Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 2

Sveikutes, visos kaip as jum pavydziu (baltu pavydu mirksiukas.gif ), kurios ilgai maitinat savo mazuliukus blush2.gif man tai pienukas baigesi 3 men., ir tikrai viska isbandziau, visokiu patarimu prisiklausiau ir gydytojos klausiau patarimu, bet tikriausiai man nebuvo lemta kad ir kaip norejau kuo ilgiau maitinti verysad.gif atrodo ir jokiu problemu nebuvo su krutimis nei ka skaudejo nei speneliai nebuvo suskeldeje. cia gal musu gimines moteru problema nes nei sesuo nei mama ilgai nemaitino nezinau net ka ir galvoti unsure.gif juk taip nuostabu kai priglaudi savo kudiki prie krutines tai toks jausmas kuris nenusakomas...
Atsakyti
QUOTE(gedrule @ 2007 10 24, 20:39)
ir tikrai viska isbandziau

gal musu gimines moteru problema nes nei sesuo nei mama ilgai nemaitino

Ar gali papasakoti kokiais budais stengeisi issaugoti Pieneli? wink.gif

Su gimine tai neturi visiskai nieko bendra. Jei Mama nemaitino visai, tai visiskai nereiskia, kad dukra nemaitins...
Atsakyti
Noriu pasikonsultuoti, kas cia gali buti mano maziui. Jam 2 menesiai, maitinu krutimi. Gal pries savaite pradejo ismiegoti visa nakti, o diena valgo kas 4-5 valandas, anksciau jis nenori visai. Vienam maitinimui viena krutis. Bent jau taip buvo iki siol ir lyg jam to maisto ir uzteko. Bet vat jau kelinta karta pavalges is vienos kruties, bet dar ne iki galo ja isvalges jis spjauna kruti, pradeda rekti. As ir atruginu bet tik bandau kisti kruti - riksmai, net tik pamato rekia. Pilvuko man atrodo neskauda, nes guli ramiai, tik ziojasi. ikisu pirsta tai ciulpia, bet tik bandau kruti parodyt - viskas rekia. Bandau ir kita duoti irgi neima, nors atrodo kad valgyt kaip ir noretu dar. O gal cia jau jis sotus skaitosi? net nezinau...pasitustina viena karta, bet ir tai stena labai.
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2007 10 25, 11:40)
Noriu pasikonsultuoti, kas cia gali buti mano maziui. Jam 2 menesiai, maitinu krutimi. Gal pries savaite pradejo ismiegoti visa nakti, o diena valgo kas 4-5 valandas, anksciau jis nenori visai. Vienam maitinimui viena krutis. Bent jau taip buvo iki siol ir lyg jam to maisto ir uzteko. Bet vat jau kelinta karta pavalges is vienos kruties, bet dar ne iki galo ja isvalges jis spjauna kruti, pradeda rekti. As ir atruginu bet tik bandau kisti kruti - riksmai, net tik pamato rekia. Pilvuko man atrodo neskauda, nes guli ramiai, tik ziojasi. ikisu pirsta tai ciulpia, bet tik bandau kruti parodyt - viskas rekia. Bandau ir kita duoti irgi neima, nors atrodo kad valgyt kaip ir noretu dar. O gal cia jau jis sotus skaitosi? net nezinau...pasitustina viena karta, bet ir tai stena labai.


Mums tas pats buvo. Paskaityk pora puslapiu atgal... Man mamytes tada patare maitinti sedint ir daugiau kartu atruginti. As tai dabar jeigu vel taip zirzalioja, tiesiog nebeduodu daugiau ir tiek. Jis nurimsta ir nepraso iki sekancio maitinimo... ax.gif
Atsakyti
Skaiciau ankstesnius postus, tikrai tavo panasi situacija i mano. Bandziau atruginti, atsirugsta, nurimsta, tik bandau duoti kruti - rekia. As irgi bandziau daugiau tada neduoti, tik vat baisu kad neprivalges neliktu....Siandien eisim svertis, tai matysiu kiek priaugo, gal nereikia kisti per prievarta, kas ten zino, kas jam darosi
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2007 10 25, 12:39)
Skaiciau ankstesnius postus, tikrai tavo panasi situacija i mano. Bandziau atruginti, atsirugsta, nurimsta, tik bandau duoti kruti - rekia. As irgi bandziau daugiau tada neduoti, tik vat baisu kad neprivalges neliktu....Siandien eisim svertis, tai matysiu kiek priaugo, gal nereikia kisti per prievarta, kas ten zino, kas jam darosi


