Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jums jūsų draugas pasipiršo?

oho kokios jaunos teka 20 - 21 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinutia @ 2009 10 15, 12:55)
Is roziu sudejo sirdi, vidury viena roze, o salia zieduko dezute gulejo, o as jos net nemaciau  doh.gif  reze kalba, atsiklaupe ir paklause ar tekesiu  ax.gif  aisku apsiverkiau, apsikabinau ir pasakiau taip. tiesa tai ivyko vakar, per mano gimtadieni 21  4u.gif



wow.. wub.gif

sveikinu!!! thumbup.gif
Atsakyti
Man metus laiko minejo kazka ar noreciau ir pan, bet as nekreipiau demesio. O veliau kaizkaip savaime viskas atsitiko. Karta susipykom del kazkokio menkniekio, sedejom masinoj, jis nei is sio, nei is to, sako "tai einam rytoj i zaksa". Per 15 min parinkom data, o po 10 menesiu susituokem.
Atsakyti
QUOTE(skorpea @ 2009 05 28, 18:35)
sveikutes 4u.gif
pasipirso per kaledas wub.gif  ant sniego is sviecianciu lazdeliu sudeliojo zodi myliu tave wub.gif liepe iseiti i lauka ten priklaupe ir pasipirso jausmas nenusakomas ir neuzmirstomas wub.gif
ar jums ta diena tokia pati isimintina 4u.gif

Labai fainai pasipirso wub.gif cray.gif
Papildyta:
QUOTE(Alinutia @ 2009 10 15, 13:55)
Is roziu sudejo sirdi, vidury viena roze, o salia zieduko dezute gulejo, o as jos net nemaciau  doh.gif  reze kalba, atsiklaupe ir paklause ar tekesiu  ax.gif  aisku apsiverkiau, apsikabinau ir pasakiau taip. tiesa tai ivyko vakar, per mano gimtadieni 21  4u.gif

wub.gif
Man buvo taip padare tik dar aplink rozes zvakuciu apdejo ir tokias tris sirdis kambaryje dvi ant zemes ir viena ant stalo wub.gif wub.gif per musu 6m draugystes proga... tik nebuvo jokios dezutes su ziedu verysad.gif

Papildyta:
QUOTE(kristalines @ 2009 08 17, 13:33)
nusiveze i zirgyna mane, dar pora draugu kartu vyko, isinuomojom zirgus ir jojom per miskus ir pievas... staiga sako, "sustok trumpam", sustojom abu ir tada paklause, sako : "ar labai myli mane?" , as atsakiau, kad beabejo, sako : "Tai busi mano zmona? " ... tai netekau amo.... atsakiau, kad zinoma po kokios minutes (beje, pasakiau : "tai aisku"  , is ko poto labai juokiames)... tada nulipo nuo zirgo, atejo prie manes, vis dar sedincios ant zirgo ir uzmove man ziedeli, pabuciavo.... poto kopem i piliakalni, gerem sampana..... ir t.t.    wub.gif  wub.gif na jauciausi pati laimingiausia pasaulyje, ir vis dar tebesijauciu, nes mes susizadeje tik nuo 6-dienio smile.gif  wub.gif  Na buvo tobula viskas, geriau net negalejo buti...  wub.gif  wub.gif  wub.gif  4u.gif  uz tai ji ir myliu  blush2.gif  ax.gif  wub.gif

wub.gif grazu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xernesta: 09 lapkričio 2009 - 19:26
Visiskai nesitikejau, kad pasipirs doh.gif Jau toks neromantikas iki koju pirstu, kad vos nesusijuokiau pirma karta matydama toki rimta ir atmintinai ismokusi savo kalba wub.gif Nors ir vieta kur pasipirso tai doh.gif lotuliukas.gif Buvom Britanijoj, muzikos festivaly ir po Goldfrapp pasirodymo drinks_cheers.gif padare viska ka reikejo.
Na cia gal ir idomu laika brangusis parinko blink.gif bet taip dziaugiausi, kad jau neberupejo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Akrilik @ 2009 11 12, 23:52)
Visiskai nesitikejau, kad pasipirs  doh.gif Jau toks neromantikas iki koju pirstu, kad vos nesusijuokiau pirma karta matydama toki rimta ir atmintinai ismokusi savo kalba  wub.gif Nors ir vieta kur pasipirso tai  doh.gif  lotuliukas.gif Buvom Britanijoj, muzikos festivaly ir po Goldfrapp pasirodymo  drinks_cheers.gif padare viska ka reikejo.
Na cia gal ir idomu laika brangusis parinko  blink.gif  bet taip dziaugiausi, kad jau neberupejo  ax.gif

