Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 2

Papildyta:
blink.gif blink.gif blink.gif aptikau dantį..?! Ar taip gali būti, juk jai dar tik trys mėnesiai..?! Ir žinokit krūminį.. iškart maniau, kad ten gal koks pienelio likutis prikibęs, bet kai ikišau pirštą, tai jin man jį sukando ir su ta vieta pradėjo kramtyti..! O tas baltas taškelis kietas..
Geras... smile.gif
[/quote]

Tai vat ir paaiskina visus jos neramumus smile.gif O dantukai gali anksciau prasikalti, tik nezinau ar kruminiai g.gif Gal pasiskambink pediatrei pasiklausk smile.gif O del hemoglobino pati kraujo tyrima dareisi? Reiktu vitaminu arba gelezies pagerti. As per nestuma geriau gelezi Tardyferon, visai gera. O dabar Elvital geriu, kad i pieneloi daugiau visokiu vitaminu pereitu, nes kartais normaliai nepavalgau, tai kad leliukui netruktu maistingu medziagu... thumbup.gif
Atsakyti


[/quote]Tai vat ir paaiskina visus jos neramumus smile.gif O dantukai gali anksciau prasikalti, tik nezinau ar kruminiai g.gif Gal pasiskambink pediatrei pasiklausk smile.gif O del hemoglobino pati kraujo tyrima dareisi? Reiktu vitaminu arba gelezies pagerti. As per nestuma geriau gelezi Tardyferon, visai gera. O dabar Elvital geriu, kad i pieneloi daugiau visokiu vitaminu pereitu, nes kartais normaliai nepavalgau, tai kad leliukui netruktu maistingu medziagu... thumbup.gif
[/quote]
Mano kraujas manau tikrai nekoks... verysad.gif bent jau kai buvo praėjęs mėnuo po gimdymo tai dariausi tyrimą.. hemoglobinas buvo 117. Mažokai, bet ne tragiškai.. Bandžiau gerti tą patį Tardiferon, bet mažytė netoleravo, žaliai kokojo ir pilvelį skaudėjo.. paskaiu bandžiaugerti skystą geležį tai irgi tas pats.. Negalėjau gerti net vitaminų neščioms ir maitinančioms, nes jai išbėrė užpakaliuką.. gėriau MULTI LIVOL TOTAL.. Tai va.
O, kad aš dabar visai beveik nebepavalgau, kai jin nemiega dienom, tai faktas. Gal pabandyti dabar kokius vitaminus pagerti, gal situacija bus pasikeitus.. O tie Elvital, tai čia maitinančiom?
Atsakyti
[quote=Ediliuks,2007 10 27, 13:56]
[/quote]Tai vat ir paaiskina visus jos neramumus smile.gif O dantukai gali anksciau prasikalti, tik nezinau ar kruminiai g.gif Gal pasiskambink pediatrei pasiklausk smile.gif O del hemoglobino pati kraujo tyrima dareisi? Reiktu vitaminu arba gelezies pagerti. As per nestuma geriau gelezi Tardyferon, visai gera. O dabar Elvital geriu, kad i pieneloi daugiau visokiu vitaminu pereitu, nes kartais normaliai nepavalgau, tai kad leliukui netruktu maistingu medziagu... thumbup.gif
[/quote]
Mano kraujas manau tikrai nekoks... verysad.gif bent jau kai buvo praėjęs mėnuo po gimdymo tai dariausi tyrimą.. hemoglobinas buvo 117. Mažokai, bet ne tragiškai.. Bandžiau gerti tą patį Tardiferon, bet mažytė netoleravo, žaliai kokojo ir pilvelį skaudėjo.. paskaiu bandžiaugerti skystą geležį tai irgi tas pats.. Negalėjau gerti net vitaminų neščioms ir maitinančioms, nes jai išbėrė užpakaliuką.. gėriau MULTI LIVOL TOTAL.. Tai va.
O, kad aš dabar visai beveik nebepavalgau, kai jin nemiega dienom, tai faktas. Gal pabandyti dabar kokius vitaminus pagerti, gal situacija bus pasikeitus.. O tie Elvital, tai čia maitinančiom?
[/quote]

Nescioms ir maitinancioms mirksiukas.gif pabandyk, gal tiks ax.gif tik sumaisiau pavadinima su sampunu lotuliukas.gif ELEVIT, o ne Elvital doh.gif va cia nuoroda, gali paskaityt info lapeli: http://www.vaistai.l...hword=minerales
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2007 10 27, 13:25)
Nescioms ir maitinancioms  mirksiukas.gif pabandyk, gal tiks  ax.gif  tik sumaisiau pavadinima su sampunu  lotuliukas.gif  ELEVIT, o ne Elvital  doh.gif  va cia nuoroda, gali paskaityt info lapeli:  http://www.vaistai.l...hword=minerales

*****.. biggrin.gif o aš galvoju kur man tas Elvital girdėtas.. biggrin.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ediliuks @ 2007 10 27, 12:03)
blink.gif  blink.gif  blink.gif  aptikau dantį..?! Ar taip gali būti, juk jai dar tik trys mėnesiai..?! Ir žinokit krūminį.. iškart maniau, kad ten gal koks pienelio likutis prikibęs, bet kai ikišau pirštą, tai jin man jį sukando ir su ta vieta pradėjo kramtyti..! O tas baltas taškelis kietas..
Geras...  smile.gif

