Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jums jūsų draugas pasipiršo?

Man idomu ar yra cia esanciu SM kurios pacios pasipirso g.gif
Atsakyti
Pas mane balto aukso blush2.gif kai kazkada kalba ejo apie ziedus tai uzsiminiau kad noreciau balto, kad derintusi prie kitu papuosalu nes nesioju sidabra smile.gif
Atsakyti
Aš taip pat nešioju tik sidabrą, tai baltas auksas būtų geriau blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikutes as ir jau turiu ta savo diena smile.gif
Pasipirso jis man vakar po 8metu draugystes, kadangi vakar nauji metai,sie metai mums buvo kitoki nei visada esam ne lt, pavalge najametine vakariene nusprendem eit i miesta pasiziuret kaip sutinka naujus, maniskis jau buvo isisblaskes nekalbus, tik manes klausinejo ar viskas gerai ar nesalta smile.gif nuejom ant tilto visas miestas ir sala matosi taip grazu tie fejerverkai,paskui nuejom pasivaikscioti palei vandenyna, grazu, jachtos plaukia, zmones visi atrodo tokie laimingi, nuejom pakrante iki pat galo, grazus vaizdas, o tada jis mane apkabino ir sako: as tau noriu kai ka pasakyt, ir zinoma labai graziai ir graudinanciai pakalbejo, istikruju as nelabai supratau kas vyksta, pasimeciau labai, net susigraudinau, kai jis pakaluse ar busi mano suzadetine gal puse minutes tylejau nes buvo likus be zado, bet zinoma atsakiau kad taip smile.gif esam abu labai laimingi smile.gif wub.gif niekada nepamirsiu sio ivykio, tikrai buvo miela ir grazu wub.gif tai va esam naujai "iskepti" suzadetiniai.
Dar siand ryte nubudus buvo pirma mintis ar as nesapnavau ir is kart paziurejau i savo ranka, pasirodo nesapnavau ten tikrai zeri ziedukas ir jau vienas kita pavadinam suzadetiniais,miela smile.gif

o del zieduko koks turi but, tai sutiksiu turbut su ta nuomone kad kam koks patinka, bet kazkur girdejau kad jis turi but auskinis ir su iskilusia akute smile.gif o pati gavau auskini su grazia zerincia akute wub.gif
Atsakyti
Zavinga22,sveikinimai,dziuagiuosi uz jus.Graziai pasipirso wub.gif

Atsakyti
mmm, tai ne man vienai pasipiršo per naujus wub.gif o viskas vyko labai netikėtai, na pakalbėdavom apie šeimą, bet vistiek buvo malonus ir netikėtas siurprizas wub.gif
naujus sutikom ant mums ypatingos vietos (tokio kalno), vėliau paismaginom su rogutėm ir kai grįžom aš prie įprastinių darbų pripuoliau, na kloju lovą, ketinam vesti šunį ir kažkaip užspaudė virtuvėj mane ax.gif iš pradžių net nesupratau kas vyksta, bet po visų mielų žodžių tapau žieduota persona bigsmile.gif dar ir abar spurdu iš laimės biggrin.gif
beje, paskui paiškėjo, kad norėjo pasipiršti ant ypatingojo kalno, bet ten buvo pilna žmonių, dar draugė su draugu aplink siuto, o MB norėjo romantiškos ir ramios vietos, tai paskui sako, va nesigavo, kaip norėjau, bet man viskas buvo ir taip šaunu bei ypatinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tinuska87: 03 sausio 2010 - 13:11
QUOTE(Zavinga22 @ 2010 01 01, 14:48)
Sveikutes as ir jau turiu ta savo diena smile.gif
Pasipirso jis man vakar po 8metu draugystes, kadangi vakar nauji metai,sie metai mums buvo kitoki nei visada esam ne lt, pavalge najametine vakariene nusprendem eit i miesta pasiziuret kaip sutinka naujus, maniskis jau buvo isisblaskes nekalbus, tik manes klausinejo ar viskas gerai ar nesalta smile.gif nuejom ant tilto visas miestas ir sala matosi taip grazu tie fejerverkai,paskui nuejom pasivaikscioti palei vandenyna, grazu, jachtos plaukia, zmones visi atrodo tokie laimingi, nuejom pakrante iki pat galo, grazus vaizdas, o tada jis mane apkabino ir sako: as tau noriu kai ka pasakyt, ir zinoma labai graziai ir graudinanciai pakalbejo, istikruju as nelabai supratau kas vyksta, pasimeciau labai, net susigraudinau, kai jis pakaluse ar busi mano suzadetine gal puse minutes tylejau nes buvo likus be zado, bet zinoma atsakiau kad taip smile.gif esam abu labai laimingi smile.gif  wub.gif  niekada nepamirsiu sio ivykio, tikrai buvo miela ir grazu  wub.gif tai va esam naujai "iskepti" suzadetiniai.
Dar siand ryte nubudus buvo pirma mintis ar as nesapnavau ir is kart paziurejau i savo ranka, pasirodo nesapnavau ten tikrai zeri ziedukas ir jau vienas kita pavadinam suzadetiniais,miela  smile.gif

