Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 2

mes antrą parą be mišinio. bet taip žiauriai jau nugraužė spenelius, kad va bliaunu, reikia žadinti, o bijau. bijau kad neiškentėsiu ir duosiu mišinio verysad.gif
Atsakyti
atsiprašau kad aš visko klausinėju šioj temoj, tiesiog apie spenelius buvo labai senai užmiršta tema ir man joje niekas nenori atsakyti unsure.gif

o gal padėtų biotron lempa? gi ji nuo visų ligų unsure.gif o šaltalankio aliejus ar tikrai baisus? kaip užtepus paskui reikia nuplauti intensyviai, gi vėl bus judinamas spenelis? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2007 11 04, 11:19)
atsiprašau kad aš visko klausinėju šioj temoj, tiesiog apie spenelius buvo labai senai užmiršta tema ir man joje niekas nenori atsakyti  unsure.gif

o gal padėtų biotron lempa? gi ji nuo visų ligų unsure.gif o šaltalankio aliejus ar tikrai baisus? kaip užtepus paskui reikia nuplauti intensyviai, gi vėl bus judinamas spenelis? unsure.gif


aliejus nebaisus, bet riebus smile.gif
aš tepdavau 1-2 k. per dieną ir tik po maitinimų, kad iš karto po to nereiktų maitint. trint jokiu būdu negalima, tik šiek tiek laiko sugaišti, kol po tekančiu vandeniu nusiplauni, na, kartais naudojau šiek tiek vaikiško muiliuko.
Atsakyti
o mus isgelbejo antspeniai...nors sake kad vaikai nenori per juos valgyt bet musiskis valge ir viskas buvo gerai. o po keliu dienu ju nebereikejo ir viskas susitvarke. gal jums tai irgi butu gera iseitis? smile.gif
Atsakyti
nesuprantu vieno dalyko, kodel vaikas neima kruties. Anksciau po vanalda valgydavo. Vaikuciui du menesiai, maitinu pati kas tris-keturias val., bet biski patraukes pradeda rekti. As jis atruginu, bet daugiau kruties jis imti nenori: rekia. galva suka i sali. Pieno bega kai paspaudziu, nors krutine labai minksta, pilvo jam neskauda. Man atrodo jis lieka alkanas, bandziau per didziausius riksmus per prievarta ikisti papa, , tada kazkiek patraukia, bet vel spjauna ir rekia. Tada palieku paguleti, nusiramina, bet tik bandau kisti krutine vel rekia. ar gali vaikas pasisotinti per pora minuciu patraukes kruti? Bet jeigu jis sotus, tai kodel rekia tada. Ar bandyti per prievarta ji maitinti is krutines nors minute, ar tiesiog nemaitinti, bet taip pienas visai nustos gamintis...
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2007 11 04, 18:46)
nesuprantu vieno dalyko, kodel vaikas neima kruties. Anksciau po vanalda valgydavo. Vaikuciui du menesiai, maitinu pati kas tris-keturias val., bet biski patraukes pradeda rekti. As jis atruginu, bet daugiau kruties jis imti nenori: rekia. galva suka i sali. Pieno bega kai paspaudziu, nors krutine labai minksta, pilvo jam neskauda. Man atrodo jis lieka alkanas, bandziau per didziausius riksmus per prievarta ikisti papa, , tada kazkiek patraukia, bet vel spjauna ir rekia. Tada palieku paguleti, nusiramina, bet tik bandau kisti krutine vel rekia. ar gali vaikas pasisotinti per pora minuciu patraukes kruti? Bet jeigu jis sotus, tai kodel rekia tada. Ar bandyti per prievarta ji maitinti is krutines nors minute, ar tiesiog nemaitinti, bet taip pienas visai nustos gamintis...

Buvo ir man kažkas panašaus su pirmuoju vaiku. kai buvo kelių mėnesiukų užėjo nenoras imti krūtį. Jetau kiek privargom doh.gif Vyras dantis jam užkalbinėdavo su visokiais grojančiais žaisliukais, kad pagulėtų atsisukęs į mane, o aš bandydavau įsiūlyti. Kadangi taip sunkiai ėjosi, tai tuo neramiu periodu stengiausi kuo ilgiau maitinti, kai jis miegojo-tada žįsdavo be problemų. Visus pietukus beveik pramiegodavom su krūtimi. Ir naktį vis pasiūlydavau kuo dažniau. Kažkaip pratempėm. O tie ožiai kaip atėjo taip ir pasibaigė. Kame priežastis buvo nesupratau.
Atsakyti
QUOTE(Raideles @ 2007 11 03, 11:35)
Ar ilgai miega? smile.gif Gal verta žadinti truputį anksčiau? Žinau, kad tai skamba nežmoniškai, bet teisingas apžiojimas svarbu smile.gif

Miega labai įvairiai, kartais 15 min. kartais 2,5 val. Ir kai užminga, net neaišku kiek ilgam unsure.gif


QUOTE(krika @ 2007 11 04, 09:57)
mes antrą parą be mišinio.

thumbup.gif

QUOTE(krika @ 2007 11 04, 10:19)
atsiprašau kad aš visko klausinėju šioj temoj, tiesiog apie spenelius buvo labai senai užmiršta tema ir man joje niekas nenori atsakyti 

Ašgelbėjausi garmastanu ir Multimam. Deja teko iškęsti ir mažius mano kraujo nemažai privalgė, net kakutis juodas buvo verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(krika @ 2007 11 04, 09:57)
reikia žadinti, o bijau.

