Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jums jūsų draugas pasipiršo?

QUOTE(linoosikas @ 2009 09 15, 15:51)
na bent vis geriau negu nieko lotuliukas.gif  as irgi niekada nenorejau, kad i sampana ta ziedeli mestu, ale kaip gavos taip gerai - svarbu rezultatas  wub.gif

linku kad ir tau greitu laiku pasipirstu ir butent taip, kaip tu isivaizduoji ir nori  4u.gif  mirksiukas.gif


tai zinoma smile.gif dziaugsiuos kad ir taip mirksiukas.gif o uz palinkejima aciu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2009 09 15, 18:34)
sake buvo sugalvojes nupirkti taupykle ir i ja idet zieda, bet buvo tik kiauliu lotuliukas.gif bijojo kad neteisingai suprasiu lotuliukas.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Man tai labai juokinga buvo, nes mes tokie nerimti labai esam, tai maniškis pajūry šampano taures traukdamas sakė "tu tik dabar nesijuok" biggrin.gif Tai piršlybos įvyko abiem labai juokiantis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 09 16, 21:51)
Man tai labai juokinga buvo, nes mes tokie nerimti labai esam, tai maniškis pajūry šampano taures traukdamas sakė "tu tik dabar nesijuok" biggrin.gif Tai piršlybos įvyko abiem labai juokiantis biggrin.gif


haha lotuliukas.gif

na, reikia kartais ir rimtiems pabut... mirksiukas.gif
Atsakyti
o aš žiedelį gavau per savo gimtadienį - MB pasakė - "jei pasakysi "taip" , gausi dovaną". O aš dovanas mėgstu biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus viskas gavosi labai skubinančiomis aplinkybėmis. biggrin.gif Draugavom kartu tris metus, abu studijavom, bet apie vestuves vis pakalbėdavom, galvojom kaip čia tų pinigėlių susitaupyti, kur gyventume, net kiek vaikų norėtume smile.gif Praėjus dviem dienom po mano gimtadienio ėjau pas moterų gydytoją, nes turėjau cistelę ir mes ją vaistais varėm, kad pranyktų. Išėjau iš paskaitų anksčiau, nuėjau į polikliniką, žiūri mane ten echoskopu ir sako: "Matau cistą ir... jūs nėščia penkias savaites" bigsmile.gif Pirma mano reakcija buvo bigsmile.gif wub.gif Gydytoja žinojo, kad aš -ytė, bet paklausė, ar vaikelis laukiamas, kad aš tokia laiminga. Tai atsakiau, kad neplanuotas, bet laukiamas tai tikrai smile.gif Gydytoja išrašė siuntimą į ligoninę, kad išsaugoti nėštumą, esant cistai. Išėjau iš poliklinikos, einu link namų, nieko nematau, nesuprantu, kas vyksta galvoje. Suvokiu tik tai, kad reikia pranešti mūsų tėvams ir gultis tuoj pat į ligoninę. Tai paskambinau mylimajam ir pasakiau, kad išeitų iš paskaitų ir atvyktų pas mane. Grįžau namo, išgėriau arbatos ir laukiau. Ateina draugas, o aš į ašaras nieko nesakius, nežinau, kodėl būtent tokia reakcija buvo. Nieko jam nereikėjo sakyti biggrin.gif Juk žinojo, kad einu pas ginekologę smile.gif Jo pirmi žodžiai: "Mažute, viskas gerai. Matai, mūsų planai pildosi, bus vaikelis, bus vestuvės wub.gif " Išvyko iš manęs, nes reikėjo nuvežti dokumentus. Aš likau krautis daiktus į ligoninę. Kai vėl pas mane atvažiavo, įteikė žiedelį ir pasakė, kad tam, jog būtume laimingi, nebūtinai viskas turi vykti pagal planą, svarbiausiai, kad viskas būtų nuoširdu wub.gif Tai tokia mūsų istorija smile.gif
Atsakyti
[quote=Keiti,2009 09 19, 11:54]
graži istorija.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo citrinutė: 19 rugsėjo 2009 - 11:18
QUOTE(citrinutė @ 2009 09 19, 12:17)

graži istorija.. 4u.gif

Dėkui, tiesa, nepaminėjau labai, manau, svarbaus fakto, kad tuo metu aš ką tik atšvenčiau savo 21-ąjį gimtadienį, o draugas tik 20-ąjį rolleyes.gif
Atsakyti
smile.gif man tai daug asaru teko isliet,kadangi maniskis turi tokia keista manija,pirma suerzina arba supykdo,o paskuj padaro kazka malonaus,kadangi as niekada nesuvokiu,ka jis yra suplanaves,bet nujausdama,kad kazka slepia,norejau issiaiskinti,kas yra?>kodel visa diena neimanoma susisneketi?>taip buvo nepatogu,nes tuo metu sveciuose buvo jo sese,ir jai teko klausyti daug smulkiu pasikandziojimu :)vakare seip ne taip susiruosem i miesta,bambedama ir nepatenkinta viskuo ejau kur sake,paskuj pasijutau visiska durne,nes jie abu zinojo kas turi ivykti ir slepe nuo manes...tai mes 3 sedejom ant zolytes kalne,jis atidares sampana priejo prie manes ir pries akis pakyso atidaryta dezute su ziedu ;DDD as vos ne isprotejau,kadangi nervai jau buvo istampyti,apsizliumbiau...ir prasiau atleist,kad tokia suirzusi buvau...aisku sutikau,nes lb lb lb myliu ;DDDiki dabar negaliu suprast,kaip galejau but tokia idiote ir nepastebet,kai kuriu detaliu...
Atsakyti
O tai ir sese dalyvavp pirslybose? g.gif Tai turite garantuota pirsliene biggrin.gif
Atsakyti
Is roziu sudejo sirdi, vidury viena roze, o salia zieduko dezute gulejo, o as jos net nemaciau doh.gif reze kalba, atsiklaupe ir paklause ar tekesiu ax.gif aisku apsiverkiau, apsikabinau ir pasakiau taip. tiesa tai ivyko vakar, per mano gimtadieni 21 4u.gif
Atsakyti
Sveikinu!!! clap.gif
Laimės ir gražių vestuvių! 4u.gif
Atsakyti