Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jums jūsų draugas pasipiršo?

QUOTE(Karmenta @ 2009 08 20, 09:52)
Mergaites atrodo ledai po biski pajudejo  mirksiukas.gif  smile.gif
kaip buvom pajury (kol as sau deginausi atsigulusi ant pilvuko )jis sulypde is smelio sirdele ir virs jos uzrase "tekek uz manes "  blush2.gif  ax.gif
niu cia vis del to nelb oficialiai ir be jokio ziedo bet vistiek man buvo lb lb malonu  wub.gif akyse asaros rinkosi po biski  doh.gif



kaip fainai... wub.gif ax.gif blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
MB pasipirso per mano gimtadieni ax.gif po darbu nuejom i kavine papietauti,ten gavau didziuli glebi roziu,o sampano taureje-suzadetuviu zieda wub.gif Atsiklaupe ant keliu ir paklause,ar uz jo tekesiu wub.gif Rudeni bus 5 metai kaip susituoke wub.gif
Atsakyti
ištikrųjų mūsų su vyru vestuvės buvo po dviejų savaičių draugystės. biggrin.gif
jis nusivedė mane į koncertą (nebepamenu kieno) ir kai dainavo paskutinę dainą jis žiūrėdamas scenon išsitraukė žieduką ir užmovęs ant piršto pasakė "būk mano vienintele"
taip ir tapom vyru ir žmona. (:
Atsakyti
QUOTE(shinee @ 2009 08 31, 20:27)
ištikrųjų mūsų su vyru vestuvės buvo po dviejų savaičių draugystės.  biggrin.gif
jis nusivedė mane į koncertą (nebepamenu kieno) ir kai dainavo paskutinę dainą jis žiūrėdamas scenon išsitraukė žieduką ir užmovęs ant piršto pasakė "būk mano vienintele"
taip ir tapom vyru ir žmona. (:

oho blink.gif bigsmile.gif thumbup.gif rimtai po dvieju savaiciu?
Atsakyti
QUOTE(Amberi @ 2009 08 31, 23:14)
oho blink.gif  bigsmile.gif thumbup.gif  rimtai po dvieju savaiciu?


vat cia tai vyras, jokiu dvejojimu thumbup.gif
Atsakyti
apie gyvenima kartu, vedybas kalba prasidejo jau nuo pirmu draugystes dienu. Galima sakyti aplinka pirslybom pasiruosiau pati lotuliukas.gif
Praejus menesiui nuo draugystes pradzios, is jo nuomojamo butuko persikraustem pas mane, i nuosava buta, po visu daiktu tvarkymo nulekem i Akropoly po parduotuves pasibastyt, ir jis sako "einam nupirksim tau ziedeli, auksini". Mano atsikalbinejimai nepadejo (ne todel kad nenorejau, bet kad negalejau patiketi tuom kas vyksta), issirinkau ziedeli, jis sumokejo ir viskas. Isidejo zieda i kisene ir toliau visa diena lyg niekur nieko buvo. Grizus namo, atsikraustymo proga paruosiau vonia su druskytem, zvagem, dar roziu ziedlapiu uzsilikusiu turejau. Sulipom i vonia sau siltai, atsikimsom sampana ir jis i taure imete ziedeli wub.gif viskas buvo aisku kaip diena, bet ir jis jaudinosi labai, ir as taip pat. Bijojau gerti iki galo sampana kad tik nepraryciau lotuliukas.gif dar po triju menesiuku susituokeme smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linoosikas @ 2009 09 10, 16:26)