Mums kai buvo 5men. vyrukui isdygo pirmas dantukas, o dukriukui prie iltinio danties ir pagalvojau kaip Tu rasai "gal koks pienelio likutis prikibęs", bet paciupinejus jis buvo kietas. Isvaziavome i turistine kelione galvodami, kad nuo iltiniu dygti dantys pradejo. Po keliones (3sav.) noreje parodyti pediatrei, to baltumo nebeliko.
Esminis klausimas: ar tas baltas taskelis astrus? g.gif

O dukriukui pirmasis, kitaip nei pas broli, pasirode tik 7men. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ediliuks @ 2007 10 27, 12:03)
blink.gif  blink.gif  blink.gif  aptikau dantį..?! Ar taip gali būti, juk jai dar tik trys mėnesiai..?! Ir žinokit krūminį.. iškart maniau, kad ten gal koks pienelio likutis prikibęs, bet kai ikišau pirštą, tai jin man jį sukando ir su ta vieta pradėjo kramtyti..! O tas baltas taškelis kietas..
Geras...  smile.gif

tai aišku kodėl ji nerami buvo. dabar išlys daugiau truputį dantukas ir nurims lėlytė wub.gif . nebepergyvenk, vaikai dažnai nenori žįst kai dantys dygsta. skauda jiems.

dėl žemo hemoglobino - matyt nėštumo metu pati turėjai mažakraujystę, todėl vaisius nesukaupė pakankamai geležies atsargų. mano vaikui 4 mėn hemoglobinas buvo 106. pagėrė ji porą mėn feroglobin ir atsistatė kraujas.
Atsakyti
QUOTE(Supervyre @ 2007 10 27, 15:55)
Mums kai buvo 5men. vyrukui isdygo pirmas dantukas, o dukriukui prie iltinio danties ir pagalvojau kaip Tu rasai "gal koks pienelio likutis prikibęs", bet paciupinejus jis buvo kietas. Isvaziavome i turistine kelione galvodami, kad nuo iltiniu dygti dantys pradejo. Po keliones (3sav.) noreje parodyti pediatrei, to baltumo nebeliko.
Esminis klausimas: ar tas baltas taskelis astrus? g.gif



Na aštriu aš to taškiuko gal ir nepavadinčiau..bet smailiu tai drąsiai. Pirmadienį parodysim "dantį" pediatrei. Manau ji išsklaidys visas abejones..

QUOTE(ingalp @ 2007 10 27, 16:03)

dėl žemo hemoglobino - matyt nėštumo metu pati turėjai mažakraujystę, todėl vaisius nesukaupė pakankamai geležies atsargų. mano vaikui 4 mėn hemoglobinas buvo 106. pagėrė ji  porą mėn feroglobin ir atsistatė kraujas.


Taip, nėštumo metu turėjau šitą problemėlę... verysad.gif teko gerti geležį.
Mano mažytei taip pat geležies išrašė - hemofer. Tai bijau, kad gali pilvelį jai skaudėti..
Kaip jūsų vaikutis toleravo?
Atsakyti
QUOTE(Ediliuks @ 2007 10 28, 15:06)

Taip, nėštumo metu turėjau šitą problemėlę...  verysad.gif  teko gerti geležį.
Mano mažytei taip pat geležies išrašė - hemofer. Tai bijau, kad gali pilvelį jai skaudėti..
Kaip jūsų vaikutis toleravo?

