Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 2

Savo sūnelį jau maitinu 8,5mėn. ir žinoma labai tuo džiaugiuosi, tik nerimauju, kad jis visiškai kito maisto nepriima, kokią košytę vargdamas suvalgo šaukštelį per dieną. Nesuprantu kodėl nieko nevalgo , gal kam taip buvo ir ar susirvarkė savaime?
Atsakyti
Mano panelė taip darė. Iki metukų valgė tik MP ir nieko kito nenorėjo. Stuktelėjo metai ir viskas apsivertė aukštyn kojom ax.gif

Sūnus dabar valgo ir MP, ir visą kitą, ką duodu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2007 11 04, 10:19)
atsiprašau kad aš visko klausinėju šioj temoj, tiesiog apie spenelius buvo labai senai užmiršta tema ir man joje niekas nenori atsakyti  unsure.gif

o gal padėtų biotron lempa? gi ji nuo visų ligų unsure.gif o šaltalankio aliejus ar tikrai baisus? kaip užtepus paskui reikia nuplauti intensyviai, gi vėl bus judinamas spenelis? unsure.gif

geriausiai spenelius gydo "multi mum" kompresiukai. daug greičiau už visokius tepalus. o ir skausmą gerai nuima
Atsakyti
Sveikos mamulytės 4u.gif Turiu tokį klausimėlį mastau.gif. Mano vaikinas jau kurį laiką išmiega visą naktį clap.gif (tfu tfu tfu kad neprisišnekėjus mirksiukas.gif ) Maitnu paskutinį kartą essen.gif 22-23h, o keliames 6h. Ar tai, kad naktį nevalgome neatsilieps mano pienelio gamybai? Gal jus irgi taip maitinate ir viskas ok?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xeditux: 06 lapkričio 2007 - 08:21
QUOTE(xeditux @ 2007 11 06, 08:19)
Sveikos mamulytės  4u.gif  Turiu tokį klausimėlį mastau.gif. Mano vaikinas jau kurį laiką išmiega visą naktį  clap.gif  (tfu tfu tfu kad neprisišnekėjus  mirksiukas.gif ) Maitnu paskutinį kartą essen.gif 22-23h, o keliames 6h. Ar tai, kad naktį nevalgome neatsilieps mano pienelio gamybai? Gal jus irgi taip maitinate ir viskas ok?

na maniškis tai keliojasi visą laiką. bet puskės mergyt (dabar 4 mėn) nuo 2 mėn nebesikelia naktim, ir nieko, MP sočiai.
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2007 11 06, 09:19)
Sveikos mamulytės  4u.gif  Turiu tokį klausimėlį mastau.gif. Mano vaikinas jau kurį laiką išmiega visą naktį  clap.gif  (tfu tfu tfu kad neprisišnekėjus  mirksiukas.gif ) Maitnu paskutinį kartą essen.gif 22-23h, o keliames 6h. Ar tai, kad naktį nevalgome neatsilieps mano pienelio gamybai? Gal jus irgi taip maitinate ir viskas ok?

Kai kuriom neatsiliepia, kitom, jeigu tarp maitinimu daugiau nei 6val, atsiliepia. Kiekvienai individualiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2007 11 06, 09:19)
Sveikos mamulytės  4u.gif  Turiu tokį klausimėlį mastau.gif. Mano vaikinas jau kurį laiką išmiega visą naktį  clap.gif  (tfu tfu tfu kad neprisišnekėjus  mirksiukas.gif ) Maitnu paskutinį kartą essen.gif 22-23h, o keliames 6h. Ar tai, kad naktį nevalgome neatsilieps mano pienelio gamybai? Gal jus irgi taip maitinate ir viskas ok?


maniškis nuo 2 iki 6 menesių dažniausiai išmiegodavo naktį 6 val, o iki 6 mėn - 10 val. pieno gamindavosi per daug ir ne laiku pasikeitimo laikotarpiu, bet paskui susinormalizuodavo. kompensuodavo tą nevalgyma ryte sočiai - tiek ištraukdavo, kad užvesdavo varikliuką visai dienai smile.gif smile.gif
Atsakyti
Na tai šaunu biggrin.gif vadinasi nėra ko nerimauti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2007 11 06, 08:19)
Sveikos mamulytės  4u.gif  Turiu tokį klausimėlį mastau.gif. Mano vaikinas jau kurį laiką išmiega visą naktį  clap.gif  (tfu tfu tfu kad neprisišnekėjus  mirksiukas.gif ) Maitnu paskutinį kartą essen.gif 22-23h, o keliames 6h. Ar tai, kad naktį nevalgome neatsilieps mano pienelio gamybai? Gal jus irgi taip maitinate ir viskas ok?

Turbūt tom kuriom to pieno netrūksta, tai ir naktinis nemaitinimas ir nepakenkia, o kam sunkiau reik būtinai ir naktį maitinti ax.gif
O mes tai išvis beveik pastoviai naktį valgom tongue.gif T.y aš jam paduodu o pati ir nulūžtu, na nebegaliu savęs pažadint blush2.gif O mažius irgi snausdamas palengva traukia, pabundu nuo naujo prašymo krūties po kokių 2-3 val cool.gif

O man seselė ateinanti šiandien pareiškė, sako naktim nemaitink blink.gif Nu jo sakau, kad rėkia tongue.gif
O kuriai nors yra tokia įdomi vidinė sloga g.gif Kad tik naktim ir šnarpščia ten viduj g.gif Sakau gal nuo pieno, kai valgo atsigulęs, ir naktim nekeliu atsirūgti g.gif Dieną to nėr g.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

nesenai tapau mamyte, na ir maitinu kudiki. pienas atsirado, krutys paskauda, viena tokia net kietoka, skausminga. speneliai sasuoti buvo jau antra diena po gimdymo... turbut as visai nevykusi mamyte? verysad.gif gal galit patart, ka daryt? vaikelis valgo labai negodziai, duodu tik tada kai jau matau kad niekas nenuramins, bet vis tiek labai tinginiauja prie papo unsure.gif sianakt keliausi keutris kartus. ar tai normalu? ar jis turi godziai valgyt, o gal kudikiai skirtingi ir ne visi vienodai zinda, gal jis toks jau yra?

anyta aiskina kad jis turi godziai valgyt, man irgi taip atrodo... pirma antra diena po gimdymo buvo kitoks, godesnis, o dabar tinginiukas. gal as ji islepinau? unsure.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti