Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jums jūsų draugas pasipiršo?

Istorija tokia: naminėj aplinkoj, žiūrim tv.

mb sako: tai ar tuoksimės?
aš: ok, galim.
Ir klausiu jo: o tu nori?
Jis: na ... taip.

Nu va kaip paprasta viskas biggrin.gif
Atsakyti
o ziedas buvo su nediduku briliantu, bet toks labai labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lauroone @ 2009 05 28, 23:17)
o ziedas buvo su nediduku briliantu, bet toks labai labai  wub.gif

4u.gif
Atsakyti
O as zinau net data, kada man pasipirs, ir niekaip nesumastau, ka galeciau ta proga jam padovanoti... Mastau apie erotiniu foto albumuka.
Atsakyti
QUOTE(Baudinys @ 2009 05 29, 02:43)
O as zinau net data, kada man pasipirs, ir niekaip nesumastau, ka galeciau ta proga jam padovanoti... Mastau apie erotiniu foto albumuka.

thumbup.gif gera mintis drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvybe22 @ 2009 05 28, 18:53)
jetau, kada as galesiu pasigirti kad man pasipirso, nebutinai ypatingai, svarbu kad is viso tai padare... verysad.gif


Suprantu, ką jaučia gyvybe22. Buvo lygiai taip pat. Pasakiau tiesiai šviesiai, ko tikiuosi.... Gavau.... Dabar nenoriu prisiminti, nes jis tai padarė ne savo noru, o kad man to reikėjo.... Tai atsitiko po 4 m mūsų draugystės. Visą likusį laiką iki santuokos kasmet piršdavosi iš naujo.... Sakė, juk po piršlybų susituokti galima tik per metus... Manau, būtų taip tempęs iki pensijos, bet .... mums gimė dukrytė wub.gif Dėl jos susirašėm MS.... Jis kartais kalba, kad norėtų susituokti bažnyčioj. Myliu savo žmogų ir turiu viltį, kad tas jo noras tikrai išsipildys.... kada nors smile.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpea @ 2009 05 28, 17:35)
sveikutes 4u.gif
butu idomu suzinoti kaip mb jums pasipirso wub.gif
man tai isimintina diena wub.gif
pasipirso per kaledas wub.gif  ant sniego is sviecianciu lazdeliu sudeliojo zodi myliu tave wub.gif liepe iseiti i lauka ten priklaupe ir pasipirso jausmas nenusakomas ir neuzmirstomas wub.gif
ar jums ta diena tokia pati isimintina 4u.gif

Labas,
man pasipirso nuvezes i parkeli, bet kai jau sedau, supratau, kas bus biggrin.gif , nes buvo oficialiai apsivilkes, su kostiumu smile.gif priklaupe, kalbejo, bet ne vienas po to nelabai atsimenam ka, nes man buvo asaros akyse, o jis buvo labai susijaudines, buvo isidejes taures, isgerem sampano, tik ziedelis buvo ankstokas biggrin.gif , bet isimuginau, o dabar jo nebenuimt tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mamenka @ 2009 05 29, 14:43)
Labas,
man pasipirso nuvezes i parkeli, bet kai jau sedau, supratau, kas bus biggrin.gif , nes buvo oficialiai apsivilkes, su kostiumu smile.gif priklaupe, kalbejo, bet ne vienas po to nelabai atsimenam ka, nes man buvo asaros akyse, o jis buvo labai susijaudines, buvo isidejes taures, isgerem sampano, tik ziedelis buvo ankstokas biggrin.gif , bet isimuginau, o dabar jo nebenuimt tongue.gif

wub.gif
Atsakyti
Ot wub.gif graudu ir skaityt.. Maniskis niekaip nepasipersa unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpea @ 2009 05 28, 17:35)
sveikutes 4u.gif
butu idomu suzinoti kaip mb jums pasipirso wub.gif

tb? O jis toks didelis mėgėjas pirštis? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nervuota:) @ 2009 05 30, 18:08)
Ot wub.gif  graudu ir skaityt.. Maniskis niekaip nepasipersa unsure.gif

drinks_cheers.gif niu jo man ir panasiai ...MB ir nieko tokio panasaus dar nera padares ,tokiu pirslybu verysad.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2009 06 02, 20:50)
tb? O jis toks didelis mėgėjas pirštis? unsure.gif

g.gif
Atsakyti