maniškis neblogai toleravo. o su pilvelio skausmai kadangi mes visada bėdų turėjom, tai sunku dabar pasakyt, ar ta geležis dar papildomai kokios įtakos turėjo unsure.gif
Atsakyti
Gal buvo tokia tema, be neradau.Maitinu leliuka, bet jauciu kad puola kazkoks virusas mane, nosis pradeda teketi, ciaudau, kol kas temperaturos neturiu. Ar galiu kokius vaistus vartoti ir kokius? ar nepakenks pienui?
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
man vel prasideda stresas, vel ima atrodyt, kad pieno nebepakanka dukrytei, kad nesotus pienas ir pan. doh.gif jai 4 men. neramu, nes labai retai kakoja, va siandien jau nebeistveriau ir pakakinau po 9 dienu nekakojimo, su pirma dukra tokiu bedu nebuvo, nors maitinau misineliu nuo 2 men. Krutine kartais atrdo, kad visai tuscia, is tikruju tai ne atrodo, o taip ir yra, nes kai nusitraukiu, tai per abi krutis tik 50ml gaunas, nors dukryte valgo kas tris, keturias, kartais net kas penkias val. bet jau dabar tiek neleidziu nevalgyt, pati papa ikisu. Bet svarbiausia, kad per praeita menesi priaugo tik 250g. o dabar is vis man atrodo sukudus kazkokia, kojytes lyg ir riebesnes buvo, gal jau paranoja verysad.gif laukiu vizito pas gydytoja. Nors merginos sake, kad nereik jaudintis, nes tokiu metu buna svorio "duobe", bet vistiek neramu. Sakytum viduriuotu ar pan, o dabar nekakoja, valgo lyg ir normaliai, linksma, nors paskutiniu metu irzlesne tapo, griebia zaislus, kisasi i burnyte ir iskart pyksta, grudasi giliau, lyg atrodo noretu suvalgyt, bet "neskanu" ir verkia, nervuojasi, tai neiskentus daviau baranka paciulpt, tai tiek ciulpia ja, grauzia, kad si net suminksteja, nezinau, taip laukiu tu sesiu menesiu, kad kose greiciau duot, bet atrodo nebesulauksiu verysad.gif atrodo kad vaikas alkanas, misinuko kazkaip nenoriu duot, is kart asocijuojasi su pieno dingimu, gal kas galit patart, ka daryt?.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(as mamyte @ 2007 10 29, 21:52)
Sveikutes  4u.gif
man vel prasideda stresas, vel ima atrodyt, kad pieno nebepakanka dukrytei, kad nesotus pienas ir pan.  doh.gif jai 4 men. neramu, nes labai retai kakoja, va siandien jau nebeistveriau ir pakakinau po 9 dienu nekakojimo, su pirma dukra tokiu bedu nebuvo, nors maitinau misineliu nuo 2 men. Krutine kartais atrdo, kad visai tuscia, is tikruju tai ne atrodo, o taip ir yra, nes kai nusitraukiu, tai per abi krutis tik 50ml gaunas, nors dukryte valgo kas tris, keturias, kartais net kas penkias val. bet jau dabar tiek neleidziu nevalgyt, pati papa ikisu. Bet svarbiausia, kad per praeita menesi priaugo tik 250g. o dabar is vis man atrodo sukudus kazkokia, kojytes lyg ir riebesnes buvo, gal jau paranoja  verysad.gif laukiu vizito pas gydytoja. Nors merginos sake, kad nereik jaudintis, nes tokiu metu buna svorio "duobe", bet vistiek neramu. Sakytum viduriuotu ar pan, o dabar nekakoja, valgo lyg ir normaliai, linksma, nors paskutiniu metu irzlesne tapo, griebia zaislus, kisasi i burnyte ir iskart pyksta, grudasi giliau, lyg atrodo noretu suvalgyt, bet "neskanu" ir verkia, nervuojasi, tai neiskentus daviau baranka paciulpt, tai tiek ciulpia ja, grauzia, kad si net suminksteja, nezinau, taip laukiu tu sesiu menesiu, kad kose greiciau duot, bet atrodo nebesulauksiu  verysad.gif atrodo kad vaikas alkanas, misinuko kazkaip nenoriu duot, is kart asocijuojasi su pieno dingimu, gal kas galit patart, ka daryt?.. unsure.gif


is aprasymo manau kad pienuko nepakanka ir neprivalgo.... manoji irgi 4 menesiu, bet jau duodu ir misinuko, viena maitinima wink.gif Ir kazkaip nesijaudinu, svarbu kad dar pienelio kazkiek turi, tai maitink kiek turi, bet ir duok papildomai vaikui. jau didele, nelauk 6 menesiu mirksiukas.gif

maitinanciai galima paracetamolio, bet geriau pasitart su gydytoju, israsy kokiu zoliniu vaistuku.
Atsakyti
QUOTE(Ediliuks @ 2007 10 28, 15:06)
Na aštriu aš to taškiuko gal ir nepavadinčiau..bet smailiu tai drąsiai. Pirmadienį parodysim "dantį" pediatrei. Manau ji išsklaidys visas abejones..
Taip, nėštumo metu turėjau šitą problemėlę...  verysad.gif  teko gerti geležį.
Mano mažytei taip pat geležies išrašė - hemofer. Tai bijau, kad gali pilvelį jai skaudėti..
Kaip jūsų vaikutis toleravo?


Ediliuks, kaip jums vizitas pas pediatre praejo?
Papildyta:
QUOTE(svetelis @ 2007 10 29, 18:08)
Gal buvo tokia tema, be neradau.Maitinu leliuka, bet jauciu kad puola kazkoks virusas mane, nosis pradeda teketi, ciaudau, kol kas temperaturos neturiu. Ar galiu kokius vaistus vartoti ir kokius? ar nepakenks pienui?


dabar nepamenu, bet tikrai yra homeopatiniai vaistai skiriami esant virusiniams susirgimams, kurie tinkami nesciosioms net ir pirmajame trimestre, turetu buti ir maitinanciom tinkami.. bet geriau jau pasikonsultuok su gydytoja, gal visai jie nereikalingi.
jei reiktu nuo temperaturos - max 4 tabletes parecatomolio; issikirtiniais atvejais, kai paracetamolis negelbsti - ibumetino.
nuo slogos - tie patys vaistukai, kurie tinka ir kudikiams.
peinui nepakenksi, aisku tokio kaip paracetamolio patenka i piena, todel patartina vatoti, tik kai tikrai reikia, nors zalingo poveikio niekas nezino ir kiek tyre nesurado.

Atsakyti