Mes vakar buvom pas daktarus, pasvere, viskas normaliai - per si menesi 1200g priaugom. Tai gal pasiteisina tas nedavimas... Na, aisku dabar tie jo rekimai susitvarke smile.gif o jei buna, tai labai retai...
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2007 10 25, 10:40)
Noriu pasikonsultuoti, kas cia gali buti mano maziui. Jam 2 menesiai, maitinu krutimi. Gal pries savaite pradejo ismiegoti visa nakti, o diena valgo kas 4-5 valandas, anksciau jis nenori visai. Vienam maitinimui viena krutis. Bent jau taip buvo iki siol ir lyg jam to maisto ir uzteko. Bet vat jau kelinta karta pavalges is vienos kruties, bet dar ne iki galo ja isvalges jis spjauna kruti, pradeda rekti. As ir atruginu bet tik bandau kisti kruti - riksmai, net tik pamato rekia. Pilvuko man atrodo neskauda, nes guli ramiai, tik ziojasi. ikisu pirsta tai ciulpia, bet tik bandau kruti parodyt - viskas rekia. Bandau ir kita duoti irgi neima, nors atrodo kad valgyt kaip ir noretu dar. O gal cia jau jis sotus skaitosi? net nezinau...pasitustina viena karta, bet ir tai stena labai.


siaip viskas pas jus matyt gerai, gal tikrai jau sotus mazius, o tik verksmu ir moka parodyt tai:)

tik del visos nakties miegojimo - paprastai 'visa naktis' buna mazdaug nuo 12 nakties iki 6 ryto, t.y. nelabai ilga. tai tada jusu kudikis klasikinis ramus kudikis smile.gif t.y. jei apie 6-7 valandas ismiega nakti. ilgesne nakti pradeda ismiegoti ~ nuo 4 menesiu. kai kurie - ir 10-12 valandu.

o jei tiek ismeiga jau 2 men,, tai gali buti siek tiek tinginukas. bet irgi del to nesijaudink, o tiesiog, jei isgirsti nakti, kad knirba lovyteje, tai geriau pasiulyk kruti. o siaip dazniausiai kudikiai patys zino, kiek jiems reikia ir kada jie sotus, tik mums, mamytems reikai buti laiku ir reikiamoj vietoj, o visa kita jie pasitvarko pagal save:)
Atsakyti
Rašoma, kad pienui tekėti padėtų šiluma, kad ir šiltas dušas, o ką patartumėt man? Mano kleckas labai nekantrus tik pabunda, rėkia nepramerkęs net akių, kaip nori valgyt, tai į dušą tikrai nenubėgsiu. Gal kokius kompresus užsidėt, bet kokius g.gif Gal kokį merliuką palygintą užsidėt maitinant, jei anksčiau užsidėsiu, tai ištekės tas pienas g.gif
Mat turim problemų, mano pienas tik pradžioj čiurškia, tai mažius net springsta, o paskui jau sunkokai jam ištraukt, o jis tinginukas, dažnai net užmiega valgant, o dar sunku traukti, tai ir verkia prie krūties, arba pavargęs užmiega, o po kelių minučių kelias nes nedavalgęs verysad.gif Tai nestimuliuoja pakankamai pienuko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2007 10 25, 12:39)
siaip viskas pas jus matyt gerai, gal tikrai jau sotus mazius, o tik verksmu ir moka parodyt tai:)

tik del visos nakties miegojimo - paprastai 'visa naktis' buna mazdaug nuo 12 nakties iki 6 ryto, t.y. nelabai ilga. tai tada jusu kudikis klasikinis ramus kudikis smile.gif  t.y. jei apie 6-7 valandas ismiega nakti. ilgesne nakti pradeda ismiegoti ~ nuo 4 menesiu. kai kurie - ir 10-12 valandu.

o jei tiek ismeiga jau 2 men,, tai gali buti siek tiek tinginukas. bet irgi del to nesijaudink, o tiesiog, jei isgirsti nakti, kad knirba lovyteje, tai geriau pasiulyk kruti. o siaip dazniausiai kudikiai patys zino, kiek jiems reikia ir kada jie sotus, tik mums, mamytems reikai buti laiku ir reikiamoj vietoj, o visa kita jie pasitvarko pagal save:)

