Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 2

QUOTE(ingalp @ 2007 04 20, 15:32)
aš tavo vietoj kuo greičiau pereičiau pas kitą gydytoją su kita sesele. mano pirmaginio gydytoja irgi tokia pati buvo. tai per tą gyvatę 2 mėn pienelis dingo visai. jauna durna buvau, tai klausiau. galvojau, kad tikrai trūksta ir vienintelė išeitis - primaitinti. pakeisk gydytoją ir bus rami galva, o tai nervina tave čia be reikalo. o jei svorio normaliai priaugot, tai viskas gerai buvo. kam dar tas mišinys. nu negaliu, net susinervinau, tokias seseles  gun_rifle.gif


o mane jauna ir durna net iki asaru davede, gryzo vyras pietu ir rado beraudancia, kokia bloga, ir dukryte badu noriu numarinti, gerai, kad sesute buvo jau isejusi doh.gif viskas begu gerti arbateles, mineralinio, ir bandysiu vel patiketi savim, juk mums dar tik trys menesiai, gal dar istaisysiu viska....
Atsakyti
QUOTE(Daivutis123 @ 2007 04 20, 15:43)
o mane jauna ir durna net iki asaru davede, gryzo vyras pietu ir rado beraudancia, kokia bloga, ir dukryte badu noriu numarinti, gerai, kad sesute buvo jau isejusi doh.gif viskas begu gerti arbateles, mineralinio, ir bandysiu vel patiketi savim, juk mums dar tik trys menesiai, gal dar istaisysiu viska....

tai aišku ištaisysi, jei tik užsispirsi ir pasiryši. porą savaičų bus nelengva, gali tekt labai dažnai žindyt, bet po to viskas stos į savo vėžes ir galėsi džiaugtis, kad duodi savo angelėliui tai, kas geriausia. sėkmės 4u.gif

mano seselė tai nuo 4 mėn sakė, kad obuolio reik duot (čia dabar, mažėliui) ir pradėt daržovienes ragaut doh.gif , nors vaikas po 1 kg per mėnesį priauga blink.gif . nu visai beprotė, taip vos panešu aš jį, o dar jei būčiau košėm maitinus, tai neįsivaizduoju koks meškis būtų blush2.gif . tai aš jai taip pasakiau - "gerai gerai, duosiu tų košių". bet nedaviau blush2.gif , o kai 5 mėn. atėjom pas gyd. ir paklausė ar duodam - sakiau "ne". ir išsišiepiau biggrin.gif . tai dabar jau nieko nebesiūlo lotuliukas.gif . mato, kad man dzin jų patarimai, o vaikas riebus, linksmas, vystosi kaip pagal vadovėlį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingalp: 20 balandžio 2007 - 15:02
QUOTE(Daivutis123 @ 2007 04 20, 14:43)
o mane jauna ir durna net iki asaru davede, gryzo vyras pietu ir rado beraudancia, kokia bloga, ir dukryte badu noriu numarinti, gerai, kad sesute buvo jau isejusi doh.gif viskas begu gerti arbateles, mineralinio, ir bandysiu vel patiketi savim, juk mums dar tik trys menesiai, gal dar istaisysiu viska....

Vau kokia seselė g.gif . Neimk į galvą- gerk arbatėlę ir maitink ramiai savo mažylį wub.gif .

P.S. Mums virš 5 mėn, naktį valgom MP 5 kartus, dieną įvairiai, bet kokius irgi 5 ax.gif . Seselė seniai sakė kad marinu vaiką badu, neduodu jam valgyt ir neleidžiu jam pailsėt... Ale auga tas vaikas ir ką tu jam mirksiukas.gif .
Atsakyti
tiesa man dar prie to, kad marinu badu buvo aiskinama, kad ir gadinu vaikui skranduka, atseit ji zinda kas valanda ir dar ant nesuvirskinto pienelio valgo vel sviezia, ir kaip ji sake, darai meskos paslauga savo vaikui verysad.gif nuo kudikystes gadini sveikata...
Atsakyti
QUOTE(Daivutis123 @ 2007 04 20, 16:54)
tiesa man dar prie to, kad marinu badu buvo aiskinama, kad ir gadinu vaikui skranduka, atseit ji zinda kas valanda ir dar ant nesuvirskinto pienelio valgo vel sviezia, ir kaip ji sake, darai meskos paslauga savo vaikui verysad.gif  nuo kudikystes gadini sveikata...

dieve dieve, nu bet kokias erezijas skleidžia moteriškė doh.gif . nu kaip galima su MP sveikatą vaikui sugadint blink.gif doh.gif . neįsileisk tu jos daugiau pro duris, kad nebeterorizuotų tavo šeimos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivutis123 @ 2007 04 20, 16:54)
tiesa man dar prie to, kad marinu badu buvo aiskinama, kad ir gadinu vaikui skranduka, atseit ji zinda kas valanda ir dar ant nesuvirskinto pienelio valgo vel sviezia, ir kaip ji sake, darai meskos paslauga savo vaikui verysad.gif  nuo kudikystes gadini sveikata...



