Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 2

QUOTE(rimulia12 @ 2007 11 01, 10:54)
Sveikos mamytes,Esu susirupinus. savo maziuke maitinu pati, bet pergyvenu ar ilgam uzteks mano pienelio. Krutine mano maza, nusipirkau pientrauki pasiziuret kiek jo turiu. Kiek turi vaikelis suvalgyti budamas 2men? Ar kurios nors irgi buvo maza krutine ir sekmingai zindet savo mazyli? Labai pergyvenu, pasidalinkit patirtimi

mano mama su 0 dydžio krūtine mane maitino iki 1 metų. pieno upės plaukė biggrin.gif . o dėl pientraukių ir pieno kiekio tikrinimo, tai jau ne kartą esu rašius. tik susinervinsi ir vistiek neištrauksi daug. nes MP gaminas ir kai vaikas žinda, tuo tarpu traukiant pientraukiu 0 nesigamina. ir t.t.
Atsakyti
Aciu mamytes, as taip ir jauciau, bet kai aplinkui visi stebisi kad maitinu su tokia maza krutine tai ir pati pradedi abejoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2007 11 01, 12:23)
Aciu mamytes, as taip ir jauciau, bet kai aplinkui visi stebisi kad maitinu su tokia maza krutine tai ir pati pradedi abejoti doh.gif


man visi per nestuma jau spejo atsibosti su ta 'maza krutine' (nes pries nestuma pas mane jos visai nebuvo, liemenukai reikalingi, kad ji vizualiai atsirastu...), bet as visiems i galva ikaliau, kad man tokiu nesamoniu nesneketu. mane mama su tokia pacia krutine maitino beveik iki metu, ir as pati va jau greit 11 men maitinu, ir jokiu problemu.

dar taip pagalvojau - ka per kara ir bada butu musu visa gimine ismirus, jei del mazos krutines moterys neturetu kuo kudikisu maitint? g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes.Matau visos su patirtim, noreciau paklaust kaip jum iseina tiek ilgai maitint.Su pirmu vaikuciu pieno turejau vos 3 savaites, dabar laukiuosi antro (8 menuo) ir noreciau kuo ilgiau maitint. Gal turit kas kokiu spec receptu, pasidalinkit patirtim please. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(100 @ 2007 11 01, 12:28)
Sveikos mamytes.Matau visos su patirtim, noreciau paklaust kaip jum iseina tiek ilgai maitint.Su pirmu vaikuciu pieno turejau vos 3 savaites, dabar laukiuosi antro (8 menuo) ir noreciau kuo ilgiau maitint. Gal turit kas kokiu spec receptu, pasidalinkit patirtim please. smile.gif

o iš ko tu nusprendei po 3 savaičių, kad pienas baigėsi? g.gif
Atsakyti
norėčiau skubaus patatrimo.

dukrytei 3 paros. labai džiaugiusoi ,kad aš jai reikalinga (ne taip kai ppirmajai dukrai) -ji galėtų mane siurbti kaip soskytę. bet dėl nemokėjimo įduoti ir paimti krūtį, po valandos maitinimo (po 30 min. iš abiejų krūtų) primaitindavau mišiniu. dabar trečią parą krųtys į vakarą pabrinko, bet dar nėra kietos. matinau vėl po pusvalandį ir vėl daviau mišinuką. bet suvalgė tik 30 ml. preiš tai maitinimą suvalgė 40 ml. o ir pastebėjau, kad priešpienis ar jau pienas tekėti laisviau pradėjo.

bet ką daryti kad nebereikėtų mišinio? ir ką daryti krūtims sukietėjus?
Atsakyti
o kam duodi misinio?
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2007 11 01, 20:24)

bet ką daryti kad nebereikėtų mišinio? ir ką daryti krūtims sukietėjus?

Visu pirma - MESTI MISINI PER LANGA!
Antra - glausti kudiki prie kruties vos jam panorejus (ir nebutinai po pusvalandi aikyti, nebent vaikelis tinginukas...).

Jei yra noras maitinti, namuose neturi buti misiniu, ciulptuku, zinduku, buteliuku...
Sekmes ir kantrybes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2007 11 01, 20:24)
norėčiau skubaus patatrimo.

dukrytei 3 paros. labai džiaugiusoi ,kad aš jai reikalinga (ne taip kai ppirmajai dukrai) -ji galėtų mane siurbti kaip soskytę. bet dėl nemokėjimo įduoti ir paimti krūtį, po valandos maitinimo (po 30 min. iš abiejų krūtų) primaitindavau mišiniu. dabar trečią parą krųtys į vakarą pabrinko, bet dar nėra kietos. matinau vėl po pusvalandį ir vėl daviau mišinuką. bet suvalgė tik 30 ml. preiš tai maitinimą suvalgė 40 ml. o ir pastebėjau, kad priešpienis ar jau pienas tekėti laisviau pradėjo.

bet ką daryti kad nebereikėtų mišinio? ir ką daryti krūtims sukietėjus?

tiesiog nebeduok to mišinio. jei jau pienas normaliai tekėti pradėjo, tai gal jai pavyks pasisotinti vien tik MP. o dėl sukietėjusių krūtų yra atskira tema. ten labai daug patarimų, kaip suminkštinti jas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(100 @ 2007 11 01, 12:28)
Sveikos mamytes.Matau visos su patirtim, noreciau paklaust kaip jum iseina tiek ilgai maitint.Su pirmu vaikuciu pieno turejau vos 3 savaites, dabar laukiuosi antro (8 menuo) ir noreciau kuo ilgiau maitint. Gal turit kas kokiu spec receptu, pasidalinkit patirtim please. smile.gif

Receptas nera sudetingas -
svarbiausi 'produktai :

labai didelis noras

daug teoriniu ziniu
daug kantrybes
(artimuju palaikymas).

P.. jei pienelis buvo tris savaites, jis negali dingti ...Kiekviena Gimdyve yra apdovanota Gamtos, ji turi galimybe ismaitinti savo kudiki...Vienos ta galimybe priima kaip dovana sau ir vaikui, kitos ja tiesiog nemoka pasinadoti...
Atsakyti
Oi, kaip pritariu Ast alaus drinks_cheers.gif Didelis noras ir nuomonė, kad neįmanoma, jog man neužtenka pieno tikrai daro stebuklus wub.gif Maniškė jau visa pana 2,2 m ir vis dar geria MP
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2007 11 01, 20:52)
o kam duodi misinio?

pradžiai, kad gal neužteko MP.
vėliau dėl skaudamų spenelių ligoninėj tris maitinimus sudaviau iš eilės mišinio.
šią naktį visą naktį prakabojo ant krūtinės. tai esu be miego. o dar vyresnioji dukra namuose. tai bijodama kad būsiu zombis, o be to ir į wc naktį negalėjau nueiti (gerai kad su storu įklotu vaikštau, tai prisivariau nevalingai į jį) - paryčiais ir vėl daviau mišinio.
dieną bandysiu maitinti pastoviai

QUOTE(ast_alaus @ 2007 11 01, 21:27)
Visu pirma - MESTI MISINI PER LANGA!
Antra - glausti kudiki prie kruties vos jam panorejus (ir nebutinai po pusvalandi aikyti, nebent vaikelis tinginukas...).

Jei yra noras maitinti, namuose neturi buti misiniu, ciulptuku, zinduku, buteliuku...
Sekmes ir kantrybes  mirksiukas.gif

o laikyti po kiek?

Atsakyti