Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jums jūsų draugas pasipiršo?

QUOTE(gyvybe22 @ 2009 05 28, 18:53)
jetau, kada as galesiu pasigirti kad man pasipirso, nebutinai ypatingai, svarbu kad is viso tai padare... verysad.gif

O kiek laiko esate kartu, jei nepaslaptis?
Gal dar ne viskas prarasta, gal pinigelius ziedui taupo, gal nedrasus, nezino kaip pasipirsti, o ir atsakyma neigiama bijo isgirsti mirksiukas.gif
Maniskis, tai ziema per darbo baliu paklause ar tekesiu, pasakiau taip, tai jis: fu, atsakymas teigiamas, dabar pakartosim su ziedu ir tradicijom veliau.
Na tas veliau itariu bus rudeni, na is kalbu suprantu ax.gif
Tai dar jo klausiu, kam tos repeticijos, o jis atsake, jog bijojo, o jei pasakysiu-ne.
Tai va, gyvybe22, gal ir taviskis bijo tongue.gif
Atsakyti
sveikos,,,,uz keliu dieneliu bus 3 metukai kai mes kartu,,,,gal ta diena kokia staigmenele jis mana padarys,,,,,zieduka ar ka:))

ot as optimiste;)))))
Atsakyti
MB man pasipirso mazdaug po 1.5 metu draugystes kai atostogavome Italijoje...paskutine atostogu diena dar nuejome pasigrozeti saulelydziu prie juros ir tada mano jau esamas vyras netiketai atsiklaupe ir pasipirso man ax.gif visada galvodavau, kad kai pirsis paerzinsiu ir is pradziu pasakysiu NE, bet kur tau...Zinoma pasakiau TAIP ir dar apsiverkiau is to netiketumo ax.gif zieda nupirko Italijoje kai as nemaciau, toki paprasta is gatves prekeiviu, nes auksiniu nerado lotuliukas.gif bet kai gryzom i Lietuva, nupirko auksini ax.gif Ilgai prisiminsiu ta vakara... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Fainulka1 @ 2009 07 11, 17:05)
MB man pasipirso mazdaug po 1.5 metu draugystes kai atostogavome Italijoje...paskutine atostogu diena dar nuejome pasigrozeti saulelydziu prie juros ir tada mano jau esamas vyras netiketai atsiklaupe ir pasipirso man  ax.gif  visada galvodavau, kad kai pirsis paerzinsiu ir is pradziu pasakysiu NE, bet kur tau...Zinoma pasakiau TAIP ir dar apsiverkiau is to netiketumo  ax.gif  zieda nupirko Italijoje kai as nemaciau, toki paprasta is gatves prekeiviu, nes auksiniu nerado lotuliukas.gif  bet kai gryzom i Lietuva, nupirko auksini  ax.gif Ilgai prisiminsiu ta vakara...  rolleyes.gif

wub.gif wub.gif grazu
Atsakyti
Ech...aš laukiu, nors gal dar net nevertėtų biggrin.gif
O buvęs nesipiršo. Vieną vakarą jam psakiau, kad laukiuosi, tai jis pasiėmė mobilų ir pradėjo visiems skambinėti ir sakyti - žinai...ženyjuosi blink.gif
Visai ne romantikas...
Dabar norisi romantiškai kažko blush2.gif
Atsakyti
wub.gif kai visai visai nesisitkėjau pasipiršo ir man wub.gif visada galvojau, kad pasakysiu ne, ilgiau pagalvosiu ar šeip kažką juokingo pasakysiu thumbup.gif doh.gif lotuliukas.gif bet nieko nesigavo, sakiau "joa, oj Taip" wub.gif wub.gif viskas vyko saulei besileidžiant, tuščiame pajūryje wub.gif ir MB pasistengė, kad nuotrauka būtų, uzdejo automatini fotografavima atbego ir priklaupe. blykst foto yra, as apakus stoviu, jis su zieduku klupi bigsmile.gif wub.gif zodziu nesistikejau visai visai blush2.gif be to, ta diena kaip tycia daug vestuviu matem, ir as pasakiau, kad dar nenoreciau vestuviu doh.gif schmoll.gif lotuliukas.gif a šeip aš kažkaip neskubu 4u.gif tai sakė jis nekaip pasijuto blink.gif lotuliukas.gif bet ryžosi, ir aš jį už tai labai gerbiu ir myliu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merilda: 31 liepos 2009 - 21:40
QUOTE(merilda @ 2009 07 31, 22:38)
be to, ta diena kaip tycia daug vestuviu matem, ir as pasakiau, kad dar nenoreciau vestuviu  doh.gif  schmoll.gif  lotuliukas.gif a šeip aš kažkaip neskubu  4u.gif tai sakė jis nekaip pasijuto  blink.gif  lotuliukas.gif bet ryžosi


Butent. Kai vyras is tikruju nori pirstis, jis ta ir padaro. Ir jokios aplinkybes (nera nuosavo busto, pinigu, per mazai vienas kita pazistam ir t.t) jo pasiryzimo neuzgos...
Atsakyti
QUOTE(ives @ 2009 08 02, 16:43)
Butent. Kai vyras is tikruju nori pirstis, jis ta ir padaro. Ir jokios aplinkybes (nera nuosavo busto, pinigu, per mazai vienas kita pazistam ir t.t) jo pasiryzimo neuzgos...

wub.gif wub.gif aš ir taip manau 4u.gif
Atsakyti
wub.gif pas mus jau buvo tema - vestuves, ka kviesim, kas kur kaip ir kada turetu vykti, bet kaip nebuvo ziedelio, taip nebuvo.... ir staiga, viena diena ir netiketai jis atsirado ant mano pirsto... ir labai nustebino, kaip ta padare.... nusiveze i zirgyna mane, dar pora draugu kartu vyko, isinuomojom zirgus ir jojom per miskus ir pievas... staiga sako, "sustok trumpam", sustojom abu ir tada paklause, sako : "ar labai myli mane?" , as atsakiau, kad beabejo, sako : "Tai busi mano zmona? " ... tai netekau amo.... atsakiau, kad zinoma po kokios minutes (beje, pasakiau : "tai aisku" , is ko poto labai juokiames)... tada nulipo nuo zirgo, atejo prie manes, vis dar sedincios ant zirgo ir uzmove man ziedeli, pabuciavo.... poto kopem i piliakalni, gerem sampana..... ir t.t. wub.gif wub.gif na jauciausi pati laimingiausia pasaulyje, ir vis dar tebesijauciu, nes mes susizadeje tik nuo 6-dienio smile.gif wub.gif Na buvo tobula viskas, geriau net negalejo buti... wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif uz tai ji ir myliu blush2.gif ax.gif wub.gif
Atsakyti
miela kaip:)
Atsakyti
QUOTE(Damutte @ 2009 08 18, 22:15)
miela kaip:)


aha 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmenta @ 2009 06 03, 09:40)
drinks_cheers.gif niu jo man ir panasiai ...MB ir nieko tokio panasaus dar nera padares ,tokiu pirslybu  verysad.gif  doh.gif

Mergaites atrodo ledai po biski pajudejo mirksiukas.gif smile.gif
kaip buvom pajury (kol as sau deginausi atsigulusi ant pilvuko )jis sulypde is smelio sirdele ir virs jos uzrase "tekek uz manes " blush2.gif ax.gif
niu cia vis del to nelb oficialiai ir be jokio ziedo bet vistiek man buvo lb lb malonu wub.gif akyse asaros rinkosi po biski doh.gif
Atsakyti