Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys 2

QUOTE(gudytejol @ 2007 10 13, 15:22)
mano irgi sunelis isvalgo is abieju krutu,pailsi ir vel praso,tai turbut truksta pienelio,nors jam tik 9 dienos,kai kuria diena nieko,bet kaip kada tai visa diena taip praniurzgia,o ir valgo kas dvi val,ir diena ir nakty  g.gif
gal pabandyti primaitinti misinuku  g.gif

schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif jokių mišinukų, mano mažius 1,5mėnesio ant papulio kabėjo vos ne 24 val per parą, bet ne būtinai tai reiškia kad jam pienuko trūksta, tai tiesiog jam tavęs reikia, tavo šilumos, nusiraminimo, jei esi pasiryžusi maitinti, tai pakentėk ir viskas susitvarkys. Jau aš tokį stresą šią savaitę apturėjau, maniau, kad tikrai viskas, bet nepasidaviau, laikiau savo jau 3 mėnesių kruopiuką prie krūties dieną naktį, aišku ir vaikui buvo sunku ir man, bet tfu tfu tfu šiandien jau pavalgo iš vienos krūties, kaip ir anksčiau, jau patikėjau, kad viskas susitvarkė ir tai tebuvo 3 mėn krizė. Linkiu kuo dideliausios sėkmės ir saldaus pienelio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gudytejol @ 2007 10 13, 15:22)
mano irgi sunelis isvalgo is abieju krutu,pailsi ir vel praso,tai turbut truksta pienelio,nors jam tik 9 dienos,kai kuria diena nieko,bet kaip kada tai visa diena taip praniurzgia,o ir valgo kas dvi val,ir diena ir nakty  g.gif
gal pabandyti primaitinti misinuku  g.gif

kas 2 val žįsti - yra labai geras, tiesiog idealus režimas naujagimiui. nereikia jokio mišinuko
Atsakyti
aciu uz patarimus,nes to misinio tikrai nenoriu duoti,o ypac dar tokiam mazam kleskuciui ax.gif
Atsakyti
o man man regis jauciu primaitinti.... Kada geriau kazin duoti misinuko? As bent jau dabar bandau pirma MP suduoti kiek turiu, o kiek truksta tada misinuko 4u.gif
dar tik du kartus teragavo ax.gif Bet taip gaila, kad jau reikia misinuko.... nors labai dziaugiuosi ismaitinusi tik MP beveik 4 menesius smile.gif O pienelio dar turiu ir matyt turesiu, tik neuztenka pilnu porciju jau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2007 10 13, 22:35)
o man man regis jauciu primaitinti.... Kada geriau kazin duoti misinuko? As bent jau dabar bandau pirma MP suduoti kiek turiu, o kiek truksta tada misinuko  4u.gif
dar tik du kartus teragavo  ax.gif  Bet taip gaila, kad jau reikia misinuko.... nors labai dziaugiuosi ismaitinusi tik MP beveik 4 menesius smile.gif O pienelio dar turiu ir matyt turesiu, tik neuztenka pilnu porciju jau smile.gif



Kiek žinau, nuo keturių mėn. nebėra prasmės įvedinėti mišinuko, jau tada rekomenduoja pradėti primatinimą papildomu maistu. aš tai siūlyčiau pasikonsultuoti su gydytoja, kuria pasitiki, nes čia daug faktorių turi įtakos...

Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2007 10 13, 22:25)
Kiek žinau, nuo keturių mėn. nebėra prasmės įvedinėti mišinuko, jau tada rekomenduoja pradėti primatinimą papildomu maistu. aš tai siūlyčiau pasikonsultuoti su gydytoja, kuria pasitiki, nes čia daug faktorių turi įtakos...

