gif Niekada nepakalbat?
Man ir nesipiršo, bet pakalbam apie bendrą ateitį 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lemyna: 12 sausio 2010 - 13:38
QUOTE(Lemyna @ 2010 01 12, 14:34)
Aš tai dar studentė gerus metus būsiu  biggrin.gif  bet kitą žiemą jau turėtume pasitikti savo namuose  wub.gif  ech kaip to laukiu, net silpna pasidaro kai pagalvoju  wub.gif O tada jau spausiu porie sienos, jei pats nesusiprotės pirštis  biggrin.gif  Bet manau, kad susiprotės. Nes žino, ko aš noriu: 1. nuosavi namai. 2. vestuvės. 3. vaikai. O jis nori vaikų labai, taip, kad manau į naktį netrauks  biggrin.gif
ir niekada neužsimena apie vestuves, vaikus, šeima?  unsure.gif  Niekada nepakalbat?
Man ir nesipiršo, bet pakalbam apie bendrą ateitį  4u.gif


Siaip kalbames apie ateiti jau senokai, bet rezultato jokio, pati spausti jo kaip ir nenoriu nes nenoriu, kad tai butu per prievarta. Man lygiai kaip ir tau Lemyna silpna pasidaro, kai pagalvoju apie savo namus kartu su juo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2010 01 12, 14:34)
Aš tai dar studentė gerus metus būsiu  biggrin.gif  bet kitą žiemą jau turėtume pasitikti savo namuose  wub.gif  ech kaip to laukiu, net silpna pasidaro kai pagalvoju  wub.gif O tada jau spausiu porie sienos, jei pats nesusiprotės pirštis  biggrin.gif  Bet manau, kad susiprotės. Nes žino, ko aš noriu: 1. nuosavi namai. 2. vestuvės. 3. vaikai. O jis nori vaikų labai, taip, kad manau į naktį netrauks  biggrin.gif


drinks_cheers.gif mano planas irgi toks pat thumbup.gif tik maniskis biskiuka vaiku prisibijo.. nes nera gyvenime nei ciupinejes nei juolab priziurejes mazesniu nei 7 metai vaiku soske.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(kroshkyte @ 2010 01 12, 16:38)
drinks_cheers.gif mano planas irgi toks pat  thumbup.gif  tik maniskis biskiuka vaiku prisibijo.. nes nera gyvenime nei ciupinejes nei juolab priziurejes mazesniu nei 7 metai vaiku  soske.gif  hihihi.gif

Maniškis irgi nėra, kad labai daug bendro su vaikais turėtų. Mano pusbrolio vaiką tik nuo pat gimimo kokius 2-3 kartus per metus mato (jam dabar 3 m), labai fainas vaikis, drąsus, ne opus, tai jį tai žavi. Bet vaikų nori, nes nenori būt senas tetė, o jam jau 26. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Keiti @ 2009 09 19, 11:54)
Pas mus viskas gavosi labai skubinančiomis aplinkybėmis.  biggrin.gif Draugavom kartu tris metus, abu studijavom, bet apie vestuves vis pakalbėdavom, galvojom kaip čia tų pinigėlių susitaupyti, kur gyventume, net kiek vaikų norėtume smile.gif Praėjus dviem dienom po mano gimtadienio ėjau pas moterų gydytoją, nes turėjau cistelę ir mes ją vaistais varėm, kad pranyktų. Išėjau iš paskaitų anksčiau, nuėjau į polikliniką, žiūri mane ten echoskopu ir sako: "Matau cistą ir... jūs nėščia penkias savaites" bigsmile.gif Pirma mano reakcija buvo bigsmile.gif  wub.gif Gydytoja žinojo, kad aš -ytė, bet paklausė, ar vaikelis laukiamas, kad aš tokia laiminga. Tai atsakiau, kad neplanuotas, bet laukiamas tai tikrai smile.gif Gydytoja išrašė siuntimą į ligoninę, kad išsaugoti nėštumą, esant cistai. Išėjau iš poliklinikos, einu link namų, nieko nematau, nesuprantu, kas vyksta galvoje. Suvokiu tik tai, kad reikia pranešti mūsų tėvams ir gultis tuoj pat į ligoninę. Tai paskambinau mylimajam ir pasakiau, kad išeitų iš paskaitų ir atvyktų pas mane. Grįžau namo, išgėriau arbatos ir laukiau. Ateina draugas, o aš į ašaras nieko nesakius, nežinau, kodėl būtent tokia reakcija buvo. Nieko jam nereikėjo sakyti biggrin.gif Juk žinojo, kad einu pas ginekologę smile.gif Jo pirmi žodžiai: "Mažute, viskas gerai. Matai, mūsų planai pildosi, bus vaikelis, bus vestuvės wub.gif " Išvyko iš manęs, nes reikėjo nuvežti dokumentus. Aš likau krautis daiktus į ligoninę. Kai vėl pas mane atvažiavo, įteikė žiedelį ir pasakė, kad tam, jog būtume laimingi, nebūtinai viskas turi vykti pagal planą, svarbiausiai, kad viskas būtų nuoširdu wub.gif  Tai tokia mūsų istorija smile.gif

wub.gif kaip grazu , net asaros kaupiasi akyse ... laukiu ir as savuju... tik kazin kada sulauksiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(~Emilija~ @ 2010 01 12, 16:37)
Siaip kalbames apie ateiti jau senokai, bet rezultato jokio, pati spausti jo kaip ir nenoriu nes nenoriu, kad tai butu per prievarta. Man lygiai kaip ir tau Lemyna silpna pasidaro, kai pagalvoju apie savo namus kartu su juo  4u.gif

o tai jis nesako, kada norėtų vesti, kada norėtų vaikų susilaukti? Manau reiktų jums atviro pokalbio. g.gif

O jūs, kaip suprantu, irgi dar neturit nuosavų namų? tai gal juos planuojat? 4u.gif
Atsakyti
o man nieks nesipiršo, pamatėm ,kad laukiames apsidžiaugė ir viskas aišku buvo reik tuoktis. tai ir susituokėm.
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2010 01 12, 17:05)
Maniškis irgi nėra, kad labai daug bendro su vaikais turėtų. Mano pusbrolio vaiką tik nuo pat gimimo kokius 2-3 kartus per metus mato (jam dabar 3 m), labai fainas vaikis, drąsus, ne opus, tai jį tai žavi. Bet vaikų nori, nes nenori būt senas tetė, o jam jau 26.  4u.gif

tai dar laiko jis turi mirksiukas.gif bent jau as manau kad iki 30ties dar galima ir palaukti biggrin.gif taciau aisku geri ir grazus ketinimai visada yra gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kroshkyte @ 2010 01 13, 15:10)
tai dar laiko jis turi  mirksiukas.gif  bent jau as manau kad iki 30ties dar galima ir palaukti  biggrin.gif taciau aisku geri ir grazus ketinimai visada yra gerai  thumbup.gif

Nu man gražu jauni tėveliai wub.gif nors mums jau tai nebegresia doh.gif unsure.gif Kai pagalvoju, kad mano amžiaus mano mama jau turėjo vieną vaiką 2 metų ir kito laukėsi, tai susivoki, kad laikas nestovi... unsure.gif

Biški ne į temą mes čia tongue.gif
Atsakyti
na, tada i tema pavarau: SKELBIAM, kad Lemynai ir kroshkytei bus pasipirsta!! thumbup.gif thumbup.gif
Tik pabando but kitaip!! gun_smilie.gif
Atsakyti