As ji guldau jau ir 9 val. vakaro, jis iki 5-6 ismiega, nu aisku prabunda kai soske kokia iskrenta, bet kruties tikrai neimtu, bandziau karta ikisti tai ne uz ka neime, vel rekti pradejo, as ji ir paguldziau. Daznai jis isitempia kaip styga tai nei kojytes nei rankytes nesulenksi, gal sakau kad auga ar kas. o tas rekimas man kazkaip i miego norejima panasus. Nes nieko neskauda, kadangi guli ramiai, bet tik kruti pamato...Tada as ji paguldau i lova , jeigu diena, tai i vezima, iduodu soske, pradzioj dar parekia bet po minuteles jau knapsi, dar merliuka ant akyciu uzmetu. Tik bijau, kad jei as ji taip migdysiu, tai jis liks eprivalges...o jei pabandyt is saukstelio misinuka vakarais duoti, bent keleta sauksteliu? o gal pieno nepriima vaikutis? ar gali taip buti?
Atsakyti
QUOTE(Meila @ 2007 10 25, 18:27)
Rašoma, kad pienui tekėti padėtų šiluma, kad ir šiltas dušas, o ką patartumėt man? Mano kleckas labai nekantrus tik pabunda, rėkia nepramerkęs net akių, kaip nori valgyt, tai į dušą tikrai nenubėgsiu. Gal kokius kompresus užsidėt, bet kokius  g.gif Gal kokį merliuką palygintą užsidėt maitinant, jei anksčiau užsidėsiu, tai ištekės tas pienas  g.gif
Mat turim problemų, mano pienas tik pradžioj čiurškia, tai mažius net springsta, o paskui jau sunkokai jam ištraukt, o jis tinginukas, dažnai net užmiega valgant, o dar sunku traukti, tai ir verkia prie krūties, arba pavargęs užmiega, o po kelių minučių kelias nes nedavalgęs  verysad.gif Tai nestimuliuoja pakankamai pienuko unsure.gif


Manau, kad viskas pas jus normaliai, nes mazulis dar jis mirksiukas.gif po kiek laiko viskas turetu susitvarkyti 4u.gif pabandyk tuo metu kai jis valgo kruti pamasazuoti sukamaisiais judesiais ir taip lyg stumtum pieneli link spenelio smile.gif as taip darau, kad guziuku nebutu, kai krutys buna labai kietos ax.gif
Papildyta:
QUOTE(svetelis @ 2007 10 25, 22:23)
As ji guldau  jau ir 9 val. vakaro, jis iki 5-6 ismiega, nu aisku prabunda kai soske kokia iskrenta, bet kruties tikrai neimtu, bandziau karta ikisti tai ne uz ka neime, vel rekti pradejo, as ji ir paguldziau. Daznai jis isitempia kaip styga tai nei kojytes nei rankytes nesulenksi, gal sakau kad auga ar kas. o tas rekimas man kazkaip i miego norejima panasus. Nes nieko neskauda, kadangi guli ramiai, bet tik kruti pamato...Tada as ji paguldau i lova , jeigu diena, tai i vezima, iduodu soske, pradzioj dar parekia bet po minuteles jau knapsi, dar merliuka ant akyciu uzmetu. Tik bijau, kad jei as ji taip migdysiu, tai jis liks eprivalges...o jei pabandyt is saukstelio misinuka vakarais duoti, bent keleta sauksteliu? o gal pieno nepriima vaikutis? ar gali taip buti?


Nea, tikrai negali... schmoll.gif o su misinukais irgi patariu neprasideti cool.gif dziaukis, kad toki miegaliu turi ir neimk i galva tu jo pasirekavimu mirksiukas.gif o svorio gerai priaugo?
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2007 10 25, 21:31)
Manau, kad viskas pas jus normaliai, nes mazulis dar jis  mirksiukas.gif  po kiek laiko viskas turetu susitvarkyti  4u.gif  pabandyk tuo metu kai jis valgo kruti pamasazuoti sukamaisiais judesiais ir taip lyg stumtum pieneli link spenelio  smile.gif  as taip darau, kad guziuku nebutu, kai krutys buna labai kietos  ax.gif
Papildyta:
Nea, tikrai negali... schmoll.gif  o su misinukais irgi patariu neprasideti  cool.gif  dziaukis, kad toki miegaliu turi ir neimk i galva tu jo pasirekavimu  mirksiukas.gif o svorio gerai priaugo?


Per pirma menesi 1kg 3oo g, o per antra apie 800 g priaugom, bet anksciau valge normaliai, o tik gal savaite kokia tokie rekimai pas mus
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2007 10 25, 22:35)
Per pirma menesi 1kg 3oo g, o per antra apie 800 g priaugom, bet anksciau valge normaliai, o tik gal savaite kokia tokie rekimai pas mus


Tai viskas kaip ir tvarkoj mirksiukas.gif Tu gal tiesiog bandyk kruti dazniau pasiulyti. Tegul valgo kad ir po nedaug, bet tada dazniau... rolleyes.gif daugiau nezinau ka patarti... g.gif
Atsakyti