O kam žadini, kad pamaitint, pati nepabunda g.gif
Atsakyti
jei vaikutis praukes pienelio rekia gal jam burnytej skauda pvz pienlige g.gif sakai su pilvu viskas gerai? o is vis jis tikrai alkanas?

o su spenelias pradzioje ir as turejau daug problemu..siaubas as verkdavau kai ji imdavo kruti verysad.gif buvo prakastas iki kraujo..padejo multi mam, saltalankiu aliejus taip pat labai gerai ypac jei jau iki kraujo nugrauzta ir oro vonios...o geriauias vaistas yra teisingas zindymas...ilgainiui priprato ir speneliai...bet pirma menesi tai perstejo tikrai doh.gif
Atsakyti
[quote=Margareta,2007 11 04, 20:53]
jei vaikutis praukes pienelio rekia gal jam burnytej skauda pvz pienlige g.gif sakai su pilvu viskas gerai? o is vis jis tikrai alkanas?

Tiksliai nezinau ar alkanas. Nu praeina 3-4 val. tai lyg ir turi praalkti , nes pradzioj tai griebia kruti, net susiriecia i kamuoliuka ir valgo godziai, bet tik pora minuciu ir prasideda riksmai. tai nezinau ar cia bandyt per prievarta ji maitinti irgi, kaip kazkuri mamyte sake, uzkalbant dantis, tai dar biski patraukia, bet nelabai daug. Ar nebemaitinti, o tiesiog dazniau prie kruties deti.
Siaip pastebejau jo liezuviukas baltas. O kokia itaka pienlige turi zindymui? Ar skauda tada ka nors ir nuo ko ji atsiranda?
O siaip tai vyras vis bando mane itikinti, kads ko gero mano pienas blogas, tai jau nervu nebera...
Turiu klausima: jei vaikas po laabai nedaug is kruties pavalgo, tai kita maitinima vel is tos pacios duoti, ar taip gaminasi pienukas? nes buna kad ir antra maitinima irgi vos pora minuciu patraukia. Tai kaip ir neisvalgo visiskai kruties, o kita pampsta. Va nakti (4 val. ryto tiksliau), tai kartais labai ilgai zindzia, taip faina tada, iki valandos zinda, pamiega vel, man tai patinka, bet diena kodel jis taip nebevalgo, nezinau...
Kitas dalykas, jau labai jis seiliotis pradejo, bet dantys kaip ir anksti nes tik 2 menesiukai...
Ir siaip daznai isitempia ir su kojytem spardosi, rankytem makaluoja.
Gal sakau auga, vystosi, tie poreikiai zindymo keiciasi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svetelis: 04 lapkričio 2007 - 20:55
QUOTE(svetelis @ 2007 11 04, 19:46)
nesuprantu vieno dalyko, kodel vaikas neima kruties. Anksciau po vanalda valgydavo. Vaikuciui du menesiai, maitinu pati kas tris-keturias val., bet biski patraukes pradeda rekti. As jis atruginu, bet daugiau kruties jis imti nenori: rekia. galva suka i sali. Pieno bega kai paspaudziu, nors krutine labai minksta, pilvo jam neskauda. Man atrodo jis lieka alkanas, bandziau per didziausius riksmus per prievarta ikisti papa, , tada kazkiek patraukia, bet vel spjauna ir rekia. Tada palieku paguleti, nusiramina, bet tik bandau kisti krutine vel rekia. ar gali vaikas pasisotinti per pora minuciu patraukes kruti? Bet jeigu jis sotus, tai kodel rekia tada. Ar bandyti per prievarta ji maitinti is krutines nors minute, ar tiesiog nemaitinti, bet taip pienas visai nustos gamintis...

Ar nosis svari?
Buna kad maniskiai sukasi kai nepatogu valgyti, nes nosis "priaugusi" visokio gerio. g.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2007 11 04, 12:19)
atsiprašau kad aš visko klausinėju šioj temoj, tiesiog apie spenelius buvo labai senai užmiršta tema ir man joje niekas nenori atsakyti  unsure.gif

o gal padėtų biotron lempa? gi ji nuo visų ligų unsure.gif o šaltalankio aliejus ar tikrai baisus? kaip užtepus paskui reikia nuplauti intensyviai, gi vėl bus judinamas spenelis? unsure.gif

Aisku pamegink, as savo mazikai pinlige taip gydau ir sau siudirgusia siule po cezrio issigydziau.

O tu tik kantrybe apsiginkluok, praeis kazkur uz poros savaiteliu. Man tai labiausiai padelo po maitinimo patepti savo pieneliu. Pamegink, o kai nudziusta pateptas pienukas tai su tepaliuku patebdavau
Atsakyti
svetelis, del pienliges vaikuciui valgant gali burnyteje skaudeti, taciau jei sakai kad nakty valgo tai gal ir ne tai... g.gif gal ji pilvas kamuoja, zarnyno spazmai...maniske pamenu ir taip elgdavosi kuri laika kaip tik valgyti taip ir riksmai....maistelis pradeda judeti zarnytemis, suaktyveja zarnyno peristaltika ir leliukans tai sukelia diskonforta. pabandykit ji isiaudrinusi nuraminti o paskui vel kruti pasiulyti...dar vaikuciai buna sukalbamesni kai juos supa smile.gif o vyrui kaili iskarsti uz tokias kalbas bash.gif pienas pats geriausias tongue.gif
Atsakyti