kaip faina! wub.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linoosikas @ 2009 09 10, 17:26)
apie gyvenima kartu, vedybas kalba prasidejo jau nuo pirmu draugystes dienu. Galima sakyti aplinka pirslybom pasiruosiau pati  lotuliukas.gif 
Praejus menesiui nuo draugystes pradzios, is jo nuomojamo butuko persikraustem pas mane, i nuosava buta, po visu daiktu tvarkymo nulekem i Akropoly po parduotuves pasibastyt, ir jis sako "einam nupirksim tau ziedeli, auksini". Mano atsikalbinejimai nepadejo (ne todel kad nenorejau, bet kad negalejau patiketi tuom kas vyksta), issirinkau ziedeli, jis sumokejo ir viskas. Isidejo zieda i kisene ir toliau visa diena lyg niekur nieko buvo. Grizus namo, atsikraustymo proga paruosiau vonia su druskytem, zvagem, dar roziu ziedlapiu uzsilikusiu turejau. Sulipom i vonia sau siltai, atsikimsom sampana ir jis i taure imete ziedeli wub.gif  viskas buvo aisku kaip diena, bet ir jis jaudinosi labai, ir as taip pat. Bijojau gerti iki galo sampana kad tik nepraryciau lotuliukas.gif  dar po triju menesiuku susituokeme smile.gif


OHO thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ives @ 2009 08 02, 16:43)
Butent. Kai vyras is tikruju nori pirstis, jis ta ir padaro. Ir jokios aplinkybes (nera nuosavo busto, pinigu, per mazai vienas kita pazistam ir t.t) jo pasiryzimo neuzgos...


Gryna teisybe, manasis netgi nepabijojo prarasti savaja seima kad tik galetu man pasipirsti. Ir ka mudu jau susituoke, jisai su savo seima visiskai nebendrauja del manes ir kasdien kartoja koks laimingas jisai!!! cool.gif O ir pinigeliu nebuvo, ir gyventi neturejome kur, na nieko neturejome. Kai vyras nori jis viska gali padaryti.
thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rivje: 14 rugsėjo 2009 - 09:15
as vis nepastebiu kaip pradejau dometis kas kaip pasipirso... vis zaviuosiu,dziaugiuosi uz kitus. Matyt ir pati to pradejau labai labai noret smile.gif Plius noras ne is pirsto lauztas,turiu zmogu su kuriuo jau 3,5metu. Ir is kurio nenaiviai tikiuosi sio zingsnio. Tad ramiai lauksiu 4u.gif

P.S. tikiuosi nerasiu sampane ziedo-nepatinka man toks variantas. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(waijdootia @ 2009 09 15, 14:24)
P.S. tikiuosi nerasiu sampane ziedo-nepatinka man toks variantas. doh.gif


na bent vis geriau negu nieko lotuliukas.gif as irgi niekada nenorejau, kad i sampana ta ziedeli mestu, ale kaip gavos taip gerai - svarbu rezultatas wub.gif

linku kad ir tau greitu laiku pasipirstu ir butent taip, kaip tu isivaizduoji ir nori 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linoosikas: 15 rugsėjo 2009 - 14:52
QUOTE(gyvybe22 @ 2009 05 28, 18:43)
nu sakes cia jau super, jei as taip atsikelus pasakyciau viena ryta galvotu kad juokauju...bet gerai kad taviskis sutiko smile.gif

manasis nesusimetytu del tokio pareiskimo biggrin.gif nes jis nenori pats iniciatyvos rodyt(net kai pasipirso), net yra pajuokaves kad tu suorganizuok, o as ateisiu lotuliukas.gif nuo tada juokiuos kad pasiiimsiu igaliojima jo ir viena pati apsizenysiu lotuliukas.gif
mane tai sugalvojo isdurt biggrin.gif valentino ryta jisai nuejo i koridoriu, atkuite saldainiu dezute(na tu neskaniu pienisku valentininiu) ir sako su valentino diena, tavo dovana viduj! wub.gif jis kai nezino ka isrinkt dovanu tai ir saldainiai kaip kazin kas atrodo lotuliukas.gif na ir as kad pradejau ta deze krapstyt isijautus, ka cia man papirko, o jis sast ant keliu, is uz nugaros zieda issitrauke ir pasipirsouser posted imagegaliu pasakyt kad asaros tik pabiro is apakimo biggrin.gif
sake buvo sugalvojes nupirkti taupykle ir i ja idet zieda, bet buvo tik kiauliu lotuliukas.gif bijojo kad neteisingai suprasiu lotuliukas.gif
Atsakyti