o del zieduko koks turi but, tai sutiksiu turbut su ta nuomone kad kam koks patinka, bet kazkur girdejau kad jis turi but auskinis ir su iskilusia akute smile.gif o pati gavau auskini su grazia zerincia akute  wub.gif

Koks sutapimas, per šiuos Naujus metus mūsų taip pat buvo 8-tos draugystės metinės ir skirtumas tas, kad šįmet mes jau penkeri metai kaip vedę smile.gif
Atsakyti
Mes su mb kartu 5 metai. Ir per siuos naujus metus mane kaip zaibas trenke mintis, kad as ji myliu be galo be krasto, kad tai visai nauja jausmu kokybe, kad geresnio pasaulyje nera ir nebus ir kad noriu uz jo isteketi, kad jau dabar esu jo. Tai va, dabar teks laukti, kol ir ji toks suvokimas aplankys. Sakiau sau, kad jei per kokius 1-1,5 metu nepasipirs, pirsiuos pati.
Juokinga, nes jis kazkada pusiau juokais sake, kad nesipirs niekada ir man reikes pirstis. Tada man asurdiskai atrode, bet dabar imu manyt, kad tai nieko blogo. Juk butu nuostabu taip nustebinti mylima zmogu.

Na, netelpa many sitie nauji jausmai. Nemaniau, kad gali po 5 metu tokia nauja staigi banga uzplust. Kaip vel pirma karta isimylejus. Jums rasau, nes jam nedristu dar issakyt. Juk meile prisipazinau irgi tik praejus pusmeciui po to, kai suvokiau, kad myliu.
Ir ziedas, kuris kazkada atrode turis buti labai grazus grazus ir su deimantu, dabar atrodo visai nesvarbus. Ech! Svaigstu...

Ech, sorry, kad tema pritersiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arven: 07 sausio 2010 - 22:02
kiek daug gražių istorijų.. wub.gif
mačiau klausė apie žiedelį kažkas mano buvo auksinis su baltu auksu,grynai auksinis man nepatiktų unsure.gif
Atsakyti
vakar juokais gavau klausima "o tu zenytumeisi uz mane? ax.gif "
sakau: "aha bigsmile.gif "
jis: "o pasa turi? ainam rytoj..!! biggrin.gif "
as: "neturiu blink.gif "
jis: "nu va.. pati kalta!! lotuliukas.gif "


aiskiu cia juokais mes.. bet manau kad visa tai sako, jog jis apie tai jau galvoja blush2.gif butu smagu susizadeti wub.gif pradziai.. 4u.gif
Atsakyti
Ilgai lauziausi, sakiau netekesiu. Bet teko kartu daug sunkumu patirt paskutiniu metu, tai supratau, kad visdelto noriu. Ir pries metus sutikau, kai tiesiog vel apie tai pradejo kalbeti. Nebuvo jokiu super pirslybu, bet man ir nepatiktu, ne romantike as, nejaukiai jausciausi. Iki siol ji meiluziu vadinu, o ne vyru, raukosi, pyksta tada biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victoria Beckham: 09 sausio 2010 - 22:07
QUOTE(kroshkyte @ 2010 01 09, 18:00)
vakar juokais gavau klausima "o tu zenytumeisi uz mane?  ax.gif "
sakau: "aha  bigsmile.gif  "
jis: "o pasa turi? ainam rytoj..!! biggrin.gif "
as: "neturiu  blink.gif "
jis: "nu va.. pati kalta!!  lotuliukas.gif  "
aiskiu cia juokais mes.. bet manau kad visa tai sako, jog jis apie tai jau galvoja  blush2.gif butu smagu susizadeti  wub.gif pradziai..  4u.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Ką tik supratau, kad visai norėčiau jau tapti "sužadėtine" blush2.gif nors dar negyvenam kartu, bet jau ieškom, domimės ir greitu laiku gyvensim 4u.gif

Mes jau pusšeštų metų kartu smile.gif
Atsakyti