labai miela, kad zmogus kuriam tai visai nebudinga taip del taves stengesi, net ismoko kazka grazaus pasakyt is anksto smile.gif
Atsakyti
Kaip smagu paskaityti tokias grazias istorijas mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Kaip aš norėčiau savo pasakos ..... wub.gif
Atsakyti
oi norėčiau, kad man pasipirštu ir aš čia ateičiau ir pasakočiau savo istoriją
Atsakyti
Sveikutes,
Tai va, pasidalinsiu ir as savo dziaugsminga diena wub.gif
Turim mes tokia "savo" diena ax.gif buvo vasara, MB buvo darbe, tai ta proga nusprendem nuvaziuoti i viena vieta, kur jau senai galvojom smile.gif Jam tik grizus, sedom i masina vaziuoti. Vaziuojam vaziuojam, sakau kad kazkaip ne tuo keliu vaziuoji...sako ai kamsciai vaziuosiu kitu. Tai va,vaziuojam toliau ir vistiek ziuriu kad cia kazkas neaisku, kad mes jau isvaziuojam is Vilniaus biggrin.gif sakau kur tu cia vaziuoji? sako vaziuojam pavakarieniaut ten kur tau buvo labai skanu (o nesenai cia buvom Trakuose su jo seses seima tai pietavom labai skaniai). Sakau nu tu ir sugalvoji. Tai va nuvaziavom ten, nuejom i ta kavinuke, taip fainei prie vandens, matesi Traku pilis is ten ax.gif Tik kad laukem ilgokai kol maista atnes..ziuriu MB vis nervinasi kur ta padaveja, sako nespesim.. sakau kur nespesim? ai pamatysi sako. Tai va, nespejau net pabaigti savo kepsnio MB jau tempesi is kavines biggrin.gif sako begu iki masinos dar greit, palauk biski. (o masina buvo salia aikstelej). Grizta pilnom rankom, nesinas pilna pintine ir tempiasi Traku pilies link blush2.gif galvojau atsisesim dabar kur ant zolytes ir pasibusim. Visgi klydau biggrin.gif ogi prie Traku pilies nuomoja jachtas tai va MB ir liepe i viena is ju lipt wub.gif nu sakau tu duodi biggrin.gif Buvo nerealiai..dangus giedras giedras, tai silta, romantiska..sampana tik gurksnojom blush2.gif Kai jau plaukem link kranto, ziuriu MB visas toks drebantis, rimtas.. issitrauke savo telefona ir pajunge musu daina wub.gif sakau kam cia? sako palauk ir padave sandainiu dezute, sako paziurek kas ten? (buvo nupirkes dvi rafaelo dezutes tai vis klausiau kam tiek daug). Ziuriu ogi ten maza dezute, atidarau o ten ziedelis wub.gif priklaume MB ir paklause ar uz jo tekesiu wub.gif lotuliukas.gif zinoma mano atsakymas buvo teigiamas thumbup.gif bet buvau ziaurei nustebinta ir begalo laiminga thumbup.gif wub.gif
Tai va tokia ta musu grazioji diena wub.gif
Atsakyti
Sveikutės, tiek gražių istorijų prisiskaičiau wub.gif

Dar neturiu tokios gražios pasakos smile.gif Bet norėčiau paklausti, kokiu žiedeliu Jums pasipiršo (auksu, baltu auksu ar sidabriniu). g.gif Maniškis klausinėja ir net nežinau ką pasakyti, kokiais peršamasis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanta1986 @ 2009 12 30, 19:22)
Sveikutės, tiek gražių istorijų prisiskaičiau  wub.gif

Dar neturiu tokios gražios pasakos smile.gif Bet norėčiau paklausti, kokiu žiedeliu Jums pasipiršo (auksu, baltu auksu ar sidabriniu).  g.gif Maniškis klausinėja ir net nežinau ką pasakyti, kokiais peršamasis  doh.gif

Manau, kad tokių dalykų neklausinėjama, tiesiog viskas priklauso nuo požiūrio, nuo finansinių galimybių. Tikrai nėra kažkokių nustatytų normų smile.gif
Atsakyti