o man sake kad motinos pienas yra greiciausiai suvirskinamas is visu maistu, tad jokiu likuciu negali buti ax.gif
Atsakyti
Per tokius fool.gif medikus savo pirma maziuka pienuku maitinau tik 2 sav. su primaitinimu. O antraji suneli buvau nusiteikus, kad ir kas bebutu, maitinti pati nors iki 6 men. (dabar jau metus maitinu, o dar galo nesimato lotuliukas.gif ) Buvo visko ir abejoniu, ir asaru. Nuo pat pirmu dienu turejau klausyti seseles komentarus kaip as luosinu ir kankinu savo vaikeli, liepdavo nusitraukti piena ir patikrinti ar jo turiu pakankamai (jo sugebejau tada nusitraukti tik 20ml blink.gif ) Bet nepasidaviau spaudimui schmoll.gif Vienintelis kuris palaike, tai vyras. Pradejau daugaiu duoti papulio, geriau daug skysciu, ilsejausi ir viskas susitvarke.
Linkiu stiprybes ir didelio noro maitinant papuliu savo maziukus. Mamytes pienelis niekam dar nepakenke, kad ir kaip ji daznai gertu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kai sunerimdavau, kad truksta pieno, skaiciuodavau kiek kartu vaikas per para slapinasi. Palaikai be sauskelniu ir skaiciuoji slapias kelnes tongue.gif Per para vaikutis turi slapintis nemaziau sesiu kartu. Jei taip - viskas thumbup.gif . O buti prie kruties jis juk gali ir del pilvuko skausmo, ir kad buti prie mamos. Zindymo laikui ir trukmei manau taisykliu nera, jas nusistato kiekvienas kudikis savo.
Atsakyti
Na, mes penktadieni pasisverem po savaites. Tai per savaite vaikas priauges tik 150 g. verysad.gif Mazai, ar ne? Slapinasi daug, bet vat su svoriu-ne kas. Liepe primaitint gydytoja, bet as vis dar tempiu guma, bandau issivers su MP. Bet mano vaikis neaktyveja - kaip nezindo, taip nezinda ir dabar. Arba kabo ant kruties puse dienos, arba iminga 4-5 val. , prizadint neimanoma. Net nuprausus, vos aprengi, pridedi prie kruties, jis ir vel iminga... verysad.gif
Atsakyti
na tos polikliniku gydytojos tai taip ir liepia, kaip matau, jums dar menesio net nera, o kai mes buvom ne poliklinikoj (nes ten man liepe irgi damaitinti), nuvaziavom i santariskiu neontologijos klinika, kur gydomi neisnesioti ir vos gime vaikai (ten yra neontologu konsultacijos iki vaikui sueis 28 dienos - nemokamai), tai azpiurejo musu suneli, sako viskas gerai, per pirma menesi vaikas turi priaugti maziausiai 500 g, o jus per savaite 150 g, tai per menesi 150*4lygu 600 ax.gif tai pats tas... tad negalvok apie misinius, o tesk bandymus maitinti paciai thumbup.gif mes ir net nenusipirkom misinuko, tai negalejau patyketi kad per kita pusantros savaites, kol jam suejo menesiukas ir vel reikejo i poliklinika nuo 450 iki 1 kg uzaugom.... gydytoja dziaugiasi kad atseit paklausem jos patarimo - damaitinom, o as sakiau ne ir pateikiau isvada neontologo tongue.gif ji buvo labai nepatenkinta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamce @ 2007 04 22, 12:56)
Na, mes penktadieni pasisverem po savaites. Tai per savaite vaikas priauges tik 150 g.  verysad.gif  Mazai, ar ne? Slapinasi daug, bet vat su svoriu-ne kas. Liepe primaitint gydytoja, bet as vis dar tempiu guma, bandau issivers su MP. Bet mano vaikis neaktyveja - kaip nezindo, taip nezinda ir dabar. Arba kabo ant kruties puse dienos, arba iminga 4-5 val. , prizadint neimanoma. Net nuprausus, vos aprengi, pridedi prie kruties, jis ir vel iminga...  verysad.gif

tai kad sakyčiau ne taip ir mažai. visai normaliai 150 g per savaitę. siūlyčiau palaukt dar ir neprimaitint mišiniu. suaktyvės, sustiprės lelius ir valgys daugiau. o toks prieaugis yra normalus 150 g X 4,5 savaitės - 675 g. taigi normalus svorio priaugimas per mėnesį gaunasi.
Atsakyti
Turiu ir as klausima patyrusioms mamytems: mums dar nedaug - tik 2 sav. Bet pradejom is valgymo daryti "cirka" - t.y. valgo mazius po 4 val: slamsia pienuka kokia valanda, tada kruti isspjauna, pakeliu, kad atsirugtu, tada paguldau ant sonelio (viskas uztrunka kokias 5 min) , o jis ops: atsimerkia ir vel pradeda klykti, kad valgyti nori. Ir taip non stop...
Spenelius skauda klaikiai, nebezinau kuria kruti ir siulyti, nes skauda abi nuo tokio valgymo...

Ir dar jis bando snausti prie krutis, judinu visaip, kalbinu, bet neziuri maziukas i sita reikala rimtai...

Neiskentusi padaviau po 4 val zindymo siulptuka. Uzmigo per kokias 20 min. Bet nenoriu pastoviai su ciulptuku ji "uzkimsineti"...

Kaip elgtis su tokiu "besotuku"?
Atsakyti