na mums dar nera 4 menesiukai, bet savaitele ir bus, na reiks paklaust gydytojo, eisim po savaites, o dabar dar bandysiu istempt su pienuku savo su minimaliu misinuko davimu 4u.gif
Atsakyti
Na iš savo patirties patarimo duot negaliu, nes manoji nėra nei karto mišinuko ragavus ir iki šiol sėkmingai žindau, žinoma šalia viso kito maisto...Bet man rodos, kad 4 mėn primaitinti dar ansktoka, nereiktų eksperimentuoti su tokiu jautriu mažylio skarnduku ir žarnynu g.gif Primaitinimas keik žinau pradedamas nuo 6 mėnesių, nors yra tyrelių ir nuo 4 mėn, bet ką dėl biznio kompanijos nepadarys doh.gif Žinoma, bet kuriuo atveju reikia tartis su gydytoja, juk kūdikis kūdikiui nelygus 4u.gif sėkmės
Atsakyti
Mamytes HELP! Nebesuprantu kas su mano zuikiu darosi verysad.gif jau kelinta diena is eiles kai valgom jis pradeda verkti prie papo. Svarbiausia, kad taip buna dienos metu, o pilvuko diegliai jau truputi rimsta ir netgi kai jam labai pilvuka skaudedavo bei pusdavo, tokiu nesamoniu nebudavo... Jis valgo valgo ir pradeda rekti! As ji pakeliu ir jis vel ramus. Tik paguldau ir vel rekia. Berekdamas ziojasi, nori papo, bet du kartus patraukia ir vel rekia. Pieno tikrai yra, paspaudus ciurksle bega. Bandziau ir kita papa duoti, kad lengviau begtu, bet jis vis tiek rekia. Gal jis nori pasakyti, kad jau sotus?????? schmoll.gif Nes as tada imu ji nesiot ir jis uzsnusta. Bet vat pastebejau, kad kakutis vel pradejo zaliuot, tai vadinasi neprivalgo iki galo. O ir man negerai - issireguliuos pienelio gamyba... doh.gif Gal kuriai taip buvo?
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2007 10 15, 11:26)
Mamytes HELP! Nebesuprantu kas su mano zuikiu darosi  verysad.gif  jau kelinta diena is eiles kai valgom jis pradeda verkti prie papo. Svarbiausia, kad taip buna dienos metu, o pilvuko diegliai jau truputi rimsta ir netgi kai jam labai pilvuka skaudedavo bei pusdavo, tokiu nesamoniu nebudavo... Jis valgo valgo ir pradeda rekti! As ji pakeliu ir jis vel ramus. Tik paguldau ir vel rekia. Berekdamas ziojasi, nori papo, bet du kartus patraukia ir vel rekia. Pieno tikrai yra, paspaudus ciurksle bega. Bandziau ir kita papa duoti, kad lengviau begtu, bet jis vis tiek rekia. Gal jis nori pasakyti, kad jau sotus??????  schmoll.gif Nes as tada imu ji nesiot ir jis uzsnusta. Bet vat pastebejau, kad kakutis vel pradejo zaliuot, tai vadinasi neprivalgo iki galo. O ir man negerai - issireguliuos pienelio gamyba... doh.gif  Gal kuriai taip buvo?

gal oro prisiryja gerdamas ir skauda:hm . pabandyk dažniau pakelt atsirūgt.
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2007 10 15, 12:28)
gal oro prisiryja gerdamas ir skauda:hm . pabandyk dažniau pakelt atsirūgt.


tai vat kad keliu, atsirugsta ir vis tiek paguldzius nerimauja... ir apskritai labai daug atpylineja, tai visad valgom su pertraukom atsirugti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(xeditux @ 2007 10 15, 11:35)
tai  vat kad keliu, atsirugsta ir vis tiek paguldzius nerimauja... ir apskritai labai daug atpylineja, tai visad valgom su pertraukom atsirugti  unsure.gif

na jei daug atpylinėja, tai tikrai oro prisiryja, o jei dar koks didelis oro gurkšnis pasitaiko, taigi skauda leliukui kai ryja verysad.gif . bet mažytis jis dar, dar išmoks gražiai pavalgyt, reikia tik išlaukt tą laiką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingalp @ 2007 10 15, 12:51)
na jei daug atpylinėja, tai tikrai oro prisiryja, o jei dar koks didelis oro gurkšnis pasitaiko, taigi skauda leliukui kai ryja verysad.gif . bet mažytis jis dar, dar išmoks gražiai pavalgyt, reikia tik išlaukt tą laiką 4u.gif


Aciu 4u.gif paguodei. Labai laukiu kada taip bus, nes sirdi skauda matant ji taip verkianti prie papo verysad.